תכנית הלימודים ומידע

תכנית הלימודים לשנה א':

הלימודים בקורס לפיתוח ויישום מודעות רוחנית ותקשור בהנחייתי, מאפשרים לרכוש כלים לשיפור איכות החיים, להעלות יותר חיוכים על הפנים, ללמוד להתרגע, לחיות באיזון ובהזנה על כל המישורים ולייצר שלוות נפש , על אף ולמרות התקופה הסוערת בעולמנו.

נתאמן בלהסיט את מחשבותינו "מהטחינה" הבלתי פוסקת של המוח, לפעול וליצור ממקום של שקט, דרך פיתוח האינטואיציה, מדיטציות ודמיון מודרך, אימון בתקשור ככלי לדליית מידע וגילוי העולם הרחב שמעבר לחמשת החושים, דרך החבור לחוש השישי = גילוי ופיתוח המודעות לחלק הרוחני שבנו ויישומו המעשי.
במהלך הקורס נגלה שיש באפשרותנו ליצור את המציאות שלנו הלכה למעשה, בצורה הרבה יותר משמעותית, מהנה ומספקת עבורנו.

נעשיר ונרחיב את עולמנו ביומיום באופן מעשי על מנת תתרחב רשת האופציות ונוכל להרפות אחיזה מנקודות מבט מעכבות.
על מנת ייווצר שינוי, חייבת להיווצר מאסה קריטית.
הקורס מתאים לכל מי שמוכן לגלות נקודות מבט נוספות, להרפות אחיזה בדעות אמונות וקביעות מעכבות או שאינן רלוונטיות וליצור שינוי אמיתי בתפישת עצמו והסובב.

לסקרנים ולמעמיקים המוכנים ללמוד לגלות עולם חדש ונרחב בעזרת ודרך תקשור, לשואפים להתחבר לעוצמה הפנימית ולאלה שהביטחון העצמי והערך שלהם עדיין מותנים באישור חיצוני.
ולכל אלה כמוני, החולמים ליצור עולם טוב יותר.

לפרטים והרשמה: דורית dorit@dorit-jacoby.co.il: או בטלפון 09-7677071 בימים א' עד ה' כולל בין 09:00 – 10:00 ובין 14:00 – 15:00
בברכת האור, האהבה והצמיחה המשותפת, דורית.

תכנית הלימודים לשנה א':
שעור מס. 1 – פתיחה סקירה והכרות = מדיטציית פתיחה והכרות דרך סבב משוב איחולים ועל תקשור באופן כללי. שיחה ומידע.
שעור מס. 2 – נקודת רגישות – היכן נקודות הקליטה האישיות הנגישות לנו – מדיטציה,
אימון בכתיבה מדיטטיבית שיחה, מידע, ותקשורים אישיים מהישויות המדריכות לכול אחד.
שעור מס. 3 – מדיומים וטרנס מדיומים, הסרט של לאזריס, "לעורר את האהבה".
שעור מס. 4 – הכול על כתיבה מדיטטיבית – אמצעים ודרכים לכתיבה ויצירת קשר עם תת מודע, על מודע ודרך כך עם הישויות המדריכות האישיות שלנו. דרכים ושיטות המאפשרים למדוט חופשי ולהשתמש בדמיון. שיחות ותרגולים בכתיבה מדיטטיבית. נושא זה שב ועולה לאורך הקורס.
שעור מס. 5 – על בחירה בכלל ולמעבר החיים הנוכחי בפרט, מדיטציה ותקשורים אישיים.
שעור מס. 6 – מדיטציה והמשך תקשורים על בחירה
שעור מס. 7 – שיווי צורה מידע ותרגול.
שעורים מס. 8- 10 – ישויות מדריכות – על מדריכים ושומרים רוחניים בכלל והישות המדריכה האישית בפרט – מיהם, מה תפקידם בכלל ולגבינו בפרט, מה מהות הקשר שלו/ה עמנו ועוד.
שיחה, תרגול דמיון מודרך וכתיבה מדיטטיבית ותקשורים אישיים לכול אחד מחברי-הקבוצה.
שעור מס. 11 – נשמה, גוף אתרי, נפש, גוף פיזי. מדיטציה ושיחה.
שעור מס. 12 – אור, צל ואופל – יחסי כוחות בסיסיים ביקום על פיהם מתפקד הכול. אימון בתקשור וכתיבה מדיטטיבית, שיחה ומידע מתוקשר.
שעור מס. 13 – 17 – החיים שאחרי החיים – המעבר מעולם לעולם, מישורי התודעה בכדור הארץ,
תחנת מעבר, סרט "נחייה ונאהב".
שעור מס. 18– 28 – הכרת מרכזי האנרגיה ושכלופם, השאקרות, דרכם נלמד להכיר את מערכת היחסים עם עצמנו ועם הסובבים אותנו, לרפא את עצמנו, להגביר את מודעותנו ולשפר את איכות חיינו.

שעור מס' 29 – 30 – גילוי והבנת ארבעת הרבדים שלנו. מידע כללי, מדיטציות ותקשורים אישיים.
שעור מס' 31 – על חלומות – תפקיד החלומות, חלוקה ודרכים לפרשם על פי אדגר קייסי ועוד.
שעור מס. – 32- 33 – נקודת חוסן ועצמה אל מול פחד – כול אחד מאתנו הגיע לכדור הארץ מצויד בעוצמה המסייעת לו להגשים את בחירתו / ללכת בשביל התנסותו, כפי שרובנו הגענו עם קושי/פחד/חשש וכו', אותו בקשנו לפתור. אימון בתקשור ושיתוף, כתיבה מדיטטיבית, שיחה, מידע
מתוקשר ותקשורים אישיים מהמדריכים לכול אחד מחברי הקבוצה.
שיעור 34 – 37 – שימושים מעשיים – שיעורים חווייתיים המאפשרים להביא למודעות את אמצעי העזר שפותחו לאורך ההיסטוריה האנושית, כלוח התקשור, מטוטלת, קלפי טארות וקלפי מודעות, איי
ג'ינג, רונות ועוד, המסייעים לנו לפרש סימנים, לגלות צפונות לב ועתיד, לתכנן מהלכים, לקבל אישורים וכו' אותם נגלה בחלקם נתנסה, נקבל מידע ותשובות אישיות.
שיעור 8- 39 – מעברי החיים הרלוונטיים לחיים הנוכחיים – אנו נושאים בתאי הזיכרון שלנו ידע וניסיון מצטבר רב, המכיל כמיהות, כוחות, כישרונות ויכולות, טראומות, פחדים וחרדות, הגנות ותכניות מימוש, הנוגעים בגלגולים קודמים ומתקשרים להשלמת מעגל החיים הנוכחי– נגלה זאת דרך אימון תקשור בזוגות, מדיטציות, כתיבה מדיטטיבית, שיתוף ותקשורים אישיים ממדריכי הרוחניים, לכל אחד מחברי הקבוצה.

שיעור 40 – סיום שנה ראשונה משובים וברכות סיום.

מידע התנהלות ותשלומים

מידע התנהלות ותשלומים לשנת לימודים – נכון ליוני 2023
*** שנת לימודים אחת כוללת 40 שיעורים נטו. (לא כולל חופשים)
*** העלות 7300 ₪ כולל מע"מ, לשנת לימודים אחת.
*** ניתן לשלם מראש ולזכות בהנחה של 10% = 6570 ₪ כולל מע"מ.
או לחילופין, לשלם ב- 11 תשלומים שווים של 665 ₪ לכול 5, 10, או 15 בחודש

*** את ההמחאה הראשונה יש לרשום ליום תחילת הקורס.
*** אורך כול שיעור כ-3 וחצי שעות אקדמאיות.
*** בערבי חגים וחגי ישראל לא לומדים, כמו כן גם לא במהלך חודש אוגוסט.
*** השיעורים מורכבים בכללותם, משלושה חלקים: שיחה ומידע, אימון תקשור דרך מדיטציות, תרגילים בדמיון מודרך, בכתיבה מדיטטיבית, מנטרות ועוד… ותקשורים אישיים.
*** הקורס מלווה בהתנסויות חווייתיות של התלמידים באימון בתקשור לפיתוח מיומנויות הקליטה, על מנת להפוך את האינטואיציה לכלי יישומי. השעורים מורכבים מנושאי שיחה להבנה והעצמה אישית ומדיטציות לרגיעה, לריפוי ולהרחבת אופקי הראייה.
*** השיעורים מוקלטים ונשלחים במייל, כך שכל מי שנעדר מסיבה כלשהי, יוכל להקשיב לשיעור המוקלט.
*** במידה והתלמיד/ה נאלץ/מבקש להפסיק, יוכל להשלים הלימודים דרך המשך קבלת השיעורים המוקלטים במייל או, אם מתאפשר, בקבוצה אחרת, ללא תשלום נוסף, בזמן שיתאים לו/ה ולי.
*** אין החזר כספי ניתן לאי השתתפות בשיעור או בשיעורים.
*** מתקיימות קבוצות המשך לשנים ב' ג', ד', ה' ואילך.
*** משום היותנו בתהליך של צמיחה ושינוי, מתקבלים מידי פעם נושאים נוספים, חדשים, המתווספים
לנושאי הלמידה בקורס, מכאן שסדר השיעורים יכול להשתנות, ונושאים יכולים להתווסף, להתחלף
ולהשתנות, בהתאם לצורך הקבוצה ולהחלטת המנחה.
על כן, כמעט מהתחלה ולכול אורכו של הקורס הוא מלווה במדיטציות, בשימוש בדמיון בכלל ובמודרך בפרט, באמוני תקשור אחד לשני, בתרגילי מודעות, בכתיבה מדיטטיבית ובשיתוף חברי הקבוצה במידע שקיבלו כחלק מהעצמתם והצמחת ביטחונם האישי ביכולת לקלוט ולהעביר מידע.

בברכה ובאהבה, דורית

משוב תלמידים

אורנה גזית

בתקופה המאתגרת בה אנו חיים, קורס כזה הוא אי של שפיות. ודורית תומכת, עוזרת ומאפשרת לצלוח את כל המהמורות של חיינו בעידן הזה. בקיצור קורס חובה!!!!

תלמידה

מיקי ווילד

כתלמידה מאושרת לשעבר של דורית ממליצה בחום רב לזכות בשיעורי החיים המהפכניים והמלמדים . לימודים שמשנים את החשיבה ההבנה ואת איכות החיים הבסיסית שלנו. השפה העשירה והמיוחדת, הדרך, החוויה בלמידה עוצמתיים מעמיקים ועשירים במיוחד… כל כך מתגעגעת….

תלמידה

מיכל מבזבז

קורס שמשנה חיים!!! סיימתי את הקורס לפני כשנתיים ורק ממתינה לרגע הנכון שבו אוכל להרחיב עוד את הידע והיכולות שלמדתי מדורית המופלאה ובהדרכתה, גיליתי כל כך הרבה רבדים בי… מעבר לכך, השימוש בתובנות ובכלים שלמדתי, הוא יומיומי. כבר הבנתם שממש ממש כדאי…?

תלמידה

מרים שנער

דורות של אנשים שהצליחו דרכך למצוא את עצמם ודרכם.  

תלמידה

חווה נבו לנדאו

מניסיון של למעלה מתשע שנים ממליצה בחום רב למי שרוצה לזכות באיכות חיים.

תלמידה

עמית נחום

חברים, ממליצה מניסיון לימודים  13 שנים אצל דורית.
עברתי כברת דרך ארוכה ואני מודה לדורית על היותה מדריכתי.

תלמידה

רביטל תמיר

זהירות‼️‼️‼️ זה ממכר אין מילים לרמת האושר שמקבלים רק שנכנסים בדלת הקסמים…. זכיתי כשנכנסתי בדלת הזאת, דורית ליוותה אותי 5 שנים!!!!! שתיתי כל מילה, כל מבט, כל הנחיה. וזאת עוד הזדמנות לומר לך תודה החיבור/ק שלך יהיה חלק ממני לעולמים.  

תלמידה

גינת רוגל

דוריתי אהובה כמה אור את מפיצה בעולם   ואיזו נבחרת מדהימה זכו במנהיגה מהלב, מנטורית לחיים,
מדריכה עליונה, מקצוענית   והכי חשוב אישה אהובה ענווה ואצילה עם לב ענק.

תלמידה

רביטל טמיר

גם אני אוהבת אותך‼️‼️‼️‼️‼️ 5 שנים הגעתי להקשיב לידע העצום שלך ושתיתי כל מילה שלך, כל תא ותא בגוף שלי ספג את ההוויה שהינך. לא החסרתי שיעור 1 אפילו…. אלא אם לא הייתי בארץ… כמה ידע, כמה חכמה… וכמה אהבה, והכל ברוגע, בשלווה, ותמיד עם קבוצה מדהימה… תודה רבה עלייך, ממליצה מכל הלב, להגיע וללמוד אצלך, מהם   ב א מ ת   החיים…️  

תלמידה

אסתי כהן

אם להתחבר לרוחניות זה להגיע אליך אישה מדהימה חכמה מכילה ונותנת השראה.
כולך אהבה ממש כמו שאיטהל כתבה  ממליצה בחום רב.

תלמידה

חוה נבו לנדאו

איטהל, כל שכתבת, אמת לאמיתה!. ממליצה בחום רב, דורית היא מתכון לאיכות חיים.

תלמידה

איטהל גיל כמון

אני אוהבת אותך , נקודה.  את יודעת כזו אהבה שאין בה שום תנאי . אהבה שההתניה בה אפסית . אני לא ממש יכולה להגדיר אותה , או לשים אותה בתוך מסגרות תהיינה היפות ביותר . זו אהבה בין הוויה של אור להוויה של אור ( האמת שכולנו כך , גם אם המופע החיצוני יתעתע את עינינו וינסה להשפיע על ליבנו ) הלב יודע את מה שהרבה פעמים המיינד שכח. אני מאמינה בך ולך,  אני בהודיה ענקית על הענווה שבך גם כשאת מובילה דרך כבר שנים , את יודעת את מקומך , אין לך צורך לדבר על כי את מדברת את… קרא עוד "איטהל גיל כמון"

שלומית מלצר

מומלץ באהבה . גילוי נאות, הכרתי את  דורית יעקובי לפני כשלושה עשורים, היא "הזכירה לי" את הדרך ואת החבות שלי כאדם כאן… ומאז אני צועדת בדרך גם אם לעתים היא לא מובנת/ זזתי/ בחרתי באי דיוק וכיוצ"ב. בתקופה זו של אי ודאות משתדלת תמיד להתחבר ל"אי" הפרטי שלי ואז גם הודאות מתבהרת.

תלמידה

א.

קיבלתי כל כך הרבה שאני לא יודעת מאיפה להתחיל לתאר את זה במילים: קודם כל נפתח ערוץ תקשורת ישיר עם המדריכים. אני נעזרת בהם עבורי ועבור אחרים כל יום. בכל שיעור אני מקבלת מהם ידע מופלא, תובנות וזוויות חדשות להסתכל על דברים ועל אנשים. הבנה של תהליכים. מי אני בעצם ולאן אני הולכת. נעלם לי הפחד מהמוות כי חלחלה ההבנה שאני נשמה ולא בתור דבר שאני יודעת אותו אלא זו ממש תחושה בכל הגוף. העניין הזה שאנחנו נשמות ושזה נצחי מרגיע אותי בכל רגע ביום. כל הדברים שעברנו פותח חלון לעומק שלנו כנשמות, זה עשיר וזה גם נותן לנו פרספקטיבה… קרא עוד "א."

תלמידה

ע.

בקורס למדתי לאהוב, ולהעניק לעצמי. למדתי להקשיב לבטן.למדתי שקיים עוד הרבה ידע שאפשר ללמוד. למדתי להכיר את המדריך הרוחני שלי, שאפשר לדבר איתו. למדתי שאני רוצה ללמוד. השתניתי בכך שנהייתי יותר מחוברת לכדור הארץ, וזה מפליא אותי כי הייתי מצפה שקורס כזה יחבר אותי מחוץ לכדור הארץ, אבל זה גרם לי בדיוק הפוך, וזה מדהים.למדתי שיש הרבה אהבה. למדתי לרצות דברים. למדתי לברך בני אדם, או לפחות לנסותלברך אותם. למדתי שאני רוצה להכיר את הסובב שלי, משהו שלא היה קודם. קודם זה היה שאם מישהו בא אז ברוך הבא, ומי שלא אז לא צריך. היום אני דווקא רוצה להכיר האחרים.… קרא עוד "ע."

תלמידה

ש.

קיבלתי יותר ביטחון ואמונה בעצמי, ביכולות שלי, בכוחות שלי, בתחושה שאני ראויה. מהקבוצה קיבלתי המון אהבה, בעיקר תמיכה, פרגון, הזדהות, שיתוף, קבלה, בעיקר תמיכה ואהבה. ממך, דורית, קיבלתי הרבה ידע, ידע שהוביל לתחושת ביטחון ואמונה בעצמי ובתהליך.

תלמידה

מ.

אכן נפתחתי לעולמות חדשים, נכון שאולי לא הייתה לי היכולת להתחבר לנושא הנשמה וגלגוליה, אך גיליתי עולם מרתק של אמונות, של יכולות לשפר את עצמך, של יכולות לפיתוח הדמיון ובמיוחד לפתח את היכולות שלי לקבל הכול. בהחלט נפתח לי הראש למחוזות חדשים. גיליתי באופן מעשי שככל שאני מתעסק ומרחיב את גבולות הידע שלי, (במילותיך, מיפתח זיכרון), גיליתי שאני מרחיב את הסובלנות שלי לקבל דברים אפילו אם הם מיוחדים או שונים. הרגעים המעטים שהצלחתי להגיע לשלווה גרמו לי להאמין שיש לי את היכולת לכך ובו בעת אני צריך להמשיך להתאמן על היכולת הזו בלי הפסק ומאמונה שלמה שזה אפשרי. ממך דורית… קרא עוד "מ."

תלמיד

ת.

אצלי זו שורה אבל משמעותית. קיבלתי מהקורס התבוננות פנימית, שיתוף, חוויה של שקט שאין בחיי היום יום, רוב הזמן רצים. מהחברים בקבוצה קיבלתי ביטחון, ידידות, אנשים תומכים ונעימים וממך דורית ידע, קורס שונה, מעניין, לא רציתי להפסיד אף שיעור. הרבה חוכמת חיים. מה שנחוץ לי זה אמונה ואני מוכנה בהחלט להמשיך עם הכיוון. תודה רבה.

תלמידה

ש.

באתי לקורס לפיתוח מודעות ותקשור בתחושה שאחרי שיעור או שניים אני מתקשרת וההבנה הזו נמוגה אחרי שיעור ובעצם היא מאפיינת את כל הגישה שלי לקורס הזה, שאני נמצאת במסדרון של בית רב קומות ורחב ידיים, אני ממש במסדרון, מרגישה שאני רוצה לפתוח את הדלתות, לעלות קומות, לרדת, ללמוד עוד. זה היה ממש פתח של פתח. ההבנה הזו נפלה לי מהר מאוד שיש לי הרבה מה ללמוד וגם איזשהו שקט שזה יגיע. היה פער גדול בין הציפיות למה שקרה ומה שלא אופייני לי , שהורדתי גם מהר מאוד את רף הביקורת. העניין של ספקנות ולבדוק כי אני חושבת שיש בך משהו… קרא עוד "ש."

תלמידה

ו.

תחילה עלי להודות לך דורית שהכרתי מנחה ומורה דגולה בעלת ידע נדיר אשר אינו מצוי בכתובים. מאפשרת לי ולקבוצה לקבל מהידע הזה ולא חסכת מאיתנו מאום. בחיי היומיום יש לי כעת כלים אשר בהם אני שואלת את עצמי שאלות ומקבלת תשובות אשר קודם לכן לא שיערתי שאקבל. יש לי יכולת להתמודד טוב יותר בחיי היומיום עם שאלות קיומיות. אני נעזרת ביכולת התקשור אשר רכשתי לעצמי, לבני משפחתי ובעיקר לחבריי. בנוסף לכל אלה, בהיותי מודעת לכך שהנני כמו כל יצור נבר, ניצוץ אלוה ממעל, כפי שהנחלת לנו, נעשיתי פחות שיפוטית וביקורתית, קודם כל לעצמי ולאחר מכן כלפי כל סובבי, משפחתי וחבריי.… קרא עוד "ו."

תלמידה

מ.

1. אני קיבלתי בקורס לפיתוח מודעות ותקשור את יכולת האיזון של הדברים, של ההתנסויות. לעבוד עם אהבה, להיות אהבה. זה אומר איזון שבא במידה ובמקומות הנכונים ובזמן הנכון. לאהוב את עצמי ולאחר בכל צורה שהיא. קבלת הדברים ולדעת שכך היה צריך להיות בשבילי, בשביל הסובבים והיקום. ההרגשה היא שתמיד אני מחוברת להכול ולעצמי, לחברים ולעולם. 2. קבלתי מהקבוצה את הכוח, את הפידבק, האהבה. להרגיש מי אני באמת ויכולת לקבל את עצמי כמו שאני. החברות לנפש זה משהו הרבה יותר עמוק. זה לא החברות הארצית, זו חברות ואהבה לנצח. תודה לכן על המתנות האלה. קיבלתי כוח להמשיך. 3. היכולת לתקשר ולדעת… קרא עוד "מ."

תלמידה

ד.

ביחס למה שקיבלתי, קיבלתי רוגע, ביטחון בעצמי, שיטות לשליטה במצבים לא רצויים , התמקדות בהסתכלות, בהבנה, מדיטציות מהנות שהביאו אותי לפגישות מיוחדות עם אנשים מהעבר ומהעתיד שלי. המון אהבה וצמיחה. מה נחוץ לי בשביל הזה, להמשיך בו.

תלמידה

י.

מה שקיבלתי מהקורס לפיתוח מודעות ותקשור כמובן קיבלתי ממך, מבחינתי הקורס ואת זה היינו הך, מה שקיבלתי זה בעצם המטרה שלשמה באתי לפה, והשיגה את מטרתה זה הנושא של מימוש רעיונות. אני כבר מלא זמן מתהלך עם המון רעיונות שחלקם מופרים, חלקם מופרים באופן חלקי וכל הזמן הרגשתי שאני צריך איזשהו משהוא שיסדר את הדברים האלו, חלק מזה הסתדר וכבר מימשתי במהלך הקורס, הרבה דברים שהתיישבו והסתדרו, לפעמים זה היה איזה מילה שזרקת או מדיטציה שעשית וזה פשוט נחת, הכל הסתדר מעצמו, לפעמים ללא כל קשר לתוכן של מה שעשינו כאן, שזה מה שנקרא נסתרות דרכיהן, זה דבר מדהים בעיני… קרא עוד "י."

תלמיד

עמית והמדריכים

לדורית היקרה, ראשית מבקשים אנו לברך אותך על היותך פעימת זיכרון לאותן נשמות שבחרו להגיע בשעה מיוחדת זו לכדור הארץ. פעימת זיכרון פועמת בקצבים שונים המשתנים על פי תדרי כדור הארץ כלומר ככל שהזמן הופך מעגלי, צורת הפעימה שלך משתנה וכך השידור והתשדורת לתלמידייך הופכים ממוקדים יותר ובהירים יותר. השירות שאת בחרת במעבר חיים (במסגרת הקורס לפיתוח מודעות ותקשור) זה שונה במידה רבה מאנשים רבים אשר קוראים לעצמם מתקשרים, או בעלי יכולת. כלומר את בחרת להגיע ל"כדור לימוד", לעבור סדנאות רבות בעצמך ותוך כדי כך ללמד אחרים את מהות הקיום אל פנים ואל חוץ. נקודות המבט השונות והמצומצמות בכדור הארץ… קרא עוד "עמית והמדריכים"

עמית והמדריכים

מריון

שלום דורית מאד נהניתי בקורס לפיתוח מודעות ותקשור בהנחייתך.
זה קידם אותי נפשית, רוחנית ואישית.
למדתי להכיר את עצמי וקיבלתי אומץ לבצע את העבודה הזאת.
קיבלתי כלים כדי לעזור לעצמי, וזה היה מאד חשוב לי אחרי תקופת האבל שעברנו בבית.
זו היתה הרפתקה לנוע בכל חלקי היקום.
אני ממשיכה ללמוד ומקווה שזה ימשיך לתרום לי כמו עד כה.
התרומה היא לא רק לעצמי, אלא גם למשפחה ולסביבה. תודה רבה מכל הלב
לך ולמדריכים שלך
מריון

מריון

סגור לתגובות.