תקשור מדריכים על המימד ה-9

מדריכים: "נסיבות חיים מתערבלות ומצריכות השקעת אנרגיה רבה יותר בכיוונים נוספים, וההשקעה שהושקעה בהתכווננות שהייתה נכונה קודם לכן, פוחתת. נוצר מערך אחר, חדש, שמתהווה ועליכם למצוא את מידת האיזון בין כל "הכובעים" שאתם חובשים בדרך שתחושו שלמים ומשלימים. מדיניות החסר איננה נכונה עוד, ועל כן עליכם להרגיש במינון הנכון בכל תחום. בחירות חדשות מצריכות התאמות חדשות, לא בכדי מדברים אנו על רעיון ההתנסות כהצלחה. היכולת לחיות כמתנסים, כמעזים, כטועמים מתוך תמימות אמתית, אמונה, הומור, צחוק והנאה, זה הניצחון הגדול בעולם החומר.

כל השאר קשור לנדנדת העליונות והנחיתות (שלצורך העניין ניקח כדוגמה).

גם למידה אינה באמת מטרת החיים ב"כדור לימוד" אלא פועל יוצא מהחיים בו, שהרי אם המטרה היא התנסות, קרי, מיצוי היכולות, הכוחות, האפשרויות הנפתחים רק ב"כדור לימוד", הרי ש"לימוד", "שיעור" ו"תיקון" הם ממשפטי התוכנה הישנה ואינם מתאימים לגל.

"גל המימד התשיעי" מכיל הכול, הכול זורם בו באותה רמת דחיסות דלילה. כל תבניות החשיבה שנאספו אי פעם ב"כדור לימוד", כל האמונות, הדעות, הקביעות, כל המחשבות האנושיות, הכול מוכל בגל הזה. כל הרגשות, התחושות, הרגישויות למיניהן, הכול מוכל בגל הזה. זרימה עימו פירושה הכלה של כל תחושות האנוש כחלק מהמיומנויות, דרכי הביטוי וההתנהלות שנלמדו/נרכשו ב"כדור לימוד" מעצם השהות בו, כך שדבר אינו "טוב" או "רע", בסדר או לא בסדר, אין טעויות, אין שיעורים, אין תיקונים. ישנה זרימה בלתי פוסקת עם כל העושר, מגוון הידע שנרכש ב"כדור לימוד" לאורך עידנים, לכדי זרימה חופשית מזוככת מכל עכבה, דעה קדומה או שיפוט.

זרימה על "מימד הגל התשיעי" פירושה הוויית החיים, הוויית עצמכם במאה אחוז כל רגע נתון. כשאתם שופטים, מבקרים, מתכווצים, מרגישים כישלון, אזי מתרסקים אתם אל סלעי עבר ואינכם זורמים ב"גל המימד התשיעי". התרסקות זו מעייפת, מתישה, מכאיבה.

לא דורית, אין הכוונה שלא תזילו דמעה לעתים. אין הכוונה שתאבדו את תחושות האנוש. הכוונה היא שתחושות האנוש יוכלו (מלשון הכלה), בתוככם, ברמה ובדרך שתוכלו להתחבר להכול ולכולם כחלק מההוויה האנושית. קרי, שתחושו, תהוו את העושר העצום הקיים בכם ובישויות אנושיות אחרות ותשמחו עם כל גילוי, עם כל תופעה המיוצגת על ידי אחר המגלה לכם, או מאפשר לכם לגלות בתוך עצמכם, את המגוון הקיים בכם, לכם, כתוצאה. כשאתם הולכים עם הדברים האלה, אינכם נפגעים, מתרשמים יתר על המידה, אלא פשוט מחייכים ועוברים הלאה. זה אינו אומר שאתם בהכרח אוהבים את התכונה/ות, אלא שאתם מקבלים אותה כחלק מ"אוקיינוס הידע" האנושי הכללי והאישי שלכם, מה שמשאיר אתכם שלווי נפש.

ההתחברות ל"מימד התשיעי" מתאימה לאלה המוכנים לוותר על תבניות החיים בכדור הארץ כמנחי דרך ראשיים, להכילם ולמצוא קריטריונים חדשים, אוניברסאליים, חברתיים, שיאפשרו לכם לבטא את ייחודכם, כאלה הבשלים ומוכנים לקחת מאה אחוז אחריות על אושרם וסיפוקם ולהפסיק להטיל את האשמה בסובב, כאלה המוכנים ליצור את המציאות שלהם ולקחת מאה אחוז אחריות על כך. כאלה השמחים לשינוי ויודעים להכירו".

סגור לתגובות.