שינוי דפוסי חשיבה ואמונה

מדריכי ספיראלת האור: "שלום, שלומות, השלמות, השלמה ייחודית והמון אהבה לך יקרה. שמחים אנו על התקשרות וקשר, שמחים להעביר מידע ו"מחכים" להזדמנות לשדר אותו לעולמך/ם. 

מבקשים אנו בזה היום לדבר על השלמת המעגל, כיוון שנראה לנו שיש חוסר מידע באשר לתהליך ומטרתו.

ידוע לכם כי זוהי עת מיוחדת ביקום ובקיום האנושי, בשל שינוי דפוסי חשיבה ואמונה ופיתוח, או שמא נאמר, דרך פיתוח של נקודות מבט, שעוד לא היו נחלת מיפתח הזיכרון האנושי באופן גורף. כל זה ידוע עד כמה שידוע.
הפעם ברצוננו להרחיב מעט ולומר, כי התרחבות יכולת הקליטה במוח האנושי בפרט ובכלל, קשורה בשינוי מבני בכל עולמות ההתגשמות ולמה הכוונה?

אין מדובר רק בהתרחבות של תאים במוח והתעוררותם על מנת שזיכרון גדול יותר ישרת אתכם, זו תוצאה, מכיוון שמדובר בשינוי מבני, המאפשר שימוש באותה הרחבה.

הרחבה נעשית ומתרחשת כל העת עם כל גילוי מדעי, טכנולוגי, או הווייתי (כתוצאה, מצונמי למשל, או מהתנהלות/התנהגות, אנוש), אלא שאין מדובר בהרחבה, אלא בשינוי מבני: שינוי במבנה העצבי, בהולכה העצבית, שינוי מבחינת התעוררות אזורים במוח שקודם היו רדומים. שינוי גם במערכות שכביכול ידועות, כמו התלמוס וההיפותלמוס, מערכת הראיה והשמע, מערכת הנשימה ובעקבותיהן כל מערכות הגוץ.

ניתן לדמות זאת לחמצון תאי, להתגברות פעולות המעיים, העיכול, זרימת הדם והלימפה.
אך, הפוך על הפוך, 'היותר מהר', נראה כיותר לאט. כאילו והזמן עומד מלכת מבחינת המודעות האנושית ומתרחשים בו הרבה יותר דברים; כמו זמן מקובץ, מואץ, כשהתחושה הלכה למעשה היא של האטה. אין מדובר בשקט ובשלווה נפשית כפי שעובר בדעתך, אלא בתחושה (אתגרית עד שמתרגלים אליה), ש'דברים אינם הולכים לשום מקום', כפי שחלק מבני האדם נוהגים לומר.

הדברים מתרחשים מעבר לתודעה המודעת, כשהתודעה המודעת כמו מושתקת על מנת לאפשר להם להתרחש. נשמע בלתי הגיוני? ברור! זהו איננו היגיון אנושי מקובל, אלא היגיון חדש. הגוף כמו מופעל מעצמו, הכול כמו מופעל מעצמו, הכול קורה אף על פי כן ולמרות הכול.

במילים אחרות, שאולי תבהרנה יותר, המחשבות האנושיות, האמונות והדעות אינן משפיעות, או שמא נדייק, השפעתן הולכת ופוחתת. במובן מסוים ניתן לתאר זאת כהפרדת מערכות – מערכת אחת עוברת מקדמת הבמה לאחורי הקלעים, עד שנעלמת אל "מחסן התלבושות" מקדמת דנן, ומה שמשחק על בימת החיים זו התודעה החדשה.

אנו מדגישים זאת למען כולכם, שתדעו שעבודה קשה ומתמדת בסגנון אליו הורגלתם כבר אינה נחוצה, על מנת שתיענו לתחושותיכם ולאנרגיה המובילה אתכם, גם אם
וכאשר אין לה קשר עם המודעות ההכרתית שלכם.

ניתן מספר דוגמאות הבהרה: אם וכאשר אתם מוצאים עצמכם נוסעים לאן שהוא, מתקשרים למי שהוא, מטפלים בדבר מה שלא חשבתם לטפל בו, אומרים דברים בלתי מתוכננים, מוצאים עצמכם בכל מיני סיטואציות ""מקריות"", כשהתחושה היא של חוסר הבנה או מודעות, מדוע עשיתם א' או ב' התקשרתם, נסעתם וכדומה, לאדם או למקום מסוים ורק בדיעבד אתם מבינים את נחיצות הדבר, העניין, האמירה.


אלו מעט דוגמאות לתיאור ההנחיה הבלתי מודעת המתגברת על המודעת. ומה פירוש מתגברת על המודעת? נוצר מערך עצבוב חדש שאינו פועל באותם הערוצים, או לחילופין מצורף מערוצי ידע וקליטה נוספים, ברמה שאינה מאפשרת לערוצים הישנים להתנהל כמולכים.

ניתן לדמות זאת לתהליך מודעות באשר להתנהלות מסוימת הפוגעת בכם, שכתוצאה ממנו התפישה שלכם משתנה ושוב אינכם מוצאים עצמכם באותה מערכת אוטומטית מגיבה, כאילו עקפתם אותה.

בעצם ניתן לתאר זאת כתהליך עקיפה כפי שעובר במוחך, אלא שזה אינו נכון. זהו תהליך הכלה. יותר נכון לתאר זאת כמו טיפת צבע במים שכשמוסיפים עוד ועוד מים והצבע מטשטש והולך עד שאינו מובחן.
במילים אחרות, מדובר בשינוי אדיר ממדים בכל העולמות, מכיוון שזהו תהליך של התמוססות גבולות מלאכותיים והתקרבות לגבול ההוויה הנשמתי, הנוצר מעצם הקוד.

את יכולה לתאר לך איזו התמוססות של דעות אמונות וקביעות מתרחשת?!! עד כמה
כל אלה אינם רלוונטיים עוד, עד כדי כך שהשרות שלהם נספג במכלול השירותים-הניסיון המצטבר והופך להיות חלק ממנו, כך שניתן להבין כל מיפתח זיכרון, כל אדם, כל עולם, מכיוון שהכול מוכל ב"אוקיאנוס-ידע" אחד.

לעת זו נסיים על מנת תוכלי להתפנות לייעוץ ונשמח להרחיב הבנות ותובנות ""במסגרת"" מסלול ההוויה המתהווה. אכן, הדבר הקבוע ביותר ביקום הוא השינוי.

שלום והשלמה, שינוי והשתנות, מתאפשרים דרך הכלה והתרחבות, בתנועה מתמדת".

עכשיו אני מתחילה להבין טוב יותר מהות שוויון ערך מהי. ככול שאנחנו מכילים יותר נקודות מבט, ככול שנוצר תהליך של אחדות ניגודים הרמוניה שלמה, אנחנו הווים שוויון ערך, הלכה למעשה. תודה!!!!!!!!!!

כל הזכויות שמורות לדורית יעקובי.

סגור לתגובות.