המימד התשיעי מהו?

מימד המסמל עידן חדש. הוא נוצר כתוצאה מההתפתחות הרוחנית של אנשים שהתחברו לחלק הרוחני שלהם, לתודעה הרחבה. כלומר אנשים שבחרו להיזכר במודע בכך שכולנו "ניצוץ אלוה ממעל" שנבראו בצלם. הזכרות זו מאפשרת שינוי גדול של תפיסה, התנהגות והתנהלות כשהוא מופנם בנו.

כולנו נשמות עתיקות, אנחנו לא פה פעם ראשונה, יש לנו המון ידע וניסיון מצטבר, עד היום כל מי שנולד לגוף פיזי, התחברלמחשבה האנושית הרווחת מיליוני שנים = מיפתח זיכרון קטן. היום יש לנו אפשרות להגדיל את מיפתח הזיכרון = תוצר של ההיזכרות מי אנחנו באמת, נשמה, רוח, הנותנת חיים לגוף על מנת להגשים את הפוטנציאל הטמון בה דרך חווית החיים בכדור הארץ. זיכרון זה מסמל, בין השאר את החיבור למימד ה-9 של הוויה, בה כל אחד מודע להיותו אחד יחיד ומיוחד וכך נכון לכול אחד מבני האדם; ייחוד וחלק מהאחדותמכאן שזהו מימד של שיתוף פעולה. מימד המחבר ומחבק את כל הידע והנשמות האחרות . אין בו אגו, אני = אנחנו.

שהרי לבד 'לא נוכל לבנות מדינה', כדי לבנות מדינה צריך עוד אנשים. וזוהי רק מטאפורה לכךשאיננו יכולים לעשות מהפך חברתי לבד, או להעביר את הידע, הרעיונות שלנו אם אף אחד לא רוצה לשמוע אותם וכן הלאה. מדוברבשוויון ערך מלא כך שכל המושגים להם אנו כל כך רגילים כדרך חיים כמו; תחרות, השגיות, רגשי נחיתות, חוסר בטחון – אינם חלק מהמימד התשיעי.

שאלה: האם נכון לומר שהמשפט "ואהבת לרעך כמוך" מייצג את המימד?

דורית:אכן כך, זה בדיוק העניין! כל מי שמתחבר ומיישם את המודעות הרוחנית עובר תהליכים, כל אחד בדרכו על מנת להתחבר למקום הזה. זהו מימד של קליטה רחבה של הרבה ידע, של יכולת לתקשר, לקבל את כל הידע שנחוץ, לכל אחד יש בו תפקיד. (יש לנו תפקיד אישי וחברתי באותה מידה. זה נכון לגבי כל האנשים שמצויים בכדור הארץ, בין שהם מודעים לזה ובין שלא). זהו מימד שמכיל הכול, את כל "הטוב" וכל "הרע", כל העליונות וכל הנחיתות כ"אחדות ניגודים הרמוניה שלמה". המדריכים מדברים על "אוקיאנוס הידע" כביטוי לספריות הידע של כל אחד מאתנו ושל כולנו ביחד שניתן להתחבר אליו עם המעבר למימד התשיעי.

סגור לתגובות.