תקשור מדריכים על התקופה – יוני 2010

מדריכים: "השלום והברכה, כאן יהושפט, עזרה וחברי ספיראלת האור מדברים מעל מסער כוכבים גועש ורוגש, המהדהד במערכת השמש של כדור הארץ בפרט וביקומים הסובבים אותה בכלל. תקופה של געש אלקטרומגנטי אדיר המתפרץ מהשמש אל כל המערכת, הגורר אחריו בהכרח, ולעתים בכוח, שינוי.

לא, אין מדובר באפוקליפסה משום סוג, אלא באנרגיה שנכנה אותה עצבית לצורך העניין, הגועשת וזורמת בעורקי כל, הדוחקת רגלי תהליך, על מנת יבוא לידי סיום ותתאפשר פתיחתו של מעגל חדש (שאיננו תהליכי אלא מעגלי – זמן מעגלי) ""העומד בפתח"".

לכן בכל העולם כולו מתרחשות סצנות, התנגשויות עמוקות והרות גורל הדוחפות אל חוץ את דפוסי התוכנה הישנה ומאלצות את הסובבים לטפל בהם משום שהסצנריו כבר "מוכר ולא חביב", בלשון המעטה. לשאלתך האילמת לגבי הסבר: הכוונה למלחמות ותוצאותיהן הידועות, לשליטה מתוך רודנות המוכרת, למחירים הנלווים המוכרים וכד'".

דורית: המדריכים מדברים על כך שכולנו כבר שבעי ניסיון וסבל בכל מה שקשור בקורבן, מקרבן, רודנות, שליטה, מלחמות. אנחנו כבר יודעים את התוצאות, למודי שואות, יודעים שזה לא פותר שום דבר, אלא רק חוזר על עצמו.                                                           

מדריכים: "כל הפעולות, אנו חוזרים, כל הפעולות והתגובות בארצכם, אצל שכניכם ובעולם הסובב מתוזמנות להתפוצצויות/התנגשויות/איום אבסורדי ולשינוי כתוצאה, לפעמים בלית ברירה ולפעמים מתוך ידיעה זחוחה.

אמצו לעצמכם את מקום המתבונן מקצה הר המודעות ויקל עליכם תהליך זה המפרק/המעלה/המפורר, את כל דפוסי הפחד, האיום, הקורבנות דרך התפוצצויות אלה. במובן הזה זוהי תקופה (שתיארך זמן), רועשת וגועשת של דרמות "התפרצויות" כאלה בעולם כולו. דבר מושפע מדבר, משפיע על דבר כמו מגדל קלפים, כשקלף אחד נופל כולם נופלים אחריו ללא אומר, ללא דין ודברים, פשוט נופלים, או שמא נאמר, מושפעים.

הגעש בארצכם יוציא את כל הקיצוניות שנאגרה ממחבואה: דתיים מול חילוניים, ארץ ישראל השלמה אל מול מדינה פלשתינאית, ימין מול שמאל, אך התפוצצויות אלה יביאו לזיכוך, לריכוך ולצורך (לאילוץ, נכון יותר), לשלב ידיים אל מול העולם הסובב.

ישראל לא ננטשת ונזנחת! אל דאגה, תמיד יימצא "מציל ומושיע", המציל ומושיע קודם כל את עצמו, שהרי מהווים אתם מראה, עקב אכילס לכל תושבי כדור הארץ הנאלצים לשנות ולהרפות משאננות מזויפת ומשיחות הסלון ומשחקי השדרים בתקשורת.

הרימו ראש, הזדקפו אל מול מלוא גובה קומתכם הרוחנית, שמרו את פירמידת האור כנר דולק, נר תמיד ותקל הדרך".

סגור לתגובות.