שלום והשלמה חלק ב

חלק ב' המשך התקשור על שלום והשלמה (תוכלו למצוא כאן את חלק א' )

מדריכים: "יש צורך (וכבר דיברנו על כך), לכל אחד ואחד מכם לקבל את עצמו כבן אנוש; שנלחם והצליח, שנלחם והפסיד, שנכשל והרים ידיים, שהיה רם מעלה, שהיה נמוך מעלה וכדומה ולהשיג את ההבנה והקבלה של האנוש כצורת חיים, כתבנית מיצוי שאפשרה לכל אחד ואחד מכם וככלל לכל הנשמות שמתגלמות בגוף פיזי, להבין את עולם הרוח דרך עולם החומר ואנו חוזרים לתבנית של הגוף המייצג את יחסי הגומלין, של כל המערכות שמתפקדות עם ובעזרת השני כל העת.

לא בכדי נתנו את דוגמת הגוף הפיזי על איבריו כמשל ל"נשמות אם" ו"נגזרות בחירה" בעניין של האינטראקציה של כל איבר עם כל איבר אחר ועכשיו ניקח את משל הגוף הפיזי, כדוגמא לקשר שקיים בין כולנו לבין הבורא, כשכל אחד מכם איבר בתוך הגוף, הגוף הקוסמי האוניברסלי, אחד לב, אחד כבד, אחד כליה, אחד כליה שניה, לא משנה. אף אחד מהאיברים איננו עומד בפני עצמו, כל אחד מהאיברים תלוי במאה אחוז בתפקוד של עצמו ובהזנה ובהדהוד לאיברים אחרים בכל הגוף.

התפישה הזו כל כך ברורה מבחינה ביולוגית וכל כך לא ברורה מבחינת מהות יחסי הגומלין בינכם לבין אחרים, בינכם לבין העולם, ובין העולם לבין העולם, בין בורא עולם לבינכם ולהפך.

אין קיום לאיבר אחד ללא איבר אחר וכל איבר שכורתים מהגוף, הגוף מתפקד בחסר מאד, מאד, גדול ויש לזה הרבה מאד השלכות, אך נניח לזאת כרגע, לפעמים אין ברירה בעולם הפיזי אלא לכרות איבר משום שהמודעות הפיזית (ואנו אומרים זאת במאמר מוסגר, זו שיחה שלמה), היא מלחמה נגד "הרע".

"הרע" יכול להיות מחלה, אדם, מצב, היא איננה תפישה של איזון ו/או תפישה של שלום והשלמה. כל איבר יכול לתקן את תפקודו ותפקידו אם מסייעים בידו בצורה נכונה, אך זה עדיין מידע שאיננו הווה ב"כדור לימוד" הלכה למעשה, אך קיים כאיזשהו רעיון".

שאלה: ניתן לעשות זאת בעזרת בלוטת האצטרובל?

מדריכים: "חציו של האצטרובל גשמי וחציו אתרי אין מודעות כזו. כל עוד לא תיפתח המודעות הרוחנית הלכה למעשה אצל מספיק אנשי מדע ומספיק רופאים, לא תשתנה הסיסטמה, עוד חזון למועד, אך זה כבר לא רחוק, המהפכה כבר החלה".

שאלה: כיצד ניתן ליישם את מה שנאמר על יחסי הגומלין בין הכל להכל כשהסביבה מהדהדת אחרת?

מדריכים: "נחזור למה שאמרנו כבר פעמים רבות, אנשי המאסה הקריטית והאנשים, או הנשמות שבחרו להיות אנשים, בתקופת שינוי כה דרמטית, בחרו באתגר יוצא מגדר הרגיל בעוצמה שבו ובאתגריות שבו.

התוכנה הישנה מציקה, ""יש גרגיר חול בעין"", אין אפשר להתעלם מזה, עד שמבינים, מודעים, פיזית, רגשית, מנטלית ורוחנית, שזו התוכנה הישנה, שאתם חלק ממנה מפני שאתם זקוקים לתפקד ב"כדור לימוד", אלא שזה לא אתם; זו תוכנה שבחרתם להיוולד אליה, להכיר אותה במודע כדי לעשות שינוי.

כולכם עושים את זה כל הזמן ואם תתבוננו לחייכם לא הרבה זמן אחורנית תיראו כמה דברים הרפיתם מהם, כמה דברים כבר אינם מפעילים אתכם, כמה דברים כבר בהנהגה שלכם.

נכון, התוכנה הישנה עדיין עומדת ערום ועריה ויוצרת "חווית אבסורד". כלומר, התוכנה הישנה עוד נחוצה; ההרגלים עוד ישנם ומתעוררת מודעות חדשה הדוחקת את רגליה בצורת שחזור תופעות, עד אבסורד, על מנת ייווצר שינוי – הזיכרון האנושי שפעם קבוצה אחת הרגה קבוצה שנייה, או השתלטה על קבוצה אחרת, מפעיל ומופעל, המלחמה מתרחשת מפני שמדובר על מגנוט והתמגנטות על בסיס של אין, של חסר, של פחד, של הישרדות וקיום.
אתם מבינים איזה בסיס התנהלות אתם משנים? זה כמעט לא ניתן לתיאור במילים.

ככל שאתם עומדים איתן במלא גובה קומתכם הראשונה, הראשונית, (גובה קומתכם הראשונה טבעית), ככל שאתם מצויים בראשוניות דבר איננו פוגע בכם יותר.

כל מה שקורה מסביב הוא חלק ממגנוט והתמגנטות של דעות, אמונות וקביעות וכשהדעות, האמונות והקביעות שלכם משתנות על כל ארבעת הרבדים, המגנוט משתנה בחייכם וככל שהמגנוט משתנה בחייכם, ההשפעה על הסובב הולכת וגדלה וככל שעוד, ועוד, ועוד, משנים את התפישה שלהם, היא הופכת להיות מציאותית = חיבור ל"יש", לראשוניות שנותנת את החיים לגוף.

חיבור לאווטר מצוי בכל אחד מכם כל הנשמות המצויות ב"כדור לימוד" אווטרים במהותם. כל תפקיד שהן לבושות בו המייצג את ""הגרגר בעין"", נועד על מנת שאותו גרגר יתמוסס אל "אוקיאנוס הידע" ולא יהיה בו צורך יותר וזה השינוי ב"כדור לימוד" ולכן נאמר ש"כדור לימוד"משנה פנים וכל מי שאי פעם ישוב ל"כדור לימוד", אם בכלל, ישוב לכדור לגמרי אחר.

מיפתח הזיכרון הקטן סיים, השלים, מיצה את מהותו; "שבילים שכוסו, כוסו, נפרש עליהם מעבה ואין עליהם מעבר נוסף". הכל מצוי בספרייה, דבר איננו נשכח, אלא שהוא חלק מ"אוקיאנוס" אדיר ואין בו צורך יותר בשביל הספציפי הזה כעצמאי, הוא חלק מרשת אופציות שנחוותה".

שאלה: איך זה קורה ביומיום למשל כשרובד אחד משתלט ואין שוויון בין כולם.

מדריכים: "לכן דברנו על שלום והשלמה. זה מתאפשר כאשר קורה שלום והשלמה. לכן דברנו על קבלת עצמכם כבני אנוש על כל "הטוב והרע", לא בכדי. כל עוד קיימת ביקורת, שיפוט ציפייה להיות כמו אחר ולחוות על פי הדמיון, במקום את מה שיש וכיוצ"ב אתם נותנים לגרגר בתוך העין להציק לכם. הוא חלק מכם וזהו תהליך של כל הנשמות שנמצאות ב"כדור לימוד" = היפרדות מהתוכנה הישנה כתוכנה מנהלת ומולכת. אתם עושים את זה במודע ומהווים מאסה קריטית שתאפשר לאנשים אחרים לעשות את זה גם.

אם כך באהבה, בחיבוק מתוך שלום והשלמה ברוכים אתם".

סגור לתגובות.