המוח האנושי מסוגל לקלוט יותר, כאשר המודעות הרוחנית נפתחת

המוח האנושי מסוגל לקלוט יותר, כאשר המודעות הרוחנית נפתחת. כך, ככל שאנו מוכנים לקבל שקיימת רשת יקומית גדולה, שאנו חלק ממנה, לעולם לא לבד, שהכל קשור עם הכל, שקיימות לכל אחד מאתנו ישויות מדריכות המסייעות לנו לפתוח שבילים חדשים במוח להדליק ערוצי קליטה, הבנה ותובנה נוספים ולפתח רמת יכולת הבנה וקליטה שהולכת וגדלה על מנת יתאפשר שינוי תודעתי. כל זאת בעקבות לימודים רוחניים המתחברים לעולם החומר.

חשוב מאד שההיגיון האנושי יבין אחרת אין סיכוי שמשהו חדש, או בלתי מוכר, יתווסף למודעות ההכרתית. כשהמוח האנושי אינו מקבל ומוכן להבין, אין לזה סיכוי להפוך לחלק מהידע המודע שיש לנו.

כולנו מחוברים עדיין לתוכנה הישנה קרי, לעולם חמשת החושים דרכו נוצרו התפישות האנושיות. לאמץ תפישות חדשות הנובעות מהחוש השישי, מההבנה שכולנו חלק משלם גדול, ייחודיים אך חלק מ… הוא תהליך הדורש לימוד, אימון ותרגול; מדיטציות, שיווי צורה, כתיבה, יצירת הקשרים חדשים וכדומה. מי שבוחר להתחבר להבנה שמעבר בעזרת החוש השישי, עובר את התהליך בקצב שמתאים לו וזה שונה מאחד לשני.

אשוב למטפורה שמאד אהובה עלי: נדמה את בורא עולם ככדור גדול של שמש וכל אחד מאתנו כקרן שלו המגלמת, ממצה ומגשימה את החלק הזה של הבורא שהיא. על מנת למצות את פוטנציאל הבורא עלינו להפוך לבוראים, בוראי המציאות שלנו. לשם כך, אם נשוב למטפורה, הרי שכל קרן (כל אחד מאתנו), הופכת בעצמה לשמש כשקרניה, לצורך העניין, מייצגות את דרכי המימוש שלה: הגלגולים השונים וכל החוויות המאפשרות את מיצוי הפוטנציאל.

אם נסתכל על כל אחד מאתנו כעל נברא ובורא בו זמנית, הרי שהקרן מעולם לא נתקה מהשמש. נשארנו חלק מהפאזל, הפאזל לא באמת התפרק זו אשליה, באנו להיזכר בתמונה הרחבה; לכל אחד מאתנו יש הרבה מאד השתקפויות, כשהנשמה, שהיא הכדור של השמש, שולחת קרניים (גלגולים), לכל מיני עולמות, כולל כדור הארץ, הנושאת את התבונה שלה ואת כוח החיים שבלעדיו לא מתאפשרים חיים בגוף.

לכל השמשות הקטנות של כולנו יש השתקפויות משותפות בעולמות שונים ובכדור הארץ, דבר אינו מקרי, קיימת רשת של קשר ותקשורת שהיא הרבה מעבר ליכולת ההבנה האנושית כרגע.

כל הזכויות שמורות לדורית יעקובי

סגור לתגובות.