ברכת מדריכים פסח 2015

"החרות לבחור קיימת תמיד וזוהי חרות מוחלטת בלתי ניתנת לעוררין והיא שלכם"

תקשור מדריכים פסח תשע"ה – אפריל 2015

"השלום, הברכה ואור האהבה לכם, כאן יהושפט עזרה וחברי ספיראלת האור, שמחים להזדמנות חגיגית זו של ברכות ומברכים אתכם בשנה זו באימוץ ההתברכות על בסיס יומיומי, כך שעל ידי הרשות לברך את עצמכם ולהתברך על ידי אחרים, בשמים ובארץ ישתנה "מזג האוויר" הפנימי שלכם תכלית שינוי.
כבר דברנו לא אחת על ברכה והתברכות והפעם בחרנו להדגיש זאת שוב, דווקא בשל המצב הפוליטי, הרגשי, החברתי אצלכם ובעולמכם.

עצם שימת דגש על דבר מה, מזין אותו ומאפשר לו לגדול ועל כן ככל שתתאמנו בברכות, כך תגדל אנרגיה זו בחייכם ותאפשר לכם למגנט ברכות לעולמכם. שהרי, דומה מושך דומה ומשלים.

הגיע העת לקחת את מושכות האחריות על אושרכם, מצב רוחכם והאנרגיה שנובעת מכם.
בעולמכם נהוג לחשוב ששימת דגש על הזנה, שמחה, אושר וסיפוק של האדם לעצמו, היא אגואיסטית. אך אנו מבקשים הפעם, לערער לחלוטין מחשבה זו על בסיס יצירת המציאות.
כלומר, מחשבה בוראת מציאות ומכאן כשאתם בוראים ברכות ומתברכים הלכה למעשה בתפישת עולמכם, זה בדיוק מה שתמגנטו למציאות שלכם. כך היא תיראה: מבורכת, מפני שמדובר ביחסי גומלין בינכם לבין עצמכם ובינכם לבין הסביבה.
מבקשים אנו להדגיש שוב ושוב; השינוי יבוא מכל אחד ואחד מכם. כל אחד שלוקח אחריות על שינוי דפוסי חשיבה והרגלים, לכוון של ברכה והתברכות, יוצר גל אדיר ששוטף את העולם כולו.
ואנו מבקשים מכם היו גל הברכה השוטף תדיר את עצמכם ואת העולם הסובב אתכם וככל שכך, תוכלו להבחין בסימנים מעשיים של שינוי בעולמכם.
לא משנה מה קורה מסביב, אתם תמיד מתברכים ומבורכים, מבורכים ומתברכים.
כבר דובר הרבה על התמקדות על ה"יש", זוהי עוד דרך להתמקד; דרך פעילה, יזמית, יוזמת תדיר ומביאה תוצאות מבורכות המאפשרות השתחררות מהשענות על החסר.

תרגיל ברכה והתברכות
מבקשים אנו לתת לכם תרגיל קצר שיאפשר למי מכם הבוחר בכך, דרך להתברך ולברך.
זהו תרגיל שזמן עשייתו קצר, ניתן לעשותו כמה פעמים ביום.
אנו ממליצים לפתוח כך את הבוקר שלכם ולסיים כך את יומכם.

1. קחו נשימה עמוקה מאד, כשהשאיפה ממלאת אתכם בחיבוק, באהבה, בקבלה, בחכמה, בבריאות, בסיפוק ובכל מה שנחוץ לכם כשבנשיפה אתם מאפשרים לכל מה ששאפתם להתפזר בתוככם ובעולם הסובב אתכם.
חזרו על נשימות אלה יום, יום, 11 פעמים ואחר כך עברו לשלב השני.

2. במשך עוד 11 נשימות שאפו אהבה, סיפוק, חכמה, כפי שעשיתם קודם, אך הפעם את הנשיפה כוונו אל ארצכם, מולדתכם, אל האנשים המרכיבים את ארצכם וחושבים אחרת, אל השכנים שלכם, אל ההזדמנות לחיות בתקופה זו בארצכם בכדור הארץ.
במשך 11 שאיפות ונשיפות ברכו מעומק לב נשמה את המדינה, האנשים, השכנים, העולם וכל מה שעולה בדעתם ככלל וכפרט.

החרות לבחור קיימת תמיד וזוהי חרות מוחלטת בלתי ניתנת לעוררין והיא שלכם.
אור של ברכות מעומק לב נשמות, ברכות של שוויון ערך, אהבה חובקת כל ויכולת להגשימה כאן ועכשיו כל רגע.
ברוכים אתם מחברי ספיראלת האור".

סגור לתגובות.