מדיטציית התחברות לשמחה

שלום חברים יקרים, בחרתי הפעם מדיטציית שהועברה בזמנו והמחברת אותנו לשמחה ובעצם כך מאפשרת שינוי הכימיה במוחנו.

אני ממליצה להקליט בקולכם את ההנחיה עם מוסיקה שאתם אוהבים (או בלי), ואחר כך למדוט. בברכה חמה ובאהבה, דורית.

עזרה: " השלום והברכה, כאן עזרה וחברי ספיראלת האור.מקדו את תשומת הלב שלכם בלב האנרגטי והפיזי…………………………………………………..

אפשרו לעצמכם לאפיין תחושה. אתם גם מתבוננים וגם חווים לאורך כל המדיטציה בעת ובעונה אחת. אתם מתבוננים בלב, חשים את איכות האנרגיה. שמו לב לרגשות שעולים.

אתם יכולים לרשום את כל התהליך שנוביל אתכם כעת……………………..

כל הרגשה שעולה בעקבות ההתבוננות, כל דימוי, תרשמו. מיד נמשיך……………………………………………………………………………………

כעת מקדו את תשומת הלב שלכם על כל מה שגורם לכם הנאה, על כל מה שגורם לכם שמחה, והמשיכו להתבונן בלב, בשטח, בחלל, במה שנפתח לכם בהתבוננות קודם לכם…………………………………………………………………

שימו לב אם משהו השתנה, או משתנה ובעיקר, אפשרו לכל דבר, שגורם לכם חיוך של הנאה, תחושה של שמחה וסיפוק, לעלות. אל תיאחזו, אפשרו לעצמכם להתבונן. דברים עולים, דברים מתפוגגים, דברים עולים, דברים מתפוגגים. מיד נשוב……………………………………………………………….

מהדברים הזעירים ביותר עד הדברים הגדולים ביותר. אפשרו להכול לעלות………………………………………………………………………………….

שמו לב לכל הרגשות, ההרגשות והתחושות בהתאם ובמקביל, מפני שמבקשים אנו להוביל אתכם למקור כל אלה. הפרטים הם רק כלי העזר לגילוי. כעת אפשרו להם פשוט לעלות………………………………………………………….

אפיינו בין התחושות מה גורם לכם אושר עילאי, מה מאפשר חיוך, מה נעים……………………………………………………………………………………

אפשרו לדברים לעלות ורשמו אותם. אל תתעכבו. פשוט התבוננו ורשמו, ושמו לב היטב להרגשה……………………………………………………………………..

גורם האושר הוא גורם ההזנה המרכזי, המשמעותי והחשוב ביותר. לכם מבקשים אנו למקד את תשומת הלב שלכם בגורמי ההזנה שקיימים, קודם כל………..

המשכו להתבונן ולכתוב, יש אינסוף דברים שגורמים לכם הנאה, תוך כדי שימת לב לדברים שמשמעותיים יותר עבורכם ופחות, דרך תשומת הלב לרגשות. רשמו הכול…………………………………………………………………………….

כעת מקדו את תשומת הלב בדבר, הדבר שגורם לאושר המיטבי והמרבי, בין שזה מכל הדברים שכבר עלו, בין שעולה משהו חדש….ואפשרו לעצמכם לחוש את האושר הזה, את ההדהוד שהאושר הזה יוצר. מה זה מאפשר? והעיקר, מה נחוץ לכם בכדי להיות בהרגשה הזאת? ושוב, כתבו הכול……………………

כעת שוב מקדו את תשומת הלב במקור האושר, ובמקור האושר בלבד…………

מקדו תשומת לב בהרגשה. זו הרגשה שלכם שאתם יכולים להוות אותה עשרים וארבע שעות ביממה, שלוש מאות שישים וחמישה ימים בשנה, כל השנים. הפוקוס שלכם למקור האושר ואפשר לעצמכם להזין אתכן בדרך המלאה והטובה ביותר על כל ארבעת הרבדים.

מקדו בלבכם את ההרגשה על מוקד האושר. תנו ללב להתרחב ולהתרחב עד כי תחושו את ההרגשה בהוויה הפיזית שלכם במלואה………………………

מקור האושר שלכם הוא עניינכם שלכם. איננו בשל אף אחד, בשל שום דבר חיצוני. הכול יצירה שלכם…………………………………………………………….

ועם תחושה זו פקחו את העיניים הפיזיות. התבוננו מסביבכם. נשמו מלוא ריאותיכם הפיזיות, ודעו שמקור האושר הוא בפנים. וכשמטפחים אתם את מקור האושר הפנימי, הוא מהדהד כלפי חוץ ויוצר את המציאות שמאפשרת הזנה מיטבית…………………………………………………………………………………….

סגור לתגובות.