ברכת מדריכים לשנה החדשה – ספטמבר 2011

מדריכים: השלום והברכה לכם, כאן יהושפט ועזרה דוברי ספיראלת האור וחלק ממנה. מבקשים אנו לברככם לראש השנה הקרב ובא והפעם תהא ברכתנו נוגעת בשלומכם תרתי משמע: זוהי שנה של הכנה ושלום עם עצמכם, ביניכם לבין עצמכם, ביניכם לבין משפחתכם, חבריכם, הסביבה הקרובה והרחוקה שלכם. שנה של הכנה לשלום מקיף ורחב יותר בארצכם, עם שכניכם.

מדוע מדברים אנו על "שנת הכנה לשלום"? זאת משום שאין אפשר לעשות שלום עם העולם הסובב אתכם ללא שלום פנימי, ללא חיבור לשוויון ערך אישי. אם נכנה שנה זו בכותרת נאמר שזוהי שנת השיבה לשוויון ערך אישי פנימי, ולאמת פנימית הנובעת כתוצאה. שוויון ערך אישי, מאפשר שוויון ערך חברתי. מבקשים אנו לתת לכם תרגיל הדמיה על כול 6 החושים, (החוש השישי + חמשת החושים הפיזיים), שיקל עליכם חיבור זה, שעדיין מנוגד לדפוסי התוכנה האנושית הרווחת, המבוססים על חוסר שוויון, עליונות ונחיתות, "טוב" ו"רע" וכיוצא באלה.

ובכן כך: דמו לעצמכם שמיכה עננית רכה, לבנה וצחורה והתעטפו בה על בסיס יומיומי: חושו את קלות מגעה, את רוך עטיפתה, הריחו את ריחה הצחור, הטרי, התבוננו בלובן צבעה, חושו את טעמה (תרתי משמע) והקשיבו לרחשיכם ולרחשי העולם הסובב אתכם בעודכם עטופים בה היטב.

תרגולת ואימון קבוע יביאו אתכם ליצירת איזון מחודש, מידת קרבה ומרחק מדויקים לכם בכול רגע נתון ויאפשרו צמיחת השוויון בתוככם כשהכול חלק מכם ואתם חלק מהכול, חבוקים בשמיכת העננים והווים את ייחודכם ואין סתירה. מברכים אנו אתכם ביצירת מציאות שוויונית ייחודית שתביא לשלום עם עצמכם והסובב אתכם!

מבורכים אתם באור, באהבה, בשלום ובשלווה מחברי ספיראלת האור.

מאחלת אני לכולנו שנה מבורכת ביצירת שפע של בריאות, הזנה נאותה על כול 4 הרבדים, עם הרבה שמחה והנאה. שתהא שנה זו שנת ברכה עבור כולנו ביחד ולחוד!

באהבה מדורית יעקובי.

סגור לתגובות.