השבת אמון דרך אימון

מבקשת אני לחלוק עמכם תקשור שנעשה בקבוצה ותיקה מאד שלי בסיומה של מדיטציה בה הדריכו אותנו להתחברות לחוויית הנשמה כעמוד השדרה של ההווייה הפיסית, למרכז של עצמנו. המידע מתאים לדעתי לכל מי שהולך בדרך פיתוח המודעות למי אנחנו באמת ומה תפקידנו בכדור הארץ על כל ארבעת הרבדים: פיסי, רגשי, מנטאלי ורוחני.

השבת אמון דרך האימון

מדריכים: "בקשנו לתת לכם לטעום ואנו מזמינים אתכם להמשיך, לראות עצמכם במרכז על מנת לאמן את ההכרה המודעת. זוהי השבת אמון דרך האימון, השבת אימון ואמון, השבת ביטחון מעצם ההיות, רשות להיות, רשות לזרום, ובעצם מתארע (מלשון אירוע) ערוב של תוכנות, כיוון שכל השתקפות כזו על האקרן קשורה לתבנית חשיבה מסוימת, גם באותו עולם ובוודאי לתוכנות חשיבה של עולמות אחרים, ובעצם, כל הלשונות הופכות להיות לאחד, דרך אותה ידיעה שיודעת את עצמה מעצם היותה.
ניתנים לכם כלים שבמובן מסוים מקדימים את יכולת השימוש של רוב בני האדם, או רוב ההוויות האנושיות שעדיין לא בשלות לפתוח עצמן לעירוב התוכנות, אך אתן יכולות ופריצת הדרך שאתן עורכות מהדהדת כפי שאתן כעת מבינות ואין יותר "אני הקטנה, מה אני יכולה להשפיע", יש ידיעה מורגשת היטב של הדהוד ומכאן גם אחריות קולקטיבית ואישית, אם נדבר בשפה שלכן.

ומבקשים אנו לומר לכן כך: מבורכות אתן ביכולת הנהגה של מיפתח הזיכרון שלכן, זה מטה הקסם שלקחתן לכן טרום היוולדותכן ל"כדור לימוד". יכולת זו מאפשרת לכן בכל חברה, בכל רגע ובכל מצב, לנווט את מיפתח הזיכרון המתאים, הנכון, הרלוונטי לאותו הרגע, כך שארבעת הרבדים הפיסי, הרגשי, המנטלי והרוחני, יוכלו לפעול כ"אחדות ניגודים הרמוניה שלמה" בכל רגע נתון של זמן, כך שיכולת הניווט תשמש אתכן במקום השליטה; הניווט, הגמישות. זכורנה, שאותה ידיעה שיודעת את עצמה, מכוונת את מטה הקסם הזה ובכל רגע נתון של זמן מהדהד מה שמהדהד, הכול בסדר שלו.

זוהי תקופה עוצמתית של עירוב, כמעט נכון לומר שעטנז של תפישות עולם, של מפתחיי זיכרון, של תוכנות חשיבה והחוויה היא של יצירת "אחדות ניגודים הרמוניה שלמה" כשהשורה התחתונה "הרמוניה שלמה" מתהווה כול רגע, היא איננה סטטית והיא כל כך רחוקה ממה שהדעת האנושית תופשת כהרמוניה. לכן נוטים אנו לומר לכן שוב ושוב, הכול בסדר שלו בכל רגע נתון של זמן, הכול בסדר. כל מה שנחוץ זו אותה חוויה שמחזירה לכן את תחושת הערך, הביטחון המלא מעצם ההיות, מפני שאתן קוסמות מעצם היותכן, גם אם ההכרה המודעת עוד לא תפשה את זה. אתן עוזרות להכרה המודעת לפתוח את השערים שלה והיא איננה יכולה לעשות את זה אלא בקצב של כולם ולכן אתן מוצאות את עצמכן לעיתים זולגות אל עבר תבניות ראייה מצומצמות, או מסתובבות לפעמים במעגלים של כאב, של כעס, של התנגדות. האופוריה היא "אחדות ניגודים" עם "הרמוניה שלמה" כל "הטוב" וכל "הרע" מתערבל לו יחדיו אל תוך אוקיינוס קסום ושקוף.

זכורנה את מטה הקסם שלכן התאמנה בהכרת המחשבה הבוראת את עצמה, אפשרנה לעצמכן לחוות את היותכן אזרחיות שוות ערך ביקום ובקיום, היינו הך. זוהי אהבה אוניברסלית חובקת כול אין "רע" ואין "טוב" וגם את עיני המסתכל ברגע נתון של זמן, השופטות ומבקרות, מכילה התודעה הזאת והכול בסדר.

אור ואהבה, שלום ושלווה, ברוכות אתן שהרי בעזרתכם ובעזרת אותה מסה שהופכת להיות קריטית, מתאפשר השינוי ומתאפשרת מתנתנו.

סגור לתגובות.