מעגל הגנה בתוך מבצע צוק איתן ותקשור מדריכים

דורית:המדריכים העבירו מעגל מונחה להגנה ואיזוןעל מדינתנו ולעולם ובתום ההנחיה דברו אלינו ודבריהם מובאים בזאת. הברכה בה הם פותחים תמיד "כאן יהושפט, עזרה וחברי ספיראלת האור…" ניתנה כבר בתחילת המעגל המונחה. למען הסדר הטוב אחזור כאן על הפרינציפ של בועת ההגנה אותה נתנו המדריכים על מנת שכל מי שבעניין יוכל להתחבר על מנת להגביר את עוצמת ההגנה על חיילנו, על ארצנו, על המזרח התיכון והעולם כולו ולאחר מכן מובא התקשור:     
1. לדמות מפלים של אור היורדים מהיקום וממלאים אותנו, מתחברים ללב כדור הארץ ויוצרים סביבנו ובתוכנו בועה רוחשת מעגלי אור, כך שכל אחד מאתנו בתוך בועת אור משלו…
2. בועת האור, מעגל האור האישי, מתחבר יחד למעגלי/בועות אור אחרות של עוד אנשים המתחברים לאותה מדיטציה.
3. כל הבועות יחד מחזקות את מעגל משותף אליו מתחברים המדריכים/המלאכים השומרים והמגנים
4.  וכך נוצרת ספיראלה אדירה ששוטפת את מדינת ישראל…
5. ששוטפת את כדור הארץ כולו…
6. ויוצרת קשר מגן, מחזק, מעורר מודעות ותודעה נשמתית בין כדור הארץ ליקום.

מדריכים: "השהייה בתוך בועת אנרגיה בהחלט אפשרית ואנו מעודדים אתכם לעשות זאת.
לא בכדי נאמר "כי מציון תצא תורה" ואין לזה שום קשר לדת, יש לזה קשר לאותו מפגש אנרגטי, לאותה החלטה להעביר אל כדור הארץ תודעה חדשה. תודעה שכולנו "אחד" ושהבורא חלק מאתנו כפי שאנחנו חלק ממנו. דבר שמתחבר, או שהתחיל בעוצמה מתפשטת והולכת דרך לוחות הברית, או דרך הברית ושוב אין מדובר בדת. מדובר באמון ואמונה שהרבה מאד אנשים, או נשמות שלבשו גוף ב"כדור לימוד" שותפות לה, בין שהן התגלמו הפעם בתור נוצריות, מוסלמיות, הינדיות וכד', בכל העולם כולו – האמונה באל שבפנים
/באל שבחוץ, בלי הבדל דת גזע ולאום. 
המקור שהביא את האמונה הזאת מקובץ בהשתקפויות פיסיות בישראל, והשכנת שלום היא משימתו. שלום בפנים שלום בחוץ. משימה מאד אתגרית מפני שכולכם ידעתם שעם כל האידיאולוגיה והאמונה הגדולים והעשייה למען עצמכם והעולם, הריקושטים, הטילים, תרתי משמע, מכל העולם כולו, מופנים אליכם וזו איננה בחירה להיות קורבן זוהי בחירה לחוות את הקורבן (וזה הבדל עצום), מתוך שוויון ערך.
אתם מפוזרים בעולם כולו או שמא נאמר, בכל מקום ולו הקטן ביותר בכדור הארץ, מצויים אנשי המסה הקריטית גם בעזה, עד כמה שהדבר נשמע אולי מוזר. הם מצויים בכור התופת בדיוק כמוכם.
על כן ומכאן, שמעגל הספירלה המאוד, מאוד עוצמתי, הוא באזור שלכם, על מדינת ישראל. כל סלילי האור יוצאים ממנה, ואין מדובר בעליונות, גבהות לב, או איזושהי מיוחדות הקשורה באגו, אלא, באומץ אדיר ובנכונות אתגרית להביא את "המימד התשיעי" הלכה למעשה ל"כדור לימוד".

אל תתייחסו לכל השנאה, הכעס, האיומים רצון הנקמה והתסכול כאל אנרגיה העומדת בפני עצמה, זהו חלק מרגשות האנוש, הכול כך אנושיים, הכילו אותם. גם בכם, בכל אנשי המסה הקריטית קיים פחד, קיים יצר הישרדות אנושי, קיימות התנגדויות, כעס, כפי שקיים חיוך, אהבה, חמלה, סליחה… בדיוק באותה המידה.
כפי שכבר אמרנו פעמים רבות, רק כאשר כל אלו יוכלו (מלשון הכלה), יחול שינוי בתוכנה האנושית. ישנם בקיעים רבים, האור זורח להרבה מאד לבבות, גם ועל אף כל הקולות שנשמעים. תגלו שהשונאים הגדולים ביותר יתגלו כאוהבים הגדולים ביותר בדרכים מאד מוזרות.

מעולם לא התכוונו להיות נביאים ולנבא עתידות, ונאמר לכם גם מדוע, אולי פעם אחת ולתמיד; אנו רואים את רשת האופציות ו"רואים", אפילו אינה ההגדרה הנכונה. אנו מחוברים אליה, חווים אותה, מרגישים אותה אלא, שכמו רשת מורכבת מאד, כל תזוזה באחד מהחוטים גוררת הדהוד שונה. ההדהודים רבים ו"בכדור לימוד" לא קיימת "אחדות ניגודים הרמוניה שלמה" מהבחינה הזו, זאת מטבע התוכנה האנושית, המגלה את השונות ומתאמתת/מתעמתת, איתה ועימה לצורך גדילה, צמיחה, התנסות והגשמה דרך חוויה.

אנחנו חלק מהרשת המהדהדת, מנוסים ויודעים היטב כיצד נכון לעיתים לפרוש חלק מרשת האופציות, אך לא לשים עליה חותם של  "כזה ראה וקדש", מפני שאין חותמים קיימים באמת. האמירה "הדבר הקבוע ביותר ביקום הוא השינוי" אינה פרפרזה, זוהי הוויה.

כפי שנראית רשת האופציות כרגע, מתגלעים קרעים גדולים ברשת האלימה והיא הולכת ונחלשת, עד לכדי קול ענות חלושה. תוך כך כל המגעים, ההתרחשויות. אף אחד לא יהיה מרוצה במאה אחוז מפני שכל עוד לא קיימת "אחדות ניגודים הרמוניה שלמה" אין שביעות רצון מוחלטת. שביעות רצון מוחלטת מתקיימת כשהכול מוכל ועוד חזון למועד; קרי, כשתכילו את עצמכם, את הפלגים השונים, את הקיצוניות, את הימין והשמאל, וזה יקרה באחת, אך עוד לא כרגע.
כרגע חל שינוי תודעתי מאד גדול ואתם יכולים לראות זאת בהתנהלות ובהתנהגות של מה שאתם חושבים לחולשה (מבחינת ממשלתכם), שהיא כוח מאד גדול; לא להיכנס לגדה, לא להיכנס לעזה, לא להילחם, או לנצל את ההזדמנות הזאת למלחמה יותר רחבה. זהו כוח מאד גדול, כוח של תבונה שרואה מעבר לאף שלה, מעבר להתלהמות הרגעית, שאחראית וכוח התבונה הזה מחוזק על ידי כולנו. כולנו פועלים למטרה אחת לשפיות ולאיזון שיאפשר את השינוי. כולנו פועלים למטרה אחת: הארת והתעוררות התודעה הנשמתית אצל כל אחד ואחד מעבר לגלי הכעס, התסכול, הקנאה, הנקם ויותר, ויותר מסלילי האור חודרים ליותר מקומות ויותר אנשים.

מבקשים אנו לתת לכם את התמונה הזאת כדי שתדעו שדבר איננו לשווא ושיש לכם חלק חזק, משמעותי, קרדינלי בשינוי המתרחש צעד אחרי צעד. התינוק החל ללכת, אך הוא עדיין לא רץ. המשיכו לשטוף עצמכם בגלי האור, באנרגיה המפעילה את האנרגיה הקיומית, כך שאתם בתוך בועה רוחשת מעגלי אור… שמתחברים יחד לבועה אחת… שמתחברים לבועות אחרות… שמחזקים את המעגל… שיוצר את הספיראלה… ששוטפת את מדינת ישראל… ששוטפת את כדור הארץ כולו… ויוצרת קשר בין קיום ליקום.
תודה על היותכם, על שיתוף הפעולה, על ההחלטה האמיצה להיוולד  "בתלבושת" פיסית בזמן כה אתגרי העובר את חוקי ההישרדות והיקום בקיום המתחבר לחוקי היקום בקיום. היו ברוכים, ברוכים אתם!!!".

סגור לתגובות.