תקשור מדריכים על התקופה – 21.2.2011

דורית: בפרוש שנת תשע"א נתנה תחזית ע"י המדריכים, כהרגלם מדי שנה.

(התחזית במדור תקשורים באתר). לפני כעשרה ימים נתנה תוספת המובאת בזאת:

מדריכים: "השלום והברכה כאן יהושפט, עזרה וחברי ספיראלת האור. בהמשך לתחזית השנתית שניתנה לכם זה מכבר, ברצוננו להוסיף את הדברים הבאים: זוהי תקופה מחודדת ומחדדת קצוות, היבטים, אמונות, דעות וקביעות המתנגשות חדשות לבקרים אל גלי המציאות באופן אישי, קבוצתי וגלובאלי. התנגשויות אלה מתבטאות בהתקבצויות הפגנתיות, לעתים לוחמניות, בהתקבצויות מסייעות, פורצות דרכים, סוללות תכניות חדשות, בכל תחומי החיים.

זוהי תקופה בה הדגש הוא על התנערות: התנערות מכל מה שסוגר, מגביל, חונק, מעוור ומטשטש. השאיפה היא לאמת, לבהירות, לשמיים כחולים ואופק ארוך ורחב, כמטאפורה לאין ספור אפשרויות חדשות, צורות התנהלות, התנהגות, חינוך, וכיוצא באלה, לאין גבול בתוך גבול נתון.  

על הישן להתחכך בחדש בתוך כל אחד ואחד מכם, בכל האוכלוסייה, על מנת יתאפשר שינוי בפעול. לכן דברים "לא עובדים יותר", מתקלקלים, משתבשים, נכון יותר, כי הסיסטמה הישנה כבר אינה מספקת ומספיקה. זוהי תקופה של מציאת דרכים חדשות של חקר, ניסוי ותעייה, שינוי והשתנות. כבר דיברנו על ההתחברות לקוד היקומי הבסיסי בו הדבר הקבוע ביותר הוא השינוי. או שמא נאמר,  התחברות לזמן חדש, זמן מעגלי, לתנועה מתמדת. התחברות מתמדת היוצרת השתנות מתמדת, זמן בו פרידה ומפגש הם שני הצדדים של אותה המטבע בדיוק. זמן בו מגלים עולמות חדשים, יצורים תבוניים. זמן בו מתפענחים מסתורין, משום שניתנה רשות נגיעה בלא מודע, מסתורין/חידות, כפסלי איי הפסחא, הפירמידות וכד' שכל כך הרבה תלים של תיאוריות נבנו עליהם על מנת להסביר ולסבר, בעיקר, את האוזן האנושית.   הגל האבולוציוני של המימד התשיעי מגיע לשיאים של השפעה בעזרת כל חברי "קבוצות התפקיד" באשר הם בעולמכם ובעולמות אחרים,  ומשפיעים על הלב האנושי, ומתוכו ובעזרתו על ממד התפיסה והפירוש האנושי".

דורית: ב"קבוצת התפקיד" הכוונה לנשמות מכל רחבי היקום, כולל כדור הארץ, שהתקבצו יחד למען מטרה משותפת בתהליך השינוי.

מדריכים: מהפכות קטנות וגדולות אופייניות בכל רחבי העולם. זהו מעין ""טרנד"" חדש: הפגנות, התמרמרות, הפיכות צבאיות ואחרות. ייראה לכם כי הכוח הפונדמנטליסטי גובר לרגע, אך כל התגברות מביאה התרסקות גדולה מההתגברות".

דורית: בלי הקצנה לא יווצר שינוי.

מדריכים:דעו כי כל הקצנה, בכל תחום, נועדה להתפורר בקול רם וצורם = חוויית האבסורד. ישנן קבוצות המשחזרות דפוסים ישנים ומבקשות לעגן אותם מפחד התפוגגות, דבר שיוצר הפוך על הפוך, התפוצצות.

כפי שאמרנו בעבר, כל תנועה אגואיסטית ו/או אגוצנטרית, מביאה להקצנה והתפוצצות, גוררת אחריה "חללים" רבים, אך זוהי בשום אופן לא שנה כאוטית אלא של ערבול וערבוב תובנות, דעות, אמונות היוצרות ביחד תבניות חדשות. זוהי השנה המוקצנת ביותר מבחינת התערבלות, שתוצאתה שינוי רדיקאלי.

התבוננו בזרמי האנרגיה, המתנגשים אלה באלה, בפליאה, בחמלה ובהרבה שמחה משום שאלה מבטיחי/מקדמי ויוצרי השינוי בפועל. דבר לא יהיה כשהיה עד 2012 משום שינוי אקלים = אווירה = התייחסות =  היזכרות. מיפתח הזיכרון האנושי נפרץ בשנה זו לעומת שנים קודמות בהן הוא רק נסדק, מה שאפשר את התרחבות התהליך לידי התפרקות הישן והצמחת החדש.

אין סכנת מלחמה (לשאלתך) רובצת על ישראל. אך אם את מכנה התנגחות ומאבקים פנימיים מלחמה, הרי שתשופע (וכבר משופעת), בה. אך דעי שבסופו של תהליך ייווצר סדר נוהג חדש, וזכרי שהכול, הכול, הכול, הכול לטובתכם המידית והעליונה גם יחד. קול האחד תופס מקום שאין להתעלם ממנו יותר, והפעם לא תחת כותרת "דת", "כת", וכיוצא באלה.

הפיקו המיטב מהזדמנות זו להשתחרר לחלוטין מדפוסי אמונות, דעות וקביעות עבר. נסייע לכם, או יותר נכון, נמשיך לסייע בידכם".

דורית: עברה לי שאלה בראש, האם מה שהם אומרים מצביע על הרס?

מדריכים: זה לא הרס זו תקומה, בניגוד לתקופות קודמות בהן התארע הרס והתקומה התאפשרה רק דרך לידה חדשה, הכול קורה בו זמנית, והשינוי מתאפשר הלכה למעשה. אור ואהבה, שלום ושלווה מחברי ספיראלת האור".

סגור לתגובות.