מדיטציית פנס הקסם

הפעם בחרתי להביא מדיטציה, אותה העבירו המדריכים, "מדיטציית פנס הקסם". הרעיון הוא לעזור בכל מיני דרכים להתאמן בכלים קונקרטיים שיעזרו לנו להשתמש בדמיון כאמצעי ליצירת מציאות.

לאורך השנים המדריכים מציידים אותנו בתרגילים ומדיטציות על מנת נחווה על כל 4 הרבדים מציאות שמעבר ל-5 החושים הפיזיים.

אני ממליצה לכם לאפשר לפנס הקסם להתעצב אל מול עיניכם קרי, לאפשר לו לקרום עור וגידים מבלי להחליט כיצד עליו להיראות.

המלצה נוספת: הקריאו לעצמכם את המדיטציה בקולכם תוך כדי הקלטה כך תוכלו לעשותה ברצף.

לדברי המדריכים "מדיטציית פנס הקסם" מרחיבה את שדה הראייה, מאפשרת לנו לקלוט הרבה יותר אינפורמציה ממה שאנו קולטים ובכך לפתוח לנו עולם שלם שלא היה במודעות ההכרתית שלנו ולהכילו.

תלמידה סיפרה שאצלה התעורר תוך כדי המדיטציה, עצב, משהו שהציק והכאיב לה, שעלה למודעותה. היא נעזרה בפנס כדי להוציא את עצמה מהמקום העצוב וקבלה פרספקטיבה לגמרי אחרת של העניין ונרגעה ממנו לחלוטין.

ניתן בעזרתו להאיר על/את הלב, כמו גם להאיר רעיון, תחושה, רצון, או כל דבר אחר. עלינו להאיר היכן שהכי מתאים לנו ונראה לנו.

בעזרתו של פנס הקסם ניתן להביא את עצמנו למקום של איזון ולו על ידי כך שנאפשר לעצמנו להתבונן, לחוש, לחוות, כל מה שעולה. הפנס מאיר את המצב מהרבה מקורות כך שהעצבות מתפוגגת והיא גם עוזרת לנו לשנות את תבנית החשיבה שלנו. מדובר בשינוי של ה Mind Set, שינוי של התפיסה בכלל של החיים. .

אי אפשר להבין עד שלא מתנסים. אנחנו פה להגשמה דרך חוויה, להתנסות, ואין שום סיכוי שנראה את הדברים בתיאוריה. אז… התנסות נעימה!!!

מדיטציית פנס הקסם 

בואו נעצום את העיניים ונשב הכי נוח שאפשר, ונשים לב לנשימה שלנו……..

ננשום מגובה קומתנו הרוחנית אל הגוף הפיזי ואל האאורה ונאפשר לאנרגיה של אהבה וחיבוק, תבונה וחוכמה, ריפוי והרגעה, לזרום לתוך כל תא ותא מתאי הגוף והאאורה, וכל זאת דרך השאיפה והנשיפה הטבעית שלנו………………… ………………………………………………………………………………………………

תוך כדי זרימת אנרגיה של אהבה וחיבוק, תבונה וריפוי, נמקד את תשומת הלב שלנו לכפות הרגליים ונשחרר אותן… לקרסוליים ולשוקיים…לברכיים…לירכיים, לטוסיק ולבטן, הכל משתחרר דרך השאיפה והנשיפה. כפות הידיים והזרועות….. בית החזה….. חוט השדרה…חוליה אחרי חוליה מתעצבבת מחדש……. הכתפיים….. הצוואר…. הפנים… הקרקפת…………………….

אנו שואפים אנרגיה מהיקום אל בטן האדמה ומבטן האדמה אל היקום, בו זמנית מתמלאים מהיקום ומהקיום…………………………………………….

אנחנו מתמקדים בנשימה…. השדה האנרגטי שלנו חי ונושם, שלל צבעים זורם בו, שלל אנרגיות, והוא חלק מהגוף והגוף חלק ממנו, והכל דרך מתן הרשות לאנרגיות יקומיות וקיומיות לזרום דרכנו. הלב מתרחב, הנשימה נפתחת, הכל נרגע………………………………………………………………………………….

וכעת, אל מול עינינו יורד לו פנס, מטה קסם. פנס ייחודי שבעזרתו ניתן להיכנס לתאי הזיכרון שלנו ולהאיר כל מה שנחוץ לנו………………………………….

כל אחד מאיתנו מקבל פנס קסם מיוחד במינו………………………………..

נשים לב לצורה שלו, לצבעים שלו, לדרך שבה הוא פועל…………………. ………………………………………………………………………………………….

זהו פנס מאוד ייחודי הפועל בכל מצב, בכל מקום, באור, בחושך, בשמיים ובארץ, במעמקי האדמה, במעמקי הים, בכל מצב, בכל מזג אוויר…………

נשים לב היטב לפנס הקסם שלנו, ונרשום איך הוא נראה, או איך אנחנו מרגישים אותו……………………………………………………………………

……………………………………………………………………………………. נאפשר לו להראות לנו כיצד משתמשים בו. זו יכולה להיות הרגשת ידיעה, תחושה, ראייה לעיני הרוח, לא משנה. אנו מאפשרים לו להראות לנו איך להשתמש בו ורושמים, זה פשוט, לא מסובך………………………..

נשים לב כיצד כל בקשה, כל רצון שלנו לדעת דבר מה בכל נושא, בכל תחום, יקומי וקיומי גם יחד, מפעיל את פנס הקסם באופן אוטומטי………………….. ……………………………………………………………………………………………..

נמשיך למקד את תשומת הלב בפנס הקסם שלנו……………………………..

נחוש שהוא חלק מאיתנו, עומד לשירותנו עשרים וארבע שעות ביממה, שלוש מאות שישים וחמישה ימים בשנה, כל החיים מעתה ועד עולם……………. …………………………………………………………………………………………..

ולאט לאט נחזיר את תשומת הלב שלנו לחדר ולזמן הזה ונפקח את העיניים………………………………………………………………………………

סגור לתגובות.