הנחיית המדריכים למציאת תחושת הערך והביטחון

מדריכים: "מהו סוד תחושת הערך והביטחון, שוויון הערך והשייכות שלכם, והיכן המפתח שפותח את הדלת ומאפשר כל זאת, שהרי זוהי תקופת מעבר מאוד דרמטית, מעבר אל מיפתח זיכרון גדול יותר, אל יכולת שימוש גדולה יותר בידע וביכולות, אל נגישות גבוהה יותר לתאי זיכרון, ומכאן שהתוכנה הישנה מתערבלת במידע חדש שהיא לא תמיד יודעת מה לעשות איתו. וישנו מפתח אחד צלול ובהיר, מפתח אל שוויון הערך, אל מהות האור בגוף הפיזי המאפשר תחושה של ביטחון, המאפשר תחושה של שמחה, של שלווה, של הזנה מלאה. המאפשר, כשמשתמשים במפתח, למוסס את כל הדפוסים הישנים הקשורים בעליונות ונחיתות, בעבדות וחרות.

מבקשים אנו לעזור לכם למצוא את המפתח. המפתח הוא בהרגשה, בהרגשת הידיעה ומשם בידיעה הכרתית. בכל פעם שתשובות מתערבלות, החזירו את עצמכם אל המקום המופלא שלכם, שחזרו שוב את תחושת הביטחון והערך ורשמו הכול…………………………..

איזה תנאים נחוצים לכם על מנת להוות תחושת ערך וביטחון מוחלטים?…….

כיצד יוצרים אתם את התנאים האלה? רשמו כל שאתם מרגישים, כל מה שעובר בראשכם, כל מה שאתם חשים, הכול. רישום חשוב, הוא פורץ דרך אל ידע פנימי, אל תאי זיכרון, אל הבנות ותובנות שמעבר לזמן ומקום…….

כשאתם כותבים הכול אתם מוליכים את עצמכם לשבילי ידע חדשים, מאפשרים לנשמה, לישות האור, להוביל את הגוף ולהפיק ממנו את המיטב………………………………………….

כעת שוב מקדו את תשומת הלב באור שבפנים. חושו את הגוף שלכם צלול יותר ככל שהאור מתפשט בכל תא ותא מתאי הגוף וזורח דרך הגוף הפיזי שלכם החוצה……… וכשאתם חשים את עצמכם מוארים לחלוטין כישות של אור שזורחת מבפנים החוצה, מהגוף כלפי העולם כמו שמש שזורחת, צעדו בדמיון שלכם על המישור של החיים הפיזיים שלכם, צעדו כישות של אור בחיי היומיום עם המטלות היומיומיות, במטלות היומיומיות. הדגש הוא על המישור הפיזי כעת.

אתם ישות של אור בתוך גוף פיזי שמתנהלת בחיים היומיומיים שלכם. רשמו את כל הרשמים שתעלו…… איך מתנהלת ישות אור בתוך גוף פיזי בעלת שוויון ערך מלא, תחושת שייכות, אהבה וקבלה עצמית ביומיום מעתה ואילך, ואנו מדברים על התפקוד הפיזי…………

מה עושה ישות האור בגוף הפיזי המודעת למהותה בחיי היומיום שלכם, מה היא עושה?

כעת הוסיפו גם את הרובד הרגשי – כיצד היא מגיבה? שוב אותם החיים, אותם חיי היומיום, ואולי לא?

מבקשים אנו שתשימו דגש על כל רובד בנפרד למרות שהכול פועל בסופו של דבר כיחידה אחת…….. כיצד היא חושבת? מה היא אומרת? במה היא מתעניינת?

אתם אותה ישות אור שמתהלכת בחיים הפיזיים שלכם במלוא הביטחון, עם מלוא תחושת הערך והאהבה מעצם מהותכם. עם מי אתם בקשר? מה אתם עושים? כיצד אתם חושבים?

מה אתם מרגישים? כתבו הכול…………………………

יכולים אתם לפגוש במודע את האנשים: בני הזוג, חברים, ילדים, בעבודה, כך לעיני הרוח על מנת הדברים יהיו ברורים יותר……………………………………………………………………

וכעת שובו אל חלקת האלוהים הקטנה שלכם, אל המקום שלכם המוגן, הבטוח, מקום השייכות. שימו לב אליו שוב – היכן הוא? איך הוא נראה? זה מקום פנימי וזה מקום חיצוני. האם יש משהו שיש צורך לשנות במקום הזה, שהרי מחשבה בוראת מציאות. מה נחוץ אחרת עוד?…… האם תחושת השייכות שלכם מושלמת? האם ההרגשה שלכם נפלאה?

האם אתם אוהבים את עצמכם כעת? יכולים אתם לחבק את עצמכם פיזית. חבקו את עצמכם פיזית כעת, פשוט חיבוק, ואפשרו לעצמכם לרגע לחוות את חוויית החיבוק הפיזי של עצמכם בידי עצמכם והישארו רגע במצב הזה. אל תהססו, חבקו פיזית את עצמכם כחבק נשמה את הגוף שמאפשר לה לחוות את עצמה עם הכרת תודה, עם הודיה, עם אהבה.

נשמו עמוקות, חבקו את עצמכם. אל תהססו – חיבוק של אהבה. הושיטו ידיים וחבקו את עצמכם כך שאתם מוכלים בידי עצמכם. מי שאיננו מחבק את עצמו שישים לב מה נחוץ לו על מנת לעשות זאת. מה נחוץ לו שייתן את הרשות, ונסו שוב. אם מצאתם את התשובה, כך בעדינות ובנועם שלחו שתי זרועות לחבק את עצמכם – מגיע לכם!

אפשרו לעצמכם לנשום לתוך החיבוק, לחוות את החיבור, להמס את כל ההתנגדויות, לאפשר להם לשקוע בים הידע. הנשמה מחבקת את הגוף. מהות האור היא המנהיגה………

קחו שלוש נשימות עמוקות, עמוקות של חיבוק, ואפשרו לעצמכם לתת לעצמכם מכל הלב והנשמה, מגיע לכם! ישויות אור בגוף פיזי, ישויות אור שבאו להאיר את המוח הפיזי ולגלות את ערכן מעצם מהותן……………………

מי שרוצה להרפות מהחיבוק הפיזי יכול, אך המשיכו לחבק את עצמכם בהרגשה, איך שנוח לכם…………………………………………

כעת אפשרו לישות האור ללטף את פניכם. ישות האור מלטפת את הפנים שלכם בעדינות, ברכות, לאט, לאט, חופנת את הפנים בשתי הידיים, מניחה יד אוהבת על הצוואר, הלב, מעבירה הרבה, הרבה כוח, ריפוי אוהב לגוף מידיעה לגוף שהיא זאת שמנהיגה אותו מעתה ואילך, מנחמת, מחבקת, מלטפת, מזרימה אור של ריפוי ואהבה. ישות האור החכמה, היודעת, המפותחת שניסיון עצום ורב לה.

יד על הלב, הרגישו את החום שמעבירה ישות האור ללב הפיזי. אפשרו לעצמכם לחוש את הביטחון שאתם מונהגים בצורה הטובה והנפלאה ביותם גם כשהשכל האנושי איננו יודע זאת. לוקח לו זמן מפני ש"האני", ישות של אור המשתמשת בגוף לצורך…

ראו את ישות האור מערסלת את הגוף הפיזי, את ההוויה הנוכחית שלכם באהבה, בקבלה, בהכלה מלאה מפני שזו היצורה הטובה ביותר, המופלאה ביותר שמשרתת בדיוק את השלמת המעגל בחיים הנוכחיים, בדיוק. אפשרו לעצמכם לחוש את הביטחון הזה לרגע, שאתם בדיוק מה שנחוץ, בדיוק מה שצריך. נשמו זאת במודע אל תוככם, נשימות עמוקות….

וכעת בנוסף ברצוננו לעזור לכם לחוות את החיבור לספרייה שלכם במודע.

אפשרו לאיזו שאלה, רצון לדעת לעלות, ורשמו מיד את התשובה בלי שום מחשבה.

עשו זאת מספר פעמים.

ספריית הידע פתוחה ונגישה לכם. כל שאלה, תשובה בצידה מיד. אפשרו לעצמכם לחוות זאת כעת. פשוט כתבו ללא הכרה, שחררו הכול……………… אין פער בין שאלה לתשובה, הפער קיים רק במוח האנושי……………………………………

וכעת אתם פועלים מתוך הישות הפיזית שלכם, אך מי שפועל דרך ישות פיזית זאת זו ישות האור, ולכן אין לה את המגבלות הפיזיות.

אפשרו לעצמכם לשוטט בתוך ספריית הידע, או לשקוע בתוך אגם הידע שלכם, והקשיבו להארות שחולפות במוחכם, או לתחושות שעוברות בגוף שלכם. רשמו אותם, פשוט כך, בלי ארגון, בלי סדר. אגם הידע לרשותכם תמיד ומתורגם דרך המוח האנושי ככל שמאפשרים אתם את התרגום…………………………..

סגור לתגובות.