על המעבר משלטון 5 החושים הפיזיים להנהגת החוש השישי

השלום והברכה לך אהובה, העומדת בימים אלה (כמו הרבה אחרים שפיתחו מודעות נשמתית בהוויה האנושית), על פתחו של סימן שאלה כשמצדו האחר מונח לו סימן קריאה, סמל לניעה בין תוכנות, לעיתים לפסיעה בין העולמות, לעיתים נאבקת, לעיתים מרפה = חילופי העיתים, כפי שאוהבת את לומר ולא מוסיפה… אנו מבקשים להרחיב ולהוסיף למה שהחילונו כבר לומר בתקשור הקודם ונחזור: תקופה זו גורמת שינויים של ממש בדחיסות ולדחיסות האנרגיה ועל כן נחוצה לגוף הפיזי האטה ורגיעה, שינה ומנוחה הרבה יותר גדולה מבעבר. זה אינו סותר את קיצור זמן השינה הרצוף. קרי, למרות ועל אף תופעה נפוצה, בה מספיקות 4-6 שעות שינה ללילה, נחוצות לגוף שעות מנוחה רבות יותר כמדיטציות ארוכות, חלימה בהקיץ, נמנום ואפילו שינה של ממש לאורך היום. יודעים אנו כי זמנכם דחוס, אך יש לשנות הרגלים על מנת לעזור לגוף להסתגל לעומס האנרגיה (מבחינתו). דומה הדבר לחשיפה לאור לאחר שהייה בחושך: על החשיפה להיות איטית והדרגתית על מנת לא לסמא העין. כך גם הגוף הפיזי, זקוק לחשיפה איטית והדרגתית על מנת יוכל להכיל את מנת האנרגיה שהיא כרגע "כמנת יתר" הגוררת אחריה שיבושים ובלבול, בלשון המעטה.במילים פשוטות, עליכם לקחת יותר פסקי זמן למנוחה ורגיעה במשך כול יום, אם ברצונכם להישאר מאוזנים, במרכז של עצמכם, בהווייה מלאה בכול רגע נתון של זמן, או שמא נאמר, בהווייה מלאה נקודה. משום שאין יותר רגע ועוד רגע… אלא רצף זורם של היענויות אינסטינקטיביות, או יחסי גומלין מתמידים, מודעים ותת מודעים המתארעים. דבר זה מסביר גם את שינוי מצב היכולת לזכור קרי, הזיכרון הארצי מתחבר לזיכרון ההקשרי וניתן לחבור אל ידע ומידע אך ורק דרך הזרימה האינטואיטיבית. במילים אחרות, מדובר בהנהגה הנובעת מאמון בכול היש בכלל ובמהותכם הנשמתית בפרט.נסביר לבקשתך (האילמת): מדובר בהקשבה הולכת וגדלה לחושים הקולטים והיענות מלאה אליהם, מבלי לתת לדפוסים ישנים לטשטש, לבלבל, או להעלים את הנקלט. הדגש הוא על שני דברים:

1). על הקשבה

2).על היענות.

לשם כך נחוץ אמון ואימון. נחוצה נכונות מלאה, על אף ולמרות קולות ישנים המבקשים לערער היענות.

ניתן לתאר את הבלבול, הדילמה, הנדנדה בין התוכנות, כקולות שונים המדברים שפות שונות, כקולות שונים המושכים לכיוונים אחרים לעיתים נוגדים, כששני הקולות כבר מוכרים ועל כן מתארעת משיכת החבל. שאם לא היו מוכרים היה מנצח אחד. דווקא מכיוון ששניהם כבר (עוד), מוכרים, חווים אתם מאין "הורדת ידיים", מאבק בין שכל לרגש, בין רצון למימושו, בין קולות ה"צריך ומוכרח" לבין קולות שאומרים דברים שונים ואפילו הפוכים.בעצם מבקשים אנו כי תשימו לב לעובדה ששני "הקולות" מוכרים, מה שגורם להורדת "הקול הישן" מכס מלכותו ונותן מקום למנגינות חדשות לנשב בשמי חייכם. נדמה זאת ל"צופה" ו"חווה" שמתחילים את מערכת יחסי הגומלין הגלויה ביניהם ומוצאים (גם אם בלית ברירה), דרך לגישור, כאשר קודם תפס ה"חווה" את מרכז הכובד ו"הצופה" היה בלתי נראה, בדרך כלל מאחורי הקלעים של המודע ההכרתי. כעת ה"צופה" או שמא נאמר נקודת המבט הרחבה יותר, הלוקחת בחשבון יותר פנים ואפשרויות, מחלחלת אל ה"חווה" = נקודת המבט של רגע נתון, שעדיין די משוכנעת שהרגע הנתון הוא כול מה שיש (במובן הצר של המילה לא במובן הוויה), אין בלתו לא יהיה אחריו ולא היה לפניו דבר וחצי דבר, המפחד מכול מה שאינו מצוי בחמשת החושים הפיזיים, קרי, בשליטתו, מתעלם מהחוש השישי. במילים אחרות, המוח האנושי מרחיב שעריו להבנה שיש הרבה מעבר לזמן מקום, הרבה מעבר למידע שחמשת החושים מספקים לו. כלומר, מתחבר לחוש השישי, מתחבר ל"צופה", משנה פרופורציות.

תסלחו לנו אם נשתמש בביטוי "מכניקה"לתיאור התהליך שכן מכניקה זו דורשת המון אנרגיה פיזית על מנת יתאפשר שכלוף (= שכלול וחילוף), האנרגיות הלכה למעשה באותו גוף באותם חיים.במעברי חיים קודמים היה נחוץ ניתוק = מוות והיוולדות מחודשת על מנת ניתן יהא לשנות דפוסי חשיבה והבנה. בחיים הנוכחיים מתארעת טרנספורמציה של ממש בכך שהגוף הפיזי הדחוס הופך פחות דחוס קרי, מכיל יותר מידע מאשר הכיל קודם לכן, או בשפתנו, מיפתח הזיכרון האנושי גדל, או בשפתה של דורית, עולים עוד מדרגות ב"הר המודעות"והנוף הנפרש גדל. אנו נכנה זאת מעבר משלטון 5 החושים הפיזיים להנהגת החוש השישי שהרי החוש השישי הוא זה דרכו חווה הנשמה את עצמה בחיים האנושיים. כלומר, החושים האנושיים הם כלים דרכם מתבטאת "מהות האור" (הנשמה), בגוף הפיזי. דרכם מתאפשר יישום הייעוד והבחירה לחיים. כידוע לכם בכול חוש פיזי קיים חוש על-חושי כשבכול חוש מתבטאים 4 הרבדים: הפיזי, הרגשי, המנטאלי והרוחני, אלא שמודעות זו עדיין אינה נפוצה משום קיומה של הפרדה: לפיזי לחוד ולרוחני לחוד כשהפיזי למעשה הוא הביטוי של הרוח עלי אדמות ואם כי מידע זה אינו חדש, אינו בהכרח מופנם, דבר זה הוא המאפשר את ההפרדה. העידן הנוכחי הוא עידן של חיבור, של שכלול וחילוף האנרגיות (שכלוף), של מעבר משימוש באנרגיה הפיזית לצרכים פיזיים, רגשיים ומנטאליים ואפילו רוחניים, לשימוש באנרגיה הרוחנית לצרכים פיזיים. רואים את ההבדל? יחי ההבדל ה""קטן"". בעצם מדברים אנו על הכוונה אינטואיטיבית דרך החושים הקולטים. ההכוונה בכול שטחי החייםבזרימה מתמדת אינסטינקטיבית מכילה. זכרו שמדובר בהכלה גדולה פי כמה מהמקובלת עד היום, ביכולת להבין, לראות את האחר ואת עצמכם, בידיעה הפנימית שכולנו "אחד" ויש לכול אחד מאיתנו השפעה על האחר, כפי שיש לאחר השפעה עלינו. גם אם אינכם רואים זאת במערכת החושית הפיזית, יש לכם אפשרות לראות, להרגיש, להבין וכו' במערכת העל-חושית וממנה להכרה הפיזית (שהרי בהיפוך עסקינן). כשמדברים אנו על שינוי התודעה,הכוונה היא לשינוי במודעות ההכרתית היומיומית, במערך ההתנהלות וההתנהגות, בהתייחסות אחד לשני ככלל וכפרט ובלקיחת אחריות מלאה להדהוד שלכם על הסביבה. המודעות להיותכם מהדהדים,מאפשרת הכרה בערך, ראיית התוצאה האפשרית לפני ההדהוד,תוך ההדהוד ולאחריו, מעצם ההיות. כשאתם מונעים מתוך מודעות להשפעתכם על העולם הסובב אתכם מעצם היותכם, פירושו ששבתם לתחושת הערך הנתונה לכם מעצם היותכם. פירושו שהרפיתם מהאגו האנושי הדורש הכרה וחברתם להכרה מעצם ההיות המאפשרת חוויית חיים מתוך תחושת שייכות וביטחון, שמחת ההיות וההזדמנות למצות את עצמכם במלוא לתת ולקבל במלוא.

ועד לפעם הבאה, אור ואהבה, שלום ושלווה, היו ברוכים.

דורית יעקובי – אסטרולוגיה, נומרולוגיה, תקשור

סגור לתגובות.