אין שום הגבלה למידע שאנחנו יכולים לקבל בו זמנית… 11.7.2024

את התקשור של בר-אל אחד מישויות ספיראלת האור, קיבלתי דרך חוויית חיבור בו זמנית, או נכון יותר, רב רובדית, להרבה מאוד עולמות. אך לפני התקשור חשוב לי להסביר קודם כל שהתקשור הוא אישי לכל אחד ואחת למרות שניתן לי ושנית החיבור למרכז הלב, חיבור הנשמה לגוף, משמעותי לאין ארוך.

החווית התקשורת הרב רובדית, הביאה אותי להבין הלכה למעשה את המשפט מהסרט "לעורר את האהבה" בו לאזאריס הישות המדריכה של המדיום האמריקאי ג'ק פורסל: I'm aware of myself exponentially = "אני מודע לעצמי בו זמנית, ולכן אני קורא לעצמי 'אנחנו' ולא אני. אם הייתי יורד לכדור הארץ הייתי צריך להיות הרבה אנשים"… כלומר, זה הקטע של חיבור התודעה מהישות הנצחית, האני הנשמתי, ולא מהאישיות הזמנית, כפי שאנחנו רגילים. לרובנו אין זיכרון של הישות הנצחית שאנו.
חוויית הרעיון של החיבור לעצמנו על הרבה מאוד רבדים בו זמנית, בהכרה מודעת, יומיומית, עדיין אינה נחלת כולם בכדור הארץ.

במשך כמעט 40 שנות החיבור המודע שלי לישויות המדריכות ולעולמות שמעבר לזמן ומקום בזמן ומקום, חוויתי אט, אט חיבור:
1. לעזרה וליהושפט הישויות המדריכות האישיות שלי ולספיראלת האור, קבוצת הנשמות האחיות, דרכם ולבר-אל, לאב-אל, וכן הלאה מישויות ספיראלת האור בפליאדות. התחברתי למישור ההינתקות הראשוני, למישור גן עדן, למישור הגיהינום, למישור ההתבוננות, למישור האדמה.
2. לאנשים שנפתרו ולמישור ההינתקות הראשוני, למישור גן עדן, למישור הגיהינום, למישור ההתבוננות, למישור האדמה.
3. להשתקפויות שלי, (שחלק מהן אני מכירה, פגשתי אותן, קרי, המודעות ההכרתית שלי מכילה, אבל את הרוב אני לא מכירה).
ועוד, ועוד חיבורים אינטואיטיביים המתורגמים לשפת אנוש כאן ועכשיו, שהתאפשרו ומתאפשרים עם החיים.

הישויות המדריכות ביקשו לחבר אותנו בפועל להרגשה של הרב רובדיות, שבעצם אין שום הגבלה למידע שאנחנו יכולים לקבל בו זמנית. דבר זה מתאפשר דרך תרגול במיפתח זיכרון יותר גדול הלכה למעשה, כך שניתן יהיה לקבל הכוונה, רעיונות ומידע ככול שיהיה בהם צורך.
דימוי הכניסה למרחב הלב שניתן על ידי הישויות למען חיבור לבועה שמתחברת להכל, אך משאירה אותנו במרכז של עצמנו ולא מאפשרת לשום דבר ליצור איזון מוטה, ובו זמנית מאפשרת להתחבר לכל ערוץ מידע שאנחנו רוצים, וכמו בשיווי צורה אנחנו יכולים לעבור מערוץ לערוץ, מדבר לדבר בקלות. לקבל כל מידע, או לחוות כל חוויה שנחוץ לנו לחוות אותה.

החוויות האלה נחוצות לנו בפועל, ברובד הפיזי בגוף "כהוכחה" על מנת נוכל להרחיב את מפתח הזיכרון בבטחה, משום שחווינו את המהות של "אהבה אוניברסאלית חובקת כול". הכול קשור לחיבור ליחסי גומלין של הכול עם הכול שפירושם אהבה אוניברסאלית חובקת כול, דרכם מתאפשר לנו לשנות את המושגים שלנו. למשל, לגבי היחסים שיש לנו עם עצמנו, ואחר כך לגבי היחסים עם החוץ, עם העולם, עם אנשים. כל התבניות שמעכבות אותנו וגורמות לנו לחרוט התנהגות מסוימת נוגעות ביחסים שלנו עם העולם הנובעים מהיחסים שלנו עם עצמנו, גם אם אנחנו לא מודעים לזה.

הרבה פעמים הרגשות הארציים שלנו לא מובנים לנו, או שאנחנו מבקרים ושופטים אותם, או שאנחנו מתלוננים על היעדרם או על יותר מדי מהם. פה הישויות המדריכות מבקשים לקחת אותנו למקום אחר, למקום של פרופורציות אחרות מעצם היכולת להיות בו זמנית בקשב וקשר עם חלקים אחרים שלנו ועם הדהודם אל העולם שמחוצה לנו. בעצם זהו חיבור לאחדות, ל"תמצית המוכלת".
במילים אחרות, אין יותר הפרדה כשהחוויה היא שהכל מחובר כאן ועכשיו אלינו. זה בדיוק הסיפור שהאינדיבידואל העצמאי הוא אחד יחיד ומיוחד, עומד בפני עצמו, אבל הוא חלק מהכלל בדיוק באותה המידה, ואין סתירה. בתפישה האנושית יש סתירה כי אני זה אני ואין שום דבר אחר.
החיבור למרחב הלב מונע הרבה מאוד אי הבנות, או הרבה מאוד התלבטויות של "אני כן קולט או לא קולט, זה לא אני, זה כן או לא ככה", בנוגע לשאלות, להתלבטויות ולחוסר הביטחון שקיים הרבה פעמים ואצל כול כך הרבה אנשים, כשמתקשרים.
החיבור למרחב הלב זה החיבור ללב הקוסמי ולהרגשת הידיעה, ובעצם לתת-המודע לעלות למודע. הלב הוא מקום ההכלה, מגשר בין עליונים לתחתונים, בין העולם הפיזי לעולם המטאפיזי, בין היגיון לרגש. החיבור למרחב הלב מאפשר לנו חיבור למידע במימדים הרבה, הרבה מעבר למה שדמיינו שאנחנו יכולים. ובשכלוף השאקרות שאנו בתהליך התחברות אליו מציין את החיבור לשוויון ערך, לאני הנצחי שהוא חלק אינטגרלי מהכלל, החווה עצמו עם ודרך כל ההשתקפויות של עצמו ושל הסובב.

בר-אל מישויות ספיראלת האור בפליאדות:
"אם נתאר תמונת מצב עכשווית, נתונה התודעה שלך אלינו, לכל ההשתקפויות, לתלמידייך המתקשרים, ואין הפרעה ברצף המידע שאת מקבלת וכותבת.
כולם כאחדות, באחדות, ותשומת הלב שלך היא זו המאפשרת התקשרות כפי שהיעדרה משאיר את הערוצים רוחשים סביבך, אך אם אינך ממוקדת באחד מהם, המידע שאת קולטת מהם חלקי מאוד, אם בכלל. מתקיימת רק המודעות לעצם קיומם ותו לאו.

יחסי הגומלין מתקיימים היות שכך פועל היקום, על תנועה ותנודה. אכן, הדבר הקבוע ביותר ביקום הוא השינוי, ותשומת הלב שלך אליהם מאפשרת לך לדעת אותם במודע ההכרתי. היעדר תשומת לב = היעדר קשר מודע. הכוונה היא מבחינת ההוויה האנושית כמובן.

היעדר קשר מודע = אי ידיעה, חוסר קשר = קליטת מידע במיפתח זיכרון נמוך מהיכולת הפוטנציאלית בגוף פיזי בכדור הארץ.
כלומר, מבקשים אנו לומר שכניסה אל מרחב הלב, והימצאות במרחבו תוך כדי הקשבה מלאה, מאפשרת גילוי 'חוטי הקשר', יחסי הגומלין ומיקוד תשומת הלב באחד מהם ובכולם בו זמנית, תוך הכלת העולם הסובב הקשור להשתקפותך הארצית.
מדוע מבקשים אנו לומר כל זאת?
ראשית, מהטעם האישי שלך.
ב. ליידע את ההולכים למימד התשיעי על מנת יוכלו גם הם בזמנם החופשי להתחבר ל'חוטי הקשר' האישיים והכלליים, ולהוותם בחוויה הפיזית.

סגור לתגובות.