כתבה מס'2 – שימושים מעשיים בחושים העל-חושיים – 9.5.2024

האמצעים המובאים בכתבות אלה הם דוגמאות, שאני אוהבת במיוחד. יש בלי סוף אמצעים נוספים.
וויג'ה בורד
לוח הסיאנס, לוח התקשור, לוח האותיות, עליו מופיעות כל אותיות האלף בית, בעברית או בלועזית.
הלוח משמש לתקשורת עם המתים ובמקרה הטוב עם ישויות מדריכות.
צורת התקשור שלנו היום היא הרבה יותר מהירה מאשר מה שנכתב על הלוח. האדם צריך להיות מאוד מחובר למדריכים שלו מפני שדרך לוח התקשור יכולים להופיע בקלות כל מיני ארחי פרחי.
אני מאוד לא ממליצה על לוח התקשור, אלא אם כן אתם עושים את זה במקום שאתם בטוחים, וממקום של חיבור לישויות המדריכות, גם אם לא רואים אותם, כך שנשמה שאינה מורשית לא תיכנס ותפחיד, תאיים או תספר סיפורים שאינם לעניין.
בשיעורים על השימושים ביכולות העל-חושיות שלנו, למרות שאיני ממליצה על הסיאנס, אני מאפשרת את ההתנסות הזאת בשל חסד הנעורים ללוח הזה מבחינתי. אצלי התקשור נפתח כתוצאה מההתנסות בלוח.
זה התחיל מכך שאבא שלי שנפטר כמה שנים קודם, התחבר ללוח וביקש הכוונה, זה היה מרגש מאוד.
מיד אחר כך התחבר יהושפט המדריך האישי שלי וכך גיליתי שאני מתקשרת כל חיי… אך אחרי פעם אחת של השימוש בלוח הבנתי שאני קולטת ללא קשר לריצה של הכוסית אחרי האותיות, שהייתה כל כך מהירה שאי אפשר היה לקרוא כלום, אך ידעתי בדיוק כל מילה. ברגע שהכוסית זזה אות, כבר הרגשתי את כל המשפט. הריצה של הכוסית הייתה איזשהו אמצעי דרכו הקשבתי והבנתי שאני לא צריכה אותו. מבחינתי ב-1986, זה נתן לי את חווית החיבור, החוויה של איך זה מרגיש.

מטוטלת
זהו אחד הכלים ששימשו את האנשים לאורך המון, המון שנים על מנת לקבל תשובות ספציפיות וקונקרטיות לגבי דברים מסוימים.
למטוטלת שימושים רבים.
חשוב לי לציין שבכדי לקבל תשובה טובה ונכונה מהמטוטלת, עלינו ליצור הפרדה מוחלטת מהרצון, מהידע מהציפייה או מהצורך לקבל תשובה מסוימת. אם לא כן, זה אחד הכלים המסוכנים שישנם מפני שהמטוטלת יכולה לשקף את מה שאנחנו חושבים. הראש צריך להיות ריק.
המטוטלת היא כלי שנותן תשובות ברמה של "כן ולא". צריך ללמוד לשאול את השאלות, ואז מקבלים תשובות להרבה מאוד דברים. למשל, אפשר למצוא את המזון שמתאים או לא מתאים לנו, את התרופות, הוויטמינים שמתאימים לנו, או לא, כמה זמן להשתמש, כמה פעמים ביום וכד', ניתן לגלות בעזרתה את המיקום הנכון לחפצים בחדר, היכן לשים את המיטה וכד'.

רונות
האהובות עלי מאוד הן אמצעי וויקינגי עתיק, המשמש לתשובות והכוונות. אלה חלוקי נחל שחרוטים עליהם סימנים מסוימים, כשלכל סימן יש משמעות, יש כיוון אם הוא ישר או הפוך. יש כל מיני אנשים שתרגמו את הרונות בכל מיני צורות אני אוהבת את הספר והחלוקים של BLUM. אין תרגום לעברית. יש אבנים שמצורף אליהם ספר ויש בצורת קלפים. אני אוהבת את האבנים.
ברונות קיימת חכמה אדירה, סמלית לעיתים, חכמה רחבה ועמוקה והן אמצעי מאוד נוח לשימוש.

אייג'ינג – גם באמצעי הזה יש סמליות. זהו כלי סיני, הלקוח מהתורה הסינית העתיקה, מהפנג שווי, מהדאואיזם, מהרפואה הסינית. יש המון ספרים לשיטה הזאת אני אוהבת את זה של אלפרד דגלאס שמלמד בצורה מאוד פשוטה איך להשתמש בשפה הסימנים הסינית: Alfred Douglas / How to consult your I Ching . זהו כלי שיותר מורכב להשתמש בו, במיוחד אם משתמשים בקלפים, (אני משתמשת במטבעות), ולפענח את משמעויותיו כיוון שהפירושים נובעים מהתפישה הסינית העתיקה. יש לקרא היטב את ההסברים על מנת שנבין למה הכוונה כשכותבים האח הצעיר, הבת וכדומה, אין פשוטו כמשמעו.
אני מאוד אוהבת את הרונות והאייג'ינג כי יש בהם חוכמה אדירה, וזה גם נותן איזושהי תמונה לטווח יותר רחוק, אלא שזה לא תמיד קל להבנה.

סגור לתגובות.