תקשור הוא מעשה מרכבה רב ערוצי

תקשור הוא מעשה מרכבה רב ערוצי, רב רובדי הנקלט אצלנו בעיקר דרך החוש השישי, האינטואיציה. הידע זורם מן היקום אל הקיום, ידע אוניברסאלי, שבמגעו עם ההכרה המודעת, מעורר גם ידע על ותת מודע, את החוכמה שאספנו. כלומר, כל הזמן מתרחשים חיבורים בין המידע שמגיע לבין הידע האישי הטמון בנו, זה מעורר את הזיכרונות ואת הניסיון המצטבר שלנו.  

כשאנו מתקשרים ניתן לדמות זאת כחיבור בו זמני לכמה ספריות:
לספרייה הקוסמית,
למדריכים,
לידע שאספנו, לספרייה הגדולה שלנו,
למוח האתרי, (שזו הספרייה הקטנה המיועדת לצרכי החיים האלה),
ולבסוף החיבור למוח הפיזי/המודע.

מדרגות של חיבורי ידע המאפשרים למידע לצאת לאור.
מכאן ועל כן, המידע תמיד סובייקטיבי. זה נכון לכל נשמה ולא משנה כמה היא מפותחת, גם אם המדריך שמעביר מידע משדר את קול הקבוצה, זו הסובייקטיביות של הקבוצה. זה תמיד מערבב או מחבר את ההתנסויות האישיות עם ההתנסויות האוניברסאליות.

למשל, כשאנחנו נולדים לגוף פיזי בכדור הארץ, אנחנו מתחברים לידע של האנושות כולה וגם לזיכרון האישי שלנו בתוך זה על מנת נוכל לתפקד באותו עולם שירדנו אליו.

אנחנו מתחברים, כמו תקע לשקע, לזיכרון של העולם אליו נולדנו, וזה לא משנה אם זה בכדור הארץ או בפליאדות או במקום אחר. אנחנו מתחברים לזיכרון הספציפי של אותו מקום כך שנוכל לתפקד בתוכו.

בכל תחום שאני מתבקשת להביא ידע הקיים כבר איכשהו במודע שלי אני אומרת אותו טרום ההתחברות למדריכים על מנת לשמור על התחדשות ורלוונטיות לזמן ומקום.

ידע מגיע כל הזמן וכך גם מידע חדש, הבא הרבה פעמים על בסיס מידע שכבר ניתן. ברגע שהבסיס ניתן, קראתי אותו והעברתי/לימדתי אותו מספר פעמים, זה מתיישב אצלי כידע שלי. אך חשוב מאד להבין שבכל פעם הידע מועבר רלוונטית לאותו רגע ולאותו אדם. כלומר, מתקיימת התחדשות מתמדת כשאת הבסיס המודע, ניתן לדמות לקרקע שעובדה, זובלה והושקתה, מוכנה לקלוט את הזרעים ולאפשר להם לגדול ולהתפתח.

לסיכום, על מנת לא לערבב בין הידע שיש לי, לבין המידע שאני מקבלת, אני אומרת את כל מה שאני יודעת על הנושא לפני התקשור, אחר כך אני עוצמת את העיניים ומתקשרת. זה נכון בייעוץ אישי, וזה נכון כמנחת קבוצות.

כל הזכויות שמורות לדורית יעקובי

סגור לתגובות.