ברכת המדריכים ליום הכיפורים

מדריכים: "השלום, החמלה, החסד ויכולת הקבלה וההכלה לכם, כאן יהושפט, עזרה וחברי "ספיראלת האור", מבקשים להזכירכם (קודם לתרגיל שניתן מיד), כי כל אחד ואחת מכם ניצוץ אלוה ממעל. כולנו באשר אנו "בשמים" או בארץ, ברואי אנרגיה אחת אדירה, מדהימה, יוצרת, שמהותה שייכות אבסולוטית.

תזכורת זו נועדה, על מנת תוכלו לחולל שינוי בחייכם, בהתיחסותכם לעצמכם ולעולם הסובב אתכם. הפנמה זו של הווית הבורא בנברא, של "אחדות ניגודים הרמוניה שלמה", היא זו המאפשרת שינוי מדפוס עתיק (שמוצה עד תום, אך עדיין הווה), של עליונות ונחיתות, "טוב ורע", לדפוס של שוויון ערך מעצם ההיות. לחיים של שיתוף פעולה, תרומה הדדית ועשייה מקדמת, משותפת, ללא הבדלי דת, מין, גזע ולאום.

יודעים אנו כי לחלק גדול מהאנשים אנו נשמעים אוטופיים עדין, אך לא רחוק היום ששינויים אלה יתפשו את מקום "הנדנדה" הבלתי פוסקת של עבדות אל מול חרות, עליונות אל מול נחיתות…
לשם חיזוק תחושת הניצוץ שאתם וכתוצאה היכולת לקבל, להכיל, לאהוב, לסלוח את ול… עצמכם ולזולת, מבקשים אנו לתת לכם תרגיל התבוננות:

1. קחו עשר נשימות עמוקות ואיטיות של אור הבורא אל תוככם.
ממש דמו תוך כדי שאיפה עמוקה ואיטית, מפלים של אור נשפכים עליכם וממלאים כל תא ותא בהוויה הפיסית, הרגשית, המנטלית והרוחנית שלכם.

2. המשיכו לנשום עמוקות ודמו עצמכם מתרחבים, מתארכים, גדלים לאינסוף (התרחבות התודעה), עד שתחושו שכפות רגליכם היטב נתונות על קרקע המציאות מחד ואת תודעתכם אינסופית, שאין לה גבול והגבלה באמת.
זהו מצב בה אתם נתונים ב"מלוא גובה קומתכם הרוחנית", מחוברים היטב לקרקע המציאות הארצית בו זמנית.

3. התמידו כמה דקות במצב זה, עד שיהפוך לכם נעים, חביב, מוכר, עד שתרגישו שליבכם מתרחב ואתם רגועים ושלווים לגמרי.

עם אימון חוזר ונשנה על בסיס יומיומי, תחושו בשינוי אדיר בחייכם היומיומיים, במובן של התרחבות נקודות מבט, רגישות חומלת, אהבה וקבלה של עצמכם ושל הסובב.

מבורכים אתם ביכולת המעשית לחיות כנשמות מודעות בגוף פיסי ולפעול כ"גולשים" בחיים האנושיים הלכה למעשה.

אור ואהבה, שלום וברכה, הכירו בכך שברוכים אתם מעצם היותכם ניצוץ אלוה ממעל ב"תלבושת" אנושית, מחברי ספיראלת האור". 

סגור לתגובות.