תחזית לשנת 2010 – 2011

תחזית ל – 2010/11

דורית: תקשרתי את התחזית בשלוש פעמים בכתיבה, תוך כדי תקשורי הקבוצות.

תקשור 1 לתחזית מה – 2.9.2010

מדריכים: "השלום והברכה, כאן יהושפט, עזרה, דוברי ספיראלת האור וחלק אינטגראלי מהם באותה המידה.

מבקשים אנו לומר כמה דברים באשר לזמן הנתון המתאפס / מתכייל אט, אט על פי שעון היקום לשעה משותפת, או שמא נאמר, מאוחדת.

חלה התקבצות של זרימות תודעות (אנרגיות), מכל רחבי היקום כמו נוצר כדור אנרגיה אדיר המווברט אל כל העולמות, שנרקם מכל עולמות התודעה ומשפיע על כולם (אכן, דומה מושך דומה ומשלים). זרם התודעות, או אוסף התוכנות, שהתקבצו להן יחדיו לאחד, דומה להתאחדות הנשמות עם "נשמת האם, נגזרות הבחירה ואנרגיית האם". קרי, התחברות האינדיבידואל לכלל ותפקידו בתוך הכלל כחלק ממנו וכעצמאי, ואין סתירה. (אכן, על כן פתחנו את דברינו בצורה שפתחנו). מגמת התאחדות זרמי התודעה מתמשכת ומאפשרת לכל עולם לשמר את ייחודו ולהשתנות. או שמא נאמר, לגלות עוד פנים של ייחודו בעזרת/בזכות, התאחדות זרמי התודעה. תהליך זה חל על "כדור לימוד" בדיוק כפי שחל על כל עולמות החוויה ביקום. כל עולם מושפע מזרם התודעות ומגיב בהתאם לו (לעולם). על כן ב"כדור לימוד", עולם של זמן, זהו תהליך המתהווה שנים על גבי שנים. ככל שזרם התודעות מתאחד עם התודעה האנושית המתחברת אליו, משתנים החיים בו לבלי הכר בכל תחום ובכל דרך ממיפתח הזיכרון האנושי עד לתוצאותיו. במילים אחרות, משתנה תוכנת האנוש לחלוטין. התהליך מאץ עצמו כל שנה ברמה של מעבר לזמן מעגלי, קרי, לשינוי של גישה ותפיסה. בשנה זו מתעצם התהליך עוד יותר משום חילופי האנרגיה בכדור הארץ. קרי, מתגברים עוד יותר גלי האלפא המעוררים עוד ועוד אנשים להיזכר במהותם, או שמא נאמר, במורשתם הרוחנית. הנטייה קודם כל להתחבר למסגרות מוגנות/מגנות ומוכרות, ועל כן הנהייה אחר הזן למינהו, החוכמה הסינית העתיקה, הפילוסופיה האינדיאנית ואחרי דתות, גוברת ברמה של "מגפה", ובאותה מידה גוברת האכזבה וחיפוש אחר האמת האישית. כלומר, יש כאן מגמה כפולה, האחת של חיפוש האור דרך מסגרות מוכרות, השנייה, דרך עזיבת מסגרות אלה וחיפוש אחר מסגרות חדשות אישיות.

ומכאן מגמה נוספת של העצמת קבוצות הסיוע לטבע, לבעלי החיים, לבני אדם אחרים, להטבת תנאי חייהם של תושבי כדור הארץ. קמות תנועות מחאה שאינן מבזבזות אנרגיה על מחאה, אלא מכוונות עצמן (כמחאה), לפריצת גבולות: כהורים המקימים עוד ועוד בתי ספר שיתאימו לילדיהם המסרבים לקבל את תוויות הממסד, כבתי מרפא מכל הסוגים שמטרתם לתת שירות אישי, אוהב, מתחשב ומכבד, וכיוצא באלה. בקטנה ובגדולה, גדלה מגמה זו בכל העולם כולל בארצכם.

זוהי שנה של צחצוח חרבות, לא של מלחמה בפועל, אך של עשיית שרירים וחציית גבולות בתחומים רבים הקשורים לצורך לעשיית שלום, הקשורים להמצאות, לשינוי טקטיקות צבאיות, טקטיקות חוץ (יחסי חוץ) ועוד. במילים אחרות, זוהי שנה בה לקבוצות האינדיבידואליסטיות יש כוח השפעה הולך וגדל המאפשר מעורבות יותר גדולה, ההולכת וגדלה, נכון יותר לומר, של בני האדם בארצם, בממשלתם. המגמה של כוח שולט מכריע הולכת ומתפוררת, מה שכמובן שכנגד מעלה את כוח הזרוע של קבוצות שליטות, והפוך על הפוך מפרקת אותן. כמו נוצרת מגמה כוללת שבני אדם תופסים עמדות של כוח ועוצמה, דעה והבעה ואינם מוכנים עוד להיות נשלטים על ידי כוח עריץ, כופה, וכיוצא באלה.

נמשיך לסקור את רשת האופציות, כעת חזרי לתלמידותייך."

המשך 2 תקשור תחזית מה – 13.9.2010

מדריכים: "וכעת להמשך התחזית השנתית כפי שנותנים/ פורסים אנו בכל שנה שלכם: בשנה זו תימשך המגמה של רוחות מנשבות ומתנגשות בעוצמות שונות. רוח הקדמה נושבת עם רוח קדומים המבקשת לשמר/לכבד את מנהגי האבות. רוח השינוי וההשתנות לגבי גבריות ונשיות, מקום מגורים (פטריוטיות). במילים אחרות, מתנופפות להן ברוח הדעות האנושיות ומתפזרות לכל עבר, מתנגשות, מתפרקות, מתמגנטות אחת לשנייה, וכל זה מתבטא באי שקט, ויכוחים אינספור בכל ענפי החיים משום שמדובר בישן מול חדש ובחדש מול ישן. והשינוי הגדול הוא שהחדש מתייצב אל מול הישן בעוצמה שלא הייתה כמותה, ומדוע? משום שהחדש מכיל את הישן, מכבד אותו וצועד צעד אחד ויותר הלאה, כשהוא חלק ממנו, מה שאיננו מאפשר לישן להתעלם מהחדש. כלומר, כל עוד נולד רעיון חדשני כאילו 'משום מקום', שאינו מבוסס על המוכר והידוע, הוא בד"כ נדחה ברוב קולות, אך ברגע שהחדש מכיל ומכבד את הידוע זה מכבר וצומח ממנו, ממריא ממנו, זה מפורר את אחיזת הישן ופותח שערי הקשבה, הכלה, הבנה והפנמה. מדובר במגמה מתמשכת זה מכבר, אך מתגברת של שינוי תודעה ותפיסה בכל ענפי החיים, כשהמגמה היא שינוי גישה, או שמא נאמר, מקור נביעה ולא רק עוד תוספת של ידע, על זה הידוע זה מכבר.

במדינה שלכם ובעולם כולו מתנופף הישן אל מול החדש ויוצר תשתיות חדשות בכל תחומי החיים, בעיקר בתחום הבריאותי, הפסיכולוגי והחינוכי.

זוהי שנה של גילויים, גילוי עולמות שמחוץ ל"כדור לימוד", גילויי תופעות, (בעקבות זאת), כפירמידות, כפסלי הפסחא, גילויים של תרבויות שהיו הרבה קודם לתיעוד המקובל בהיסטוריה האנושית. גילויים מדעיים הקשורים בגנטיקה ובהשתלת איברים. גילויים הקשורים בתפקודי המוח האנושי והשפעתם על חיי האנוש ובעקבותיהם גילויים בתחומי רפואת הנפש.

במבט אחר, זוהי שנה של התרחבות הולכת וגדלה בכל תחומי החיים במובן של הבנות גדולות יותר, במובן של הכלה גדולה יותר של ידע, של אפשרויות, של יכולות. במילים אחרות, נופלות הרבה מאוד חומות עיקשות לגבי מה אפשרי ומה איננו אפשרי לאדם בפרט ובכלל.

כאמור, זוהי שנה של ההתנגשויות, כך גם מבחינת איתני הטבע במקומות שונים כארה"ב, פלורידה, לואיזיאנה, לוס אנג'לס, בצ'ילה וארגנטינה ובדרום מזרח אסיה בעיקר. רעידות תת ימיות, רעידות אדמה ועליה במים באוקיינוסים כתוצאה מהתחממות. ונמשיך כשתאפשרי."

המשך 3 תקשור תחזית מה – 16.10.2010

מדריכים: "כעת נמשיך את מגמת 2010/11 והפעם מנקודת ראות אנושית כללית: שנה זו, כאמור, היא תזזיתית של השתנויות, התחלפויות, גילויים ושינויים בכל התחומים ובכל רחבי "כדור לימוד", בכל מקום, על פי המקום/הבחירות, כך שמבחינת בני האדם נוצר, מתגלה שוב, קמט של דאגה וחשש עמוק יותר משהיה משום שאחיזות מתפוררות ומתרופפות ומערערות את קרקע ההישענות אליה התרגלתם לאורך עידנים. זו אינה הפעם הראשונה בה דברים מתפוררים ומתפרקים, אך זו בהחלט הפעם הראשונה שמדובר בהתפוררות והתפרקות על כל ארבעת הרבדים ובכל תחומי החיים.

לכל אלה הצועדים בשבילי החיבור לרוח וביניהם זוהי שמחה, משום שסוף סוף נראה שינוי בפועל. סוף- סוף מעזים אנשי מדע בתחומים שונים להצהיר על גילויים המחזקים את תפיסתכם ומאששים אותה. אך עבור כל אלה הנאחזים במוכר ובידוע שנה זו מאוד, מאוד לא פשוטה. גם עבורכם מעלים שינויים והשתנויות אלה דפוסי עבר (את קמט הדאגה העולה כמשל), אך מצבכם שונה היות ויש בידכם הכלים להתמודד עם דפוסי/פגעי, עבר ולהכילם מתוך קבלה וחמלה.

אצל אלה שלא בחרו בשביל הגילוי הנשמתי, דאגות, חרדות, פחדים וחששות שיעלו יגרמו לערעור תבניות ולצורך לטפל בדברים שהוזנחו זה מכבר.

אכן, לשירות הפסיכולוגי למינהו, הקונבנציונאלי והבלתי קונבנציונאלי, תהיה עבודה רבה מאוד השנה, ובתי החולים לחולי נפש יתמלאו על כן ויכריחו מציאת דרכי טיפול אלטרנטיביות משום שתופעה זו תיחשב 'כמגפה' שיש למצוא לה תרופה. זוהי דוגמה אחת לתוצאות הערעור שיכריחו סדר חדש.

דוגמה נוספת קשורה בהפגנות, או יותר נכון לומר, בקבוצות בכל רחבי העולם שיצהירו בעוז ובאומץ על אי נכונותן לקבל עוולות, קיפוח, הזנחה ואי אכפתיות, שוב, בתחומי עבודה שונים כמו מוסר הפחד מלהביע את מה שבאמת יש על הלב ונחוץ. מוסר הפחד מפיטורין, למשל, הגורם לשתיקה וכניעה, מוסר הפחד מתוצאות ההתמודדות, ובמובן זה נוכל לומר שמתארעת פריקת עול המכריחה סדר חדש שוב.

בסה"כ ממבט של צופה, בני אדם מתעוררים כפרטים, בקבוצות וככלל לדרוש את המגיע להם, לפרק מנהגי/דפוסי עבדות הגורמים לפערי הכנסה כה גדולים, כל זה במסגרת שאיפה לשוויון: שוויון ערך, שוויון הזדמנויות, צדק והגינות שכמוהם לא נודעו במאסה ובעוצמה ב"כדור לימוד" בפרט וביקום בכלל.

עד כמה שיישמע הדבר אולי מוזר, ישנה מגמה ההולכת וגדלה של הכרה בערך האדם כאדם את עצמו ואת חלקו בחברה, מבלי לשים יותר דגש על הבדלי דת, גזע, מין, לאום, מעמדות וכד'. שוב, חלק ממגמת שוויון הערך כשהרגישות אליה תגבר לגבהים חדשים.

לשאלתך – שלום לא יושג עתה, אלא מעין הסכמי ביניים, או שמא נאמר, ויתורים/פשרות, שאיש אינו שלם איתם, שיופרו וייווצרו, יופרו וייווצרו, אלא  שזהו תהליך של חיבורים חדשים בין אויבים והתחלה של אמון חדש שבסופו של דבר יביא לתוצאות המבוקשות, אך לא בשנה זו.

בשנה זו יורדת הכסות מהפלסטינאים ברמה שהעולם מגלה את ערוותם. אין אומר הדבר עדיין שעומס הביקורת יורד מישראל, אך היא בהחלט מתמתנת או שמא נאמר, על שתי כפות מאזניים נוצר איזון כוחות בעיני דעת הקהל.

לשאלתך האילמת האם זה בבחינת "זו נבלה וזו טריפה" – לא בדיוק אך דומה.

נשמח להרחיב כעת חזרי לתלמידיך"

דורית: ברצוני להוסיף עוד כמה שורות תחתונות של דברים שראיתי אתמול 19.9.2010: באפריקה יש רגיעה יחסית והטבה מאוד גדולה. עשייה מאוד גדולה למען אפריקה. קניה, אוגנדה, טנזניה, מקומות שיהיו יותר רגועים. בדרום אפריקה קשה. מאבקים קשים מאוד. היא סוערת ביותר. ארה"ב עדיין חזקה, עדיין יש לה מה לומר, אבל יש ירידה מאוד גדולה של ההשפעה שלה בעולם. יש ירידה מאוד גדולה של אובמה.

הדגש השנה הוא מצד אחד על התפתחות רוחנית מואצת יותר ותודעה אישית ונשמתית יותר גדולה שמפסיקה לפחד, המאפשרת יכולת שינוי ויצירת מציאויות, ומצד שני התנגשויות עם הישן. כל חדש שאינו מכבד את הישן לא יוכל להיארג במארג השינוי. ב"מארג השינוי" הכוונה "שבאוקיינוס הידע", הכול כלול, אין דבר אחד יותר טוב מדבר אחר. יש אחרת, יש שונה, יש התרחבות מאוד גדולה.

מה שהמדריכים מתכוונים לומר שזוהי שנה שבה "הדבר הקבוע ביותר הוא השינוי". זאת המגמה שעובדת הכי חזק ולא הדפוסים הישנים אליהם התרגלנו ש"ככה יהיה וזאת תהייה התוצאה", אלא התוצאות לא תהיינה צפויות. אנשים יעשו דברים שהם לא העזו לעשות קודם. השינוי בא מהפרטים. 

תשובה לשאלה באשר לעצם ההתנסות בתקשור תחזית: בעיני, על מנת לתקשר תחזית יש לשים לב לתחושות, לקליטות של רשת האופציות האפשריות בשנה זו, לזרום חופשי ולומר כל מה שאנו רואים, חשים ומקבלים, מקסימום זה לא נכון. בקטע של האימון כדי לפרוץ את כל מה שמפריע לנו לראות אפשר ללכת על הקטע של תקשור ולקבל מידע, ואפשר ללכת על הקטע של הרצונות ושל התפילות, אני ממליצה כאמור להניח לקטע האישי ולהעז לקבל מידע.

סגור לתגובות.