הבחירות בארצות הברית

אני מבקשת להביא בזאת את תשובתי לשאלה באשר לתחזית השנתית בה קלטתי שהנשיאות בארה"ב תתחלף כשזה לא קרה בפועל ואת תשובת המדריכים בהמשך הדברים.

דורית: זהו בהחלט מצב מביך שדברים שנאמרים אינם מתקיימים. אני כול כך הרבה שנים במקצוע ובדרך כלל יודעת להסיט את עצמי הצידה כשאני מתקשרת אך כנראה שלא תמיד, עובדה. יכול להיות שלא קלטתי את המילה "לא" קרי שהנשיאות בארצות הברית לא תתחלף וכתבתי תתחלף.

אני בקשר מודע עם המדריכים 26 שנים ויכולה להעיד על מהימנותם בכול שטחי החיים ולכן אני שמה עלי את העניין. קרי, אני זו שקלטה לא נכון.
אשאל גם את המדריכים כמובן, אך האמת צריכה להיאמר איכשהו; שתקשור איננו בגדר תורה מסיני, בוודאי לא כשמדוברבעתידנות ואולי זו צריכה להיות כותרת תשובתי. למרות "כאב הבטן" אני שמחה שהיה לי אומץ להוציא לאור את מה שקיבלתי קרי, לסמוך ולשחרר, מה שבהחלט לא יכולתי לעשות בשנים עברו ולו רק מהבושה והפחד שמא זה לא נכון!

מדריכים: "השלום השלווה האור והאהבה לכם כאן יהושפט, עזרה וחברי ספיראלת האור, מבקשים לומר כך: במקרה הנדון אכן לא קלטת את ה"לא""

דורית: המדריכים מדברים רבות לאורך השנים על האפשרות לשיבושים בקליטה מכל מיני סיבות. אשמח להעביר לכם את המידע בהזדמנות אחרת.

מדריכים: ברצוננו להשתמש בהזדמנות ולומר כי קיימת רשת אופציות המצויה בתנועה מתמדת, קרי, משתנה כל הזמן = העתיד וכי ברגע נתון של זמן בולטת אופציה מסוימת כנבחרת והנסיבות משתנות ונבחרת אופציה אחרת.

אולי זה המקום וזה הזמן לומר לכם שהעתיד איננו קבוע מראש גם במקרים שהוא קבוע ( הכוונה לבחירות דטרמיניסטיות, מוחלטות, הנעשות על ידי אדם או קבוצה). הכוונה היא לכך שגם כאשר נבחרת התנסות על ידי קבוצה של אנשים וההתנסות רשומה או אם תרצו "מוכתבת" על ידי הבוחרים אותה, התפתחות העניינים היא בבחינת "הכול צפוי והרשות נתונה". לכן פתחנו באמירה שעתידנות היא רשת של אופציות בתנועה מתמדת משתנה ומתחלפת.
יודעים אנו כי דברים אלה מאכזבים חלק גדול מהאנשים, בעיקר כאלה המצפים "ליודע דבר" או תלויים "ביודעי דבר", לקבלת בטחון בבחירת הדרך. זה מאד לגיטימי במיפתח זיכרון קטן בו המידע שהתאסף לאורך דרך הנשמה אינו משרת אותה במודע. כיוון שכך, ההתייחסות מצומצמת מאד וגוררת אחריה תחושת חוסר בטחון ורצון לגלות את מה שהמודעת ההכרתית איננה מגלה, איננה יודעת.

לאורך כל ההיסטוריה האנושית היה מקומם של היידעונים חשוב, מכובד וקרדינאלי משום הבחירה להיוולד ל"כדור לימוד" במיפתח זיכרון קטן, שמאפשר קליטה מצומצמת, כאמור. כעת, במצב דינאמי שכזה (שישנו הרבה ידע שנקלט אך אינו מופנם הכרתית), המוח האנושי ההכרתי שממילא קולט חלק מאד קטן מן המידע, מאד מתקשה. רשת האופציות נקלטת בחלקיות וגם כשאנו מעבירים מידע יתכן כי חלק מהדברים אינם מתקבלים במלואם ומכאן שיכולים לנבוע שיבושים בתקשור, עליהם כבר דברנו רבות".

אור ואהבה היינה ברוכות מחברי ספיראלת האור".

סגור לתגובות.