מידע ותקשור לגבי 2012

דורית: ביקשתי מידע לגבי 2012. מה קורה? מדוע נגמרים הלוחות העבריים ושל המאיה? האם יש משהו שעלי/עלינו לדעת? אני סומכת עליכם שתעבירו מה שנחוץ.

מדריכים:"השלום והברכה, כאן יהושפט, עזרה וחברי ספיראלת האור מבקשים לומר כך:

אכן מדובר בשינוי המתהווה כבר כמה דורות, או שמא נאמר, מתהווה מאז היווצרותו של כדור הארץ ומגיע לשיא כמוהו לא היה ב – 2012.

זו שנת שיא מהרבה בחינות. שיא הקיצוניות: חום וקור, רעב אל מול שפע, אלימות אל מול סובלנות ואהבה, אכפתיות חברתית אל מול אינטרס אישי מובהק. כלומר, החידוד עולה לרמה שקופה. קרי, לרמה שכל אדם בעולמכם באשר הוא רואה (הוא לא רק יכול לראות, רואה). כלומר, ההקצנה מתעצמת בשנים אלו עד לידי אבסורד, ואז יש שתי אפשרויות שתהיינה מקודדות ומחודדות מאוד:

1. לבחור באחד הצדדים במודע מתוך מודעות לבחירה ולקחת אחריות.

2. מתוך הבחירה (שאצל רובם נעשתה כבר, לשאלתך האילמת) לחבור אל תוכנה חדשה ולבנות בכל תחומי החיים במכוון ובמודע קבוצתית קריטריונים חדשים (ברפואה, במדע, בפסיכולוגיה ובעיקר בחינוך) להתנהלות והתנהגות.

ישנה אפשרות נוספת, והיא התבדלות מוחלטת מפני השינוי ההווה. אפשר לומר שהעולם נחלק לשניים – לאלה שמתחברים לתוכנה החדשה (אם כיזמים ואם כהולכים עם) ולאלה שלא. אל דאגה, דורית, האפשרות של אלה שמתעקשים יהיו רבים אינה קיימת משום שהאנרגיה בכדור הארץ מתייצבת על גלי אלפא, מה שאומר שהנשמות מתעוררות. במובן מסוים זה כמו "תחיית המתים" כשהמשיח עולה מבפנים, והכוונה להתעוררות של זיכרונות, של ידע ויכולות בכל אדם עלי אדמות. ההתעוררות, שאין אפשר להתעלם ממנה, כמו שכוון שעון ל – 2012 המעורר את כל הנשמות בגוף הפיזי להתחדשות, לטרנספורמציה.

אכן דורית, התהליך אינו רגוע ושלו אלא רוגש, סוחף וסוער משום (קודם כל) ההקצנה המתחדדת עד לכדי אבסורד. הקצנה המעוררת גם את אלה הישנים שינה עמוקה מבחינת מודעותם הקולקטיבית.

על כן, איומי מלחמה או מלחמות, יותר נכון מאבקים מקומיים מתעוררים, וישנה תחושה שהנה עוד רגע מישהו ילחץ על ההדק. כלומר, המתח גדול ומפעיל חששות, חרדות, וכיוצא באלה, אך הפעלה זו נועדה לצורך הטרנספורמציה משום שמאפשרת מודעות לחרדות, חששות, פחדים המצויים עמוק בתת המודע וצפים ועולם אל המודע ההכרתי, ועל כן ניתנים לטיפול ולהמסה.

האנרגיות חזקות מאוד, ברובן משתלבות, אך גם מתנגשות. אך אין שום סיבה לפאניקה! על אף כל "הנבואות השחורות" לא תהיה מלחמת עולם שלישית, אך צל הפחד מפניה יהדהד כפי  שמהדהד מזה שנים. וככל שמשוחזרת מלחמת העולם השנייה, הדהודו של האיום הפוטנציאלי עוד גדל ומהווה חסם כלשהו מפני השתוללות יצרים מוחלטת, שכן שוב ההקצנה האדירה, ועל כן האיום העולה בעקבותיה גדול ורב. ככל שההקצנה גדלה הטוטאליות גדלה, "החוצפה" גדלה, אך לא קורה משהו גורף אלא נקודתי המגביר את האבסורד ומביא לידי צורך ממשי לאחד שורות, דבר שבעם היהודי נדיר מאוד.

זה קשור להשלמת המעגל של עמים ואנשים לאורך ההיסטוריה האנושית ועל כן כל כך עוצמתי. העם היהודי משלים מעגל של ניגודים אלי אחדות, אך כל הקבוצות הכול כך קיצוניות חייבות להיחשף קודם ולהתגלות על מנת יתאפשרו פרופורציות. כלומר, עד שנוצרת יכולת להתבונן במראה (וזה בדיוק מה שנוצר) פועלת ההקצנה. ברגע שנוצרת המראה המשקפת היא (הקיצוניות) פסה מן העולם. זה התהליך.

לסיכום כרגע, מצוי היקום בכלל, בכדור הארץ בפרט בעיצומו של המהפך/המעבר ממפתח זיכרון קטן למפתח זיכרון גדול, בעיצומו של מעבר מאני לאנחנו, מההתבייתות על המוכר והידוע  למרחבי הלא נודע, מההתמקדות על תבניות חשיבה להשתחררות מהן, או נכון יותר לומר, לגילוי של דרכים חדשות בכל תחומי החיים, של חוקים חדשים בהתאם ושל התנהלויות, התייחסויות והתנהגויות בהתאם. נשמח להרחיב. לעתה, אור ואהבה, שלום ושלווה, היו ברוכים."

סגור לתגובות.