חלק מהמוח הפיזי נמצא במעין תרדמת וכבר ניתן להאירו/להעירו מידע ותרגיל – 2.2.2023

פעמים רבות כשאני מתיישבת לקבל הדרכה, פונות אלי הישויות המדריכות, חברי ספיראלת האור, ישירות, ללא הקדמות כאילו ממשיכות דיאלוג שהיה בראשי כבר קודם לכן, שלא שמתי לב לתחילתו.
לאחרונה הם העבירו דרכי מבנה אנרגטי חדש המתבטא גם בשינוי מיקום המרכזים האנרגטיים, שינויים פיזיים, רגשיים ומנטאליים, שיסייעו לנו בשינוי המתרחש בעולמנו, שינוי התודעה והתפישה וכל מה שמתאפשר כתוצאה מכך.
* חוברת בנושא נכתבת על ידי בימים אלה, אודיע לכם על מועד הפצתה.

הישויות המדריכות מסבירות כי השינויים המתחוללים קורים בכל הרבדים קרי, גם הגוף הפיזי שלנו עובר שינויים ניכרים ולכן פעמים רבות אין מענה ברפואה.
נזכרתי כי בקבלה מדברים על כך במונחים של יכולת הכלי לספוג את האור.
ככול שהכלי דחוס יותר יכולתו לספוג את האור קטנה יותר ובמילים אחרות המוח האנושי שלנו המתפקד בחלקו, בהתאם למיפתח הזיכרון אותו בחרנו לפני הכניסה לגוף בכדור הארץ. על כן חלק גדול מהמוח הפיזי נמצא במעין תרדמת ומתעורר עם פיתוח מודעות החוצה את גבולות החשיבה האנושית.

כתבה על כך כל כך יפה דר' דינה אייזן רופאה, מדענית וחוקרת שהסבירה את התהליך באופן מדעי בכך שאמרה שנוצרים במוח האנושי הלכה למעשה, מרכזי הולכה עצבית (סינפסות בשפה מדעית), וחיבור לזיכרון הולך וגדל של מהותנו ותפקידנו עלי אדמות. כלומר מתאפשר לעוד ידע מתת ועל המודע לחווט עצמו דרך הסינפסות הנוספות וכך מתאפשרת הולכה עצבית גדולה יותר = חיבור לזיכרון גדול יותר.
שנים אני מייצרת סינפסות חדשות המאפשרות לי להוליך עוד מידע שקודם לא הייתי מודעת לו, כמו עצם החיבור המודע לישויות המדריכות ולהעברת הידע מהן. לאחרונה אני חשה "כבדה" פיזית בכל הרמות, כמו הכל יותר מאתגר, מעמיס ומעכב תנועה. נראה שבכך עסקו מחשבותיי כשהרגשתי שיש לישויות המדריכות מה לומר והתיישבתי לכתוב:

מדריכי ספיראלת האור: אכן יקרה כתשובה למחשבותיך, קשר יומיומי אתנו חיוני לך ולכל הסובבים אותך ברמת ביצוע.
קרי, היכולת להעביר, או לתרגם את המידע לחומר מעשי קונקרטי שימושי, על בסיס יומיומי.
את ואחרים מתפלשים באנרגיה הכבדה שאתם סופגים כתוצאה מהשינויים המתרחשים, או שמא נאמר מהתמוססות הישן האצור בתבניות חשיבה ארציות מקדמת דנן. התמוססות הגבולות יוצרת גם בהוויה הפיזית אימה ופחד קרי, מעוררת את אבדן השליטה.
לשם חיווט מחדש, מחודש מבקשים אנו להציע תרגיל דמיוני יומיומי, אימון 24/7 של חוויית הליכה על מים.

חושו עצמכם בדמיונכם נעים על פני מים המצויים בתנודה מתמדת ומשתנים על פי קצב התנועה והתנודה והרגילו את התודעה האנושית המודעת שלכם לנוע על קרקע יציבה של מים, שאיננה יציבה כלל מבחינת תפישת האנוש אליה התרגלתם בהוויה הפיזית.

על מנת לשנות את מקור ההישענות מיציבות של חומר, עליכם לגלות יציבות מדהימה בהליכה על פני מים או לחילופין אנרגיה עננית – הליכה על עננים.
אנו מציעים לכם לנסות את שתי הוורסיות, זו של המים וזו העננית. אם תתבוננו לרגע עמנו כעת על הווייתכם האנושית תוכלו להבין כי זו אשליה לא רק מכיוון שאינה נצחית כשאתם מתבוננים ממקור הנצחי, אלא שזו אשליה גם במובן שהיציבות אינה מתקיימת כפי שהיא נתפשת בחושים הארציים.

היציבות קיימת בחיבור ל"מהות האור", לקוד הנשמתי הנצחי שהוא אנרגיה דלילה במבנה מסוים. ראו בעיני רוחכם כמה ניצוצות מבניים כאלה קיימים מסביבכם, כל אחד מהווה קוד נשמתי זורח בתנועה ופעימה מתמדת של הווית עצמו עם ודרך הסובב.
אין בנמצא מבנה יציב כפי שהמודעות האנושית מחפשת, היציבות היא בתנועה ותוך כדי תנועה. מכאן שכול ציפייה או מחשבה עתידית או נביעה ממחשבה או חוויית עבר, אינה אמת, כי אם אשליה לצורך, שכבר אין בהם צורך, אותה באתם למוסס ולסייע לכל מי שמצטרף אליכם לעשות אותו הדבר.
אכן, אומר הדבר להרפות מכל ציפייה ולחוות את העכשיו. להתאמן בנוכחות.
הכובד שאת ואחרים חשים נובע ממחשבות עבר ופחדי עתיד לגורל המדינה ולגורל יקיריכם ולגורל השתקפותכם וכיוצא באלה, מוזן ומזין את התוכנה הישנה או כפי שכינית אותה 'השעון השוויצרי'.
ככול שתמצאו לכם תרגיל אימון אותו תבצעו על בסיס יומיומי, תתרחב רשת הקליטה, הזיכרון והידע הטמונים בכם ויקל עליכם השינוי בפועל."

כל הזכויות שמורות לדורית יעקובי.

 

סגור לתגובות.