שיתוף בתקשור של המדריכים על הקשר שלנו איתם

אני רוצה לשתף אתכם בקטע תקשור שקיבלתי על הקשר הנשמתי עם קבוצת הנשמות שלנו, עם המדריכים, ואיך התקשור מגיע אלינו. נקודת המוצא מבחינת המודעות ההכרתית שלנו כל כך חשובה. כשמבינים שאנו חלק מהמדריכים ושיש לנו השתקפות איתם ושהידע זורם אלינו דרך כל ההשתקפויות שלנו ודרך החיבור למדריכים שלנו, ועלינו רק לאפשר לידע הזה לעבור, משהו בנו נרגע. בתקשור המדריכים מדברים על השתחררות מרגשות אשם ומכל מיני דברים שאנו סוחבים.

מדריכים: "נוצרה פניות לפתיחת עידן חדש הנושא בחובו את הישן כפניני ידע, התנסות וחוויה שהשלים עצמו ומהווה קרקע פורייה לתנובות חדשות. במהלך חדש זה אין שאלות רק תשובות. אין, על כן, חששות, דאגות. מתקיימת יצירה מתמדת של מציאות ההווה ומתהווה.

אכן, שלם פירושו משלים את עצמו כל הזמן. זה המוטו של הלידה החדשה שלך ושל אחרים.

כתשובה לשאלתך, דורית, זה מעבר להשתנות מתמדת, זו הוויה של מעגליות, או נכון יותר, ספיראליות מתמדת. הספיראלה נעה כל העת, מתרחבת, אוספת, מתכנסת, משנה ומשווה צורה, חלק מהפעימה היקומית בקיום.

שימי בלבך את המשפט, "שלם פירושו משלים את עצמו כל הזמן", ולנגד עינייך והביני מהלך חדש."

דורית: מספר ימים אחרי זה המדריכים התחילו את התקשור לא בצורה הרגילה. הניסוח היה שונה.

מדריכים: "השלום, הברכה, האור הזורח והאהבה האולטימטיבית לך יקרה.אכן, אנו ספיראלת האור, כולנו עימך, יהושפט ועזרה. יודעים אנו כי למוח האנושי עדיין לא מתאפשרת הכלה, כיוון שהכלה קשורה בוויתור על תבנית חשיבה מפרידה האומרת שאנו בעולם אחד ואת בעולם אחר. להסתגל, להכיל את הרעיון שאת חלק מאיתנו בעודנו מעבירים מידע, עדיין מוזר לך כאדם.דימוי הרוח הנושבת, תרתי משמע, (זה היה יום חורפי והייתה סערה בחוץ), כרגע מהיקום לקיום יעזור לך להפנים במודע ההכרתי שאין מדובר בחלק אחר שלך שמדבר אל השתקפותך, אלא מדובר בהוויה שלמה שאת חלק ממנה, או שמא נאמר, השתקפותך הארצית היא חלק מהוויה זו, ועל כן המידע מועבר מהוויה להשתקפות, או אם תרצי, מהתקבצות (קבוצה) להשתקפות (לדורית). זה נראה מובן יותר.

ומה מתאים הדבר לשאלתך באשר למישור הביניים הנוצר בין תוכנת "כדור לימוד" לתוכנת יקום".

דורית: בתקשור הקודם הם הזכירו תוך כדי הדברים שהם אמרו, שאנחנו נמצאים במעבר "לתוכנת ביניים, מישור ביניים, מימד ביניים". הלכתי לישון עם זה, ואחרי כמה ימים שכתבתי פתאום הבנתי שעלי לשאול אותם למה הם מתכוונים ב"מישור ביניים".

הם מדברים על זה שלא מוכתבת לנו תוכנה חדשה, אלא שאנו יוצרים אותה.

כשמתקשרים איננו מדברים אל עצמנו. כשאנו מתקשרים אנו מקבלים את זרם המידע שהמהות הנשמתית הבסיסית היא חלק ממנו אבל זה לא המידע הסובייקטיבי שלנו.

שאלה: האם הכוונה היא שאנחנו חלק אינטגראלי מהקבוצה הזאת שמעבירה, ומכיוון שאנחנו כאן בכדור הארץ אז זה מועבר להשתקפות שלנו?

דורית: זה נכון, אך המידע הזה מצוי באיזשהו מקום גם בתוכנו, אנחנו חלק ממנו.

שאלה: אנחנו חלק מהם אז המידע שהם מעבירים כבר קיים אצלנו.

דורית: נכון, ולכן יש לנו יכולת לדעת פי מיליון ממה שהמוח האנושי יכול לדמיין לעצמו.

התפקיד של המוח האנושי הוא להיות מתורגמן. ה – 5% של המוח האנושי לא יכול להחליט בשביל ה – 95% מה נכון ומה לא. הוא לא צריך לשפוט ולבקר אלא לאפשר למידע להיתרגם.

תלמידה: אמרת שהמידע נמצא בנו. אני רוצה לתרגם את זה הלכה למעשה. שואלים אותי אם אני מתקשרת. אני אומרת שאני לא צריכה כל הזמן לעצום את העיניים ולתקשר מפני שיש לי את הידיעה הפנימית, ואני סומכת. זה לא שאני יודעת שעכשיו יקרה לי ככה וככה, אבל יש לי ידיעה פנימית. האם זה קשור לזה?

דורית: בוודאי. כשמייעצים לאחרים, מדברים עם אחרים ביומיום, הרבה פעמים זורם מאיתנו מידע שאין לנו מושג מאיפה לקחנו אותו, ואנו אפילו המומים ממה שאמרנו. אין לנו מושג מה ייצא לנו מהפה עד שזה לא יצא. זה תקשור. אנחנו כבר לא צריכים לעצום את העיניים. ככל שאנחנו מחוברים לדברים כך הידע יורד.

תלמיד: מאיפה הביטחון הזה?

דורית: מהרבה שעות טיסה מוצלחות! היום כשאני מתקשרת למישהו שבא לייעוץ אני לא צריכה לעצום את העיניים. מספיק שאני מסיטה את המבט הצידה והמידע יורד. זה כמו לעמוד מתחת למקלחת או לזוז הצידה. אנו כבר עומדים מתחת למקלחת 24 שעות ביממה.

מה שקורה זה שאנו חוזרים הביתה לאיזה מקום טבעי של הדרכה שכל הזמן יורדת, אנו חלק ממנה.

תלמידה: זו חוויה אחרת לגמרי. אנשים חושבים שאני עוצרת לרגע את החיים שלי ועכשיו אני מתקשרת. בנקודת זמן שאני נמצאת בה היום אני כולי שם. כשבן אדם שואל שאלה אני יכולה בתוך ההוויה הזאת לענות על משהו ספציפי. המדריכים אמרו לי: "מתוך העיוורון את רואה כבר." העיוורון זה הגוף הפיזי, והרואה זה הידיעה הפנימית שלי.

היה קטע בטלוויזיה שאיזה כתב בא למפגשים בהודו. מישהי שהכירה את הגורו ליוותה אותו. הוא שאל את הגורו כמה פעמים מדיטציה הוא עושה ביום. הגורו אומר לו שהוא לא עושה מדיטציה אלא שהוא כל היום במדיטציה.

דורית: כשעובדים עם אנשים בא בלי סוף מידע. זה תקשור.

דורית: שימו לב שיש לכם דרך אחרת או דרך מיוחדת שלכם שמחזירה אתכם הביתה.

סגור לתגובות.