משנים מקום, משליטה להוויה

משנים מקום, משליטה להוויה…""שינוי קטן""…או כפי שאומרים המדריכים
"השלמת המעגל היא בחיבור שבין המוח האנושי למוח הנשמתי"כך החלטתי לכנות את דברי המדריכים בתקשור הבא.

זהו תקשור ש"גיליתי" מחדש כשדפדפתי בין המיידעים שברצוני לשתף אתכם בהם, שניתן כבר לפני שנתיים וחצי.

המדריכים מכוונים אותנו להכרה שאנו "מגדלורי אור" ועל מנת כך עלינו להתחבר לשינוי דרך הקשבה לחושים העל-חושיים שלנו; להיענות אליהם ולזרום עמם בכל רגע נתון = חיבור לאמון מלא דרך אימון מתמיד.
לשם כך החלטתי להביא את המידע, (כולל שאלות של תלמידה), כלשונו.

מדריכים: "השלום והברכה כאן יהושפט עזרה וחברי ספיראלת האור, שמחים להיות עימכם ומבקשים אנו לומר דבר מה לכולכם, ובעצם נכון יותר לומר לכולנו באשר אנו ביקום:
זוהי שנה של השלמת מעגל אנרגטי ואיננו מדברים על התגובות האנושיות להשלמה זאת, הן מגוונות, רבות, אלא, על עצם השינוי האנרגטי העצום החל ביקום ובקיום; עולמות נפגשים, תדרים מתאחדים. הרשת היקומית הולכת ונהיית גלויה ליותר ויותר עולמות שהרי עד הרגע הזה, (אם ניתן לומר כך), גלויה רק אותה רשת השייכת לאותו עולם, ובעולמות חומר דחוס, רב הנסתר על הגלוי.

זוהי שנה של זרימה מהירה, של השתנויות קטנות וגדולות במהירות אדירה. כבר אמרנו שזוהי שנה בה אתם חווים את הדבר הקבוע ביותר ביקום = השינוי, הלכה למעשה יום, יום, רגע, רגע,  במלוא.

דבר זה משחרר אתכם לחלוטין מהמושג "מובן מאליו", במובן הארצי שלו. דבר ה'מכריח', (אם אפשר לומר כך), התעוררות והארה, איזשהו סוג של כיוונון שניתן לתאר אותו כשגולשים בסקי במורדות ההר. ערנות, התכווננות מלאה שאם לא כן, עדיף לא לדבר… איננו מדברים על איום אלא, על העובדה שחוסר ערנות גורם לקרעים ברשת לתסכול, לפספוס.

הקצב גובר, ההיענות האינסטינקטיבית גוברת וזו שנה של פעולה ומדוע פעולה מבחינתכם? מפני שנטיתם לישון, גם ביום, גם שעבדתם והתרוצצתם מבוקר עד ערב, והשינה הזאת אינה מתאפשרת יותר. האימון שאנו מבקשים מכם נועד על מנת תהיו ערים, בפוקוס, ב – 100% בכל רגע נתון של זמן. הפוקוס נועד על מנת תהיו רגישים, פתוחים, זורמים, משתנים, משנים, בהיענות מלאה.   

ובכן, זוהי שנה של השלמת מעגל לכולנו מפני שחלקים גדולים יותר מרשת יחסי הגומלין היקומית מתגלים בכל עולם, מי יותר מי פחות. אתם יכולים לכנות זאת הגדלה של מיפתח זיכרון, התעוררות של תאי זיכרון, ידע, מודעות, תובנות, יכולות, כוחות וכיוצא באלה. בעצם, השלמת המעגל היא בחיבור שבין המוח האנושי למוח הנשמתי או למוח האתרי, איך שתרצו לכנות זאת.

המוח האנושי הופך להיות למתורגמן מלא של המוח האתרי. ובכך שכול אותם "מגדלורים", (כפי שאתם מכונים ואנו מכנים אתכם ואת כל מי שבחר להאיר את הרשת), מהווים מאסה קריטית המהדהדת לכל העולמות, בכל העולמות, הדהוד המעורר את זיכרון ההיות אצל כל בני האדם ב"כדור לימוד" ומגדיל את המאסה עד שהיא הופכת להיות קריטית.

ה"גלגל" כבר מסתובב מהר, אין חזרה. כל מה שאתם רואים גורם ל"גלגל" להסתובב יותר מהר, מעורר את חווית האבסורד, (כפי שכבר אמרנו), וגורר אחריו שינוי מפני ש"הרוע" מיצה את עצמו, האופל מיצה את עצמו, "הטוב" מיצה את עצמו והגיע העת שאותו קיטוב בין "טוב לרע" בין "שחור ללבן" יתמוסס. כשאין יותר צורך "בטוב וברע" כדוגמא, או בגבריות ונשיות, הם יכולים להתאחד לכדי אנרגיה שחוותה את כל תעלולי ה – MIND האנושי ל"טוב ולרע" והם לא נחוצים יותר. זוהי פאזה חדשה, שונה לגמרי. פאזת המימד התשיעי: הוויה של שוויון ערך ושל שיתוף מבלי צורך בקיצוניות, בקוטביות. זוהי חוויה ממקום הנשמה המנהגת את הגוף, המחליפה את מקום הגוף ששלט בנשמה.

מבורכים אתם, מבורכים, מבורכים, ביכולת להיות "מגדלורי אור", לעצמכם ולכול הסובב אתכם ובכך להשפיע על עולם ויקום מפני שכל ההשתקפויות שלכם משתתפות בחגיגה, אינכם לבד גם לא ב"כדור לימוד". האם תרצו לשאול דבר מה והאם זה ברור?

שאלה: השאלה היא אישית אבל, מתייחסת למה שנאמר כאן. דובר על הענות, של המוח האתרי והאנושי. אני נמצאת בקונפליקט מאד גדול בלמצוא את האינטגרציה בחיבור בין עולם הרוח ועולם החומר המדבר על עזרה לאנשים ואיך עושים את החיבור? איך מוצאים את המקום הזה?

מדריכים: מפסיקים לחפש, פועלים במאה אחוז על פי החושים, האינטואיציה (אם תרצי, האינסטינקט), נענים באופן אינסטינקטיבי למידע שזורם דרכך. את יודעת את הדרך, (וזה נכון לכולכם ברמה כזו או אחרת), רק אחרי שהלכת בה, את לא יודעת אותה קודם. את מבקשת לדעת את הדרך מראש, זו הדרך הישנה, הזמן המעגלי מאפשר לך לדעת תוך כדי ואחרי, כל הזמן.

את מחוברת לספריות הידע והמידע הנחוץ עולה בעזרת התדר "ההקשרי מעגלי" המוגש לך דרך החושים, דרך ההרגשה, התחושה, האינטואיציה, ההארה, כל רגע. כל מה שעליך לעשות הוא להיענות. לאט, לאט, תגלי שאת כותבת כך את הדרך שלך, את הספר שלך. האם זה ברור והאם נתנה תשובה?

תודה, אני אפסיק לשאול.

מדריכים: תוכלי לשאול כמה שאת רוצה, זה מועיל לכולם. מדברים אנו על הרעיון שלהקשות ולשאול, לחקור ולחפור, זו הדרך הישנה. בדרך החדשה את פשוט יודעת.

כן, אנו יודעים… לתפישתכם האנושית נחשב הדבר למאד ""חסר אחריות"", אין לזה שום תעודות… אין שום קבלות…
אך… הרגע, השנייה, שבו תחליטו לסמוך על עצמכם במאה אחוז ולזרום, יהיה הרגע של השינוי והמעבר לזמן מעגלי.
צברתם ידע, (גם רשמי, עם כל התעודות הנחוצות ב"כדור לימוד"), יש לכם בסיס, יש לכם גושפנקא, כל אחד והגושפנקא שלו בתחום שלו. הידע הזה הוא חלק מ"אוקיאנוס הידע" הוא בסיס להבנה הרבה, הרבה, יותר רחבה וגדולה.
כל מה שלמדתם ב"כדור לימוד" מהווה בעצם ערוץ שמאפשר לידע היקומי לזרום דרכו, או שמא נאמר, לתרגם עצמו לשפת אנוש.

נחוצה קרקע כדי שהצמח יגדל. כל מה שלמדתם מהרגע שהגעתם ל"כדור לימוד" במסגרות הבלתי רשמיות והרשמיות, מהווה קרקע לקליטת ידע קוסמי. האם הרעיון ברור?

את נאחזת או מנסה להיאחז בידע הנלמד, בתבניות המוכרות, בתוויות ואנו אומרים לך אלה התוויות, זו קרקע שעליה צריכים לגדול אין ספור תובנות חדשות. הן לא יכולות לגדול כשאת מטילה ספק, כשאת לא מאפשרת לעצמך לפעול על פי "הבטן שלך", האם כעת זה ברור?

כן, תודה.

זהו זמן יקר, מיוחד במינו בו משתלבים הישן והחדש. בו תבניות, דעות, התרשמויות ישנות מתמוססות ב"אוקיינוס הידע", הכול שם דבר אינו הולך לאיבוד, הם רק משנים מקום, משליטה להוויה…"שינוי קטן"… כשהכול הווה הכול משרת. כשקיימת שליטה, קיים צמצום עצום ואנו מבקשים בתרגילים שאנו נותנים לכם, לחבר אתכם להוויה, לזרימה אינטואיטיבית, לתחושה שאתם חלק מהיקום והיקום חלק מכם בכדור הארץ, בהוויה הפיסית. המישור הפיסי הופך דליל יותר. זהו עולם שמשלים עצמו בדרך שחמשת החושים מתחתנים עם החוש השישי ב"נישואים קתולים", כך שהרובד הפיסי מתחתן עם הרובד הרגשי, שמתחתן עם הרובד המנטאלי, שמתחתן עם הרובד הרוחני. ""ריבוי נישואין איום ונורא"" אך, מדובר ביצירת "אחדות ניגודים הרמוניה שלמה".

כל ההפרדות שנחוו במשך מיליוני שנים בכדור הארץ מתמוססות אט, אט, זהו השיא, הפיק, אצל כל אלה שהופכים את המודעות הרוחנית לחלק מחייהם ומחברים אותה עם המישורים האחרים, זוהי השלמת מעגל.

שמחנו לשוחח עמכם, נשמח לעשות זאת שוב בכל הזדמנות שתינתן לנו. מבורכים אתם באור ובאהבה, באור ובשלום מחברי הספיראלה".

סגור לתגובות.