ברכת המדריכים

בסימן התחדשות בגישה לעצמנו ולחיים, שיבה לאוטנטיות של הילד הפנימי הסקרן, הער השמח, המתפעם, אני מברכת את כולנו!  חג שמח והרבה אהבה אמונה בעצמנו וביקום, דורית

להלן ברכת המדריכים לפסח 2011

השלום והברכה, כאן יהושפט עזרה וחברי ספיראלת האור שמחים לברככם, בכול שנה בחג החרות. בשנה זו מבקשים אנו להעניק לכם סמל שיאפשר (דרך החיבור שלכם אליו), חוויה של העצמה, ביטחון שלוה ורגישות לעצמכם ולכול יצור נברא: דמו עצמכם במרכזה של ספיראלה מדהימה ביופייה, שקופה, מנצנצת בכול צבעי הקשת (שהרי הלבן מכיל את כול הצבעים), כבועת סבון באור. רכזו את תשומת ליבכם בחוויית המרכזיות כשהספיראלה חובקת, מסתובבת, עוטפת ומחבקת אתכם במרחב המותאם בדיוק לצרכיכם (אצל האחד תהא הספיראלה קרובה לגוף, אצל השני מרוחקת מעט, אצל השלישי מרוחקת יותר וכדומה). קרי, שהרגשתכם בתווך נפלאה ובטוחה, היות ואתם במרחב השלו, המוגן שלכם. תקופה זו, באין זמן היקום ובזמן כדור הארץ, מאיצת שינוי והשתנות, מציפה תבניות ישנות של פחד ואיום המאלצים התגברות בדרכים מקובלות (קרי, האוטומטים קופצים כפי שנוטים אתם לומר), מה שמקשה על מציאת דרכים יצירתיות חדשות ומאלצן באותה המידה ועל כן, נחוץ היום יותר מתמיד דימוי שיאפשר לכם להישאר במרחב בטוח ומוגן שדבר אינו יכול להפר אותו, פרט למחשבותיכם, שיאפשר לכם את חווית הצופה, שיאפשר שינוי והשתנות על פי צו השעה, על פי צורך פנימי אוטנטי.פירושה של חרות, בין השאר, היא היכולת להנהיג את השדה הכימי במוחכם קרי, לשמר מרחב פנימי בטוח ושלו, למרות ועל אף מה שקורה מסביב. יכולת זו לבד, מאפשרת שינוי אדיר בהתנהלות והתנהגות משום אי הענות אוטומטית לאותם אוטומטים חרוטים מקדמת דנן.                     

זוהי תקופת חרות הנשמות בהשתחררות מכלאן של תבניות חשיבה, קביעות אמונות ודעות, החורטות מעגלי "טוב" כמו גם "רע" אלי חרות של התחברות לניצוץ האלוה שבכול אחד מאיתנו. בורכים אתם בברכת הניצוץ הזורח בליבות כול אחד מכם תדיר!    אור ואהבה, שלום ושלווה מחברי ספיראלת האור.

דורית יעקובי – אסטרולוגיה, נומרולוגיה, תקשור

סגור לתגובות.