להפסיק להאמין לסיפורים

מדריכי ספיראלת האור: "שלום של אהבה וקבלה, שלום של אור ההתגלות והבהירות, שלום של הכלת עצמכם והסובב, כמות שאתם, בכל רגע נתון.

זוהי עת בה הדגש הוא על הנכונות והרשות להתבונן מנקודת מבט חדשה של שוויון מלא בין כל המרכיבים, שוויון מלא לניצוץ ובניצוץ החיים עלי אדמות בפרט וביקומים בכלל.

הנכונות והרשות מאפשרים לנוע מתוך נוכחות חובקת של עצמכם ושל הסובב. נכונות ורשות להניח למערכת האוטומטית להתרחק מתחום השפעתה מתוך כך שאתם יודעים, מבינים ובטוחים כי היא (המערכת האוטומטית), הינה תוצר של מסקנות, דעות ואמונות ואינה בבחינת אמת אוניברסלית.

העניין המרכזי הוא להפסיק להאמין לסיפורים שהתרגלתם לקחת כאמת, על עצמכם והחיים, עליו ממליצים אנו להתאמן – כל פעם שעולה ביקורת, שיפוט ואפילו פירוש "סתמי" דעו כי הדבר נובע מאותה מערכת המשחזרת עצמה בזכות היותה ""נעולה בכספת"" השכחה.

בכל פעם שכך קורה, הפנו נקודת מבטכם למתרחש על מנת לגלות הבנה, נקודת מבט, ראיה, חדשה, כזו שלא נהגתם לכלול ברפרטואר ההתבוננות המודעת שלכם.

הדבר אומר אימון בחיפוש של היבטים, הבנות, פירושים, חדשים לחלוטין אך הדבר, בה' הידיעה הנחוץ קודם לכול, הוא שינוי מקור הנביעה. קרי, נביעה ממקום חדש ב"כדור לימוד", של תפישה שהכול לטובתכם העליונה והמידית בכל רגע נתון של זמן, הכול נועד במיוחד עבורכם, לתועלתכם, לשירותכם, למען צמיחתכם והתרחבות ראייתכם".

סגור לתגובות.