כל ידע וניסיון העבר מוכלים בהווה ומתמגנטים למודעות ההכרתית – 17.8.2023

עד כה חיינו בכל גלגול עם מודעות המצומצמת לאותו גלגול, כך שנוכל לחוות את החיים "על אמת" כאילו זה כל מה שקיים. לכן ומכאן, במכוון לא היינו מודעים לידע ולניסיון העצום שקיים בספריית הנשמה שלנו, וכמובן שלא עשינו בו שימוש.
חווינו עצמנו כאילו האישיות העכשווית, התלבושת, ההשתקפות, היא כל מה שקיים. שכחנו במכוון שאנו משחקים תפקיד בהצגת החיים למען מימוש פוטנציאל הבורא בנברא. היום חל מהפך בכך שאנו נזכרים במודע.
בתקשור זה מסבירות הישויות המדריכות את השינוי המתרחש בעולמנו וביקום בכך שאינספור ערוצי ידע וניסיון מכל הגלגולים והעולמות, מתחברים בו זמנית.
למעשה ניתן לומר שמדובר בחיבור תודעתי של מיידעים הקיימים בנו, שקודם לא הייתה לנו אפשרות להתחבר אליהם. בעצם העבר והעתיד מתחלפים במה שהישויות מכנות "הווה מתמשך".
במילים אחרות, כל ידע וניסיון העבר מוכלים בהווה ומתמגנטים למודעות ההכרתית על פי צורך ברגע נתון של זמן, כל רגע. כך נוצר העתיד מתוך ובתוך ההווה = חיים ב"הווה מתמשך".

ישויות ספיראלת האור המורחבת:
"השלום הברכה ואור יקרות של אהבה לכן, כאן ספיראלת האור המורחבת, מבקשים להאיר מידע על תהליך השינוי העוצמתי והדרמטי, אותו עובר היקום והקיום בכלל ובפרט ונאמר כך:
כול רשת האופציות שנחוותה, מתכנסת אל מהות אחת. כך בכל עולם, כך בכל העולמות. קרי, נוצר איסוף/חיבור וקשר בין התודעה האנושית לבין עצמה, כך שכל התרבויות, נקודות המבט, המנהגים, צפים ועולים לתודעה ההכרתית ומייצרים תקשורת. כך בכל עולם.
בעצם ניתן לומר כי חלה התרחבות אדירה של נקודות מבט שהיו, = עבר, המתחברות להווה ומייצרות עתיד שונה כל רגע. קרי, מתקיים מעבר לחוויית חיים ב'הווה מתמשך'.

מבחינת כל עולמות החוויה ביקום, חל אותו תהליך, בהתאם לתוכנת (החשיבה), ההוויה, של אותו עולם. כלומר, חל איגום משאבי ניסיון, ידע ויכולות, המתכנסים אל תודעת אותו עולם וזורחים ממנה – מהתודעה הספציפית, אל עולמות אחרים.

אותו 'אור ידיעה' הזורח אל הרשת האישית והיקומית, מעורר אצל כל נשמה באשר היא, את תמצית הידע והניסיון שלה באותו עולם וכך חלה הארת תודעות, אל כל אישיות. כמו ""נוצרת"" אישיות נפרדת מכילה, מכל עולם = אישיות 'כדור לימוד', אישיות אוריון וכיוצא באלה = התכנסות הידע והניסיון ומתוכה הארה/זריחה, של כל אישיות מקבוצת הנשמות, מקבוצות אחרות בעולמות השונים, בהם חווה כל נשמה את התגשמותה.
זהו תהליך המחבר לישות, להוויית הישות העצמאית (הנשמה), במלוא הדרה וייחודה בו-זמנית לחיבורה אל כלל הישויות מאותה 'נשמת אם' ו'לאנרגיית האם'.
למעשה זהו תהליך מרכוז, או כפי שהזכרנו בעבר 'תמצית מוכלת' המתהווה הלכה למעשה.
הניסוי היקומי לאפשר זאת דרך שינוי הכלי באותו מעבר חיים, דרמטי והכרחי, שכן מדובר בשינוי מבחינת בסיס הזיכרון קרי, שינוי בסיס הנתונים. אם ניקח את 'כדור לימוד' לדוגמא נאמר, שבסיס הנתונים מתרחב לאין שיעור ויוצר תוך כדי כך הארה של חלקים נוספים במוח, הלכה למעשה.
קרי, נוצרת הגדלה של מיפתח הזיכרון או שמא נאמר נוצר חיבור מודע הולך וגדל לזיכרון ולידע, שמעבר לזמן ומקום בזמן ומקום. שינוי המשפיע על הפעלת נקודות רדומות בדי.אן.איי, במערכת העצבים, ברגישות הקולטת, בהתנהלות הגוף.

ואכן, זוהי אחת מהסיבות שכל כך הרבה שיטות ריפוי, טיפול, דיאטות וכדומה, נולדות חדשות לבקרים. שיטות המבקשות להקל על תודעות שעדיין אין עליהן מענה כולל, לחיים מלאים ומספקים. אינספור שיטות המתאימות ליוצרן ולכל מי שמתחבר ליוצרן. חיפוש מבורך שמביא אט, אט, מענים חדשים של התחדשות הגוף, המוח הער ולשינוי תודעתי.

לסיום בזו הפעם תרגיל:
דמו לעצמכם אינספור שרשרות אור שנפתחו והפכו לקו, השטות ביקום ובקיום וראו כיצד הן מתפרקות ויוצרות שרשרת אחת ענקית, המורכבת מכולן".

סגור לתגובות.