ראיית הילות – אאורה – Aura

לכל דבר בעולם יש הילה – שדה אנרגטי, בין שהוא חומר, בין שהוא מים או אדמה, אש, או אוויר. לכל האלמנטים יש אנרגיה. אם נתבונן בגדר חיה על רקע השמיים בשעת דמדומים, נתחיל לראות ערפילי אנרגיה מעל הגדר החיה. כשנתבונן בעץ, נראה את האנרגיה של העץ. גם לדומם יש אנרגיה. מבחינתנו דומם זה משהו מת אך בעצם דומם הוא צורה דחוסה של אנרגיה, אוסף של פרוטונים ואלקטרונים המסתובבים סביב האטום בדחיסות מסוימת כמו כל מבנה . אין דבר כזה דבר "מת" יש התרחשות מתמדת. בכדור הארץ אנו מפרידים את הדומם מהחי והצומח, אבל בעצם אין מצב דומם, קרי: אין מצב סטטי. כאמור, לכל דבר יש הילה, ובוודאי שלגוף שלנו יש שדה אנרגטי. השדה האנרגטי שלנו מאוד גדול. הוא כל כך גדול עד כדי כך שאם שאיננו מעוניינים שיתקרב מתקרב, כשהוא כבר מטר מאיתנו אנו נסוגים. לכן כל כך חשובה הומוגניות בקבוצה או בכיתה מפני שכששדות אנרגטיים מתנגשיםנוצר אי שקט. מי שלא מודע לזה לא מבין למה הוא עצבני, לא שקט או לא נעים לו.

כשעומדים עם שתי ידיים מקבילות לקרקע ומושטות לצדדים ומוסיפים עוד כ – 20 ס"מ מעבר לאצבעות המושטות סובב- סובב 360 מעלות מסביב מקבלים את גודל ההילה שלנו. המרחב האישי הוא מרחב השדה האנרגטי שלנו, תחום ההילה של האדם. עלינו לבקש רשות כדי להיכנס לתחום האאורה של השני.

שאלה: את יכולה לראות כל הזמן את השדה האנרגטי?
דורית: באופן טבעי אני חשה את האנרגיה וכשאני רוצה אני רואה. בדרך כלל חשים את האנרגיה ופחות רואים מפני שאיננו מכווננים לראייה על חושית בכדוה"א.

שאלה:מה עושים על מנת לראות הילה?

מעמידים אדם כשגבו נשען על קיר בהיר, מבקשים ממנו לעצום את העיניים ולהיכנס לרגע למדיטציה, ומתבוננים בו במבט בוהה כפי שבוהים בנר. העצה הכי טובה שאני יכולה לתת לכם, היא לא להתאמץ אלא לבהות כאילו דרך אגבללא כוונה לראות דבר, זה הסוד, כך רואים .

99.9% מהאנשים לא רואים בהתחלה צבע. ככל שמתאמנים רואים את הצבעים של האאורה, אבל זה לא משנה, לא מתמקדים בזה.

המבט של המתבונן בהילה, מתמקד במרכז המצח של האחר ומעליו.  ברגע שרואים אנרגיה מרימים קצת את העיניים וההילה גדלה ואפשר להבחין בפעימה שלה, כאמור, היא בתנועה מתמדת.

ככל שמתבוננים מופיע אור ערפילי ענני שסובב את האדם/הדבר, בו אנו מתבוננים,דומה הדבר לבהייה בנר, שרואים אור ערפילי ענני מסביבו.הרבה פעמים העיניים קצת דומעות כשאנו בוהים.

ניתן לראות כדורי אנרגיה נוספים בתוך ההילה, אלה המדריכים.כדאי להגביה את העיניים לשם כך. תבקשו בלבכםאת נוכחות המדריכים.

ניתן לראות את ה -After Image על הקיר. מי שיש לו חתולים יודע שהחתולים מתיישבים על יד המקום האחרון שבעל הבית ישב שם מפני שה – After Image נשאר, האנרגיה נשארת. בעלי החיים רואים את ההילות, את הנשמות, את האנרגיות שמסתובבות.

סגור לתגובות.