ברכת מדריכים ראש השנה תשע"ד 2013

"השלום הברכה האור והאהבה לכם. כאן יהושפט עזרה וחברי ספיראלת האור. שמחים על עוד הזדמנות לברך לשנה החדשה והמתחדשת. ומדוע חדשה מתחדשת? כיוון שמה שמאפיין שנה זו הם שני ערוצים: החדש והמתחדש. במילים אחרות, גוברת בשנה זו מגמת שוויון הערך, האכפתיות, הצדק החברתי, ויחד עם זאת בו זמנית, מתארעת התחדשות של אלימות, מלחמתיות, מלחמת האור והחושך.

זוהי שנה שהברכה הגדולה ביותר שיכולים אנו להעניק לכם היא קבלה והכלה של כל ה"טוב" וכל ה"רע" כחלק מהוויית האנוש המתגלגלת. סיומה של תקופה זו מתאפשר אך ורק על ידי הכלה וקבלה. כיוון שכך, לא מתאפשר לדפוסים ישנים להתחזק ולהתחדש, כיוון שכך, רוח האנוש יכולה לנשוב במלוא יופייה והדרה בתוך ומתוך "אחדות ניגודים הרמוניה שלמה".

מבורכים אתם לשנה זו ביכולת ההכלה והקבלה של כל מה שהנכם, של כל מה שסובב אתכם. בכך, תיצרו שינוי אדיר מפני שלא תהיו "כבובות על חוט" בידי ה"טוב" או הרע". הכלת השניים מאפשרת צמיחה חדשה שאיננה מנותבת על ידי אף אחד מהכוחות, אלא מנותבת על ידי "אחדות הניגודים ההרמוניה השלמה".

מברכים אנו אתכם בהתברכות יומיומית, בהודיה לעצם היותכם לעצמכם ולעולם הסובב אתכם, באהבה, בהתרחבות הלב המכיל, החומל, החובק, האוהב.

ולסיום הברכה מבקשים אנו לתת לכם תרגיל הדמייה קצר שיקל על התברכות על הכלה וקבלה שנתינה מתארעת ממנה:
דמו עצמכם במרכז של עצמכם עומדים איתנים על קרקע מוצקה וככול שממוקדים אתם במרכז של עצמכם, שואפים ונושפים אל ליבכם, כך גדל האור שבלב, כך גדל האור הקורן מכם אל העולם. היו מודעים להתמלאות שבשאיפה = קבלה ולנתינה שבנשיפה ובשחרור.

אנו מייעצים לכם להתאמן בחוויית תחושה זו על בסיס יומיומי, עד כי תחושו שאתם מקבלים ונותנים משפיעים ומושפעים, מכילים ומשחררים. שנה של יצירה שנה של התברכות, שנה של הודיה, שנה של אהבה, היו ברוכים, מחברי ספיראלת האור".

סגור לתגובות.