לכל אחד מאתנו חלק בשינוי

המדריכים עובדים אתנו בעת זו על היכולת לחוות ביומיום את היותנו ניצוץ אלוה ממעל, ייחודי ויחד עם זאת חלק בלתי נפרד מהכלל, על מנת שעצם החוויה בהכרה המודעת תאפשר לנו לשנות את תפישת עצמנו והחיים שהייתה לנו בכדור הארץ עד כה.

הם מדגישים ואומרים שהעשייה של כל אחד מאתנו הרבה יותר גדולה ממה שאנו חושבים. שאנו מחוברים ומתחברים 24/7, 365 יום בשנה, לנצח, לרשת של חוטי קשר, שעל פי רוב איננו מודעים לקיומה מבחינת המודע ההכרתי.

כתוצאה נוכל להיות יותר אוטנטיים, להקשיב, לעשות את החיבור הפנימי בין כל סוגי התחושות והרגשות ולהפוך את "אוקיינוס הידע" (מצבור הידע והנסיון המצטבר ההכרתי והתת הכרתי), לכלי שימושי וזאת על מנת למצות את החיים במלוא ולפתח מודעות ליחסי משפיע/מושפע, כך נוכל לפתח תוכנת חשיבה חדשה, המבוססת על הכרה ושוויון ערך מלא.

בתקופה זו אנו יוצרים תוכנה חדשה אך, לא נולדנו עם "תוכנית הפעלה" עלינו להמציא אותה. המדריכים עוזרים לנו בכך שהם נותנים לנו כל הזמן רעיונות בעזרת תרגילים כמו התרגיל הבא, שיסייעו לנו להתחבר ל"גרעין האור" (הנשמה), על בסיס יומיומי.

התרגיל מחולק לשלושה שלבים:
1. להתבונן ב"גרעין האור" מבחוץ לחוות ולראות את ההדהוד שלו כלפי חוץ.
2. לשוות אתו צורה, קרי, להיות "גרעין האור".
3. לאפשר לעצמנו לראות/להבחין, את, במקורו, מהיכן הוא נובע.

כאשר מזדהים לחלוטין ("שיווי צורה"), עם "גרעין האור" מתחברים לחוויה של כל ההשלכות שלו מבלי להיכנס לשום השתקפות (גלגול), רואים/מרגישים, את ההדהוד וההקשרים שלו עם כל "גרעיני האור" האחרים, כשכל רשת כזו יוצרת מציאות.
את המציאות אנו יוצרים כפי שאנו חלק מהיצירה.
שיווי צורה עם "גרעין האור" מאפשר הזדהות עם פוטנציאל ההשלכות של הגרעין (הקוד הנשמתי).
המדריכים מדגישים שלכל השלכה יש עצמאות. כלומר, בכל גלגול יש לנו את הרשות הנתונה; למה להתייחס, איך להתייחס, ללמוד, לא ללמוד, כלומר ההשתקפות תופשת עצמאות.

בשלב מאוחר יותר הם הרחיבו את התרגיל: להתבונן ולהיות "גרעין האור" בו זמנית, מה שמאפשר לחוות את רשת הקשר והחיבורים להמון "גרעיני אור" = נשמות, נוספים. אף "גרעין אור" אינו פועל לבד. התרגיל והתהליך עוזרים לנו לעשות חיבור בין כל ארבעת הרבדים לבין הניצוץ לבין רשת הקשר הקיימת מעצם היותנו. זוהי עבודה על פתיחת התודעה הלכה למעשה.
החוויה שבהתחברות היא, גילוי וחיבור לידע הרבה, הרבה, יותר גדול ממה שאנו יודעים במודע ההכרתי וחווית העובדה שאנו משפיעים כל הזמן, מעצם היותנו "גרעין אור", כשלכל השתקפות ההשפעה המיוחדת שלה.

כאשר יופנם רעיון ההדהוד, (השפעה) של כל אחד מאתנו מעצם היותו, נוכל לחיות את המשפט "וגר זאב עם כבש……". כלומר, הערנות, הערות, המודעות ליחסי הגומלין בתוכנו ועם הסובב אותנו, למגנוט והתמגנטות הקיימים מעצם ההיות, תאפשר לנו למצות את עצמנו ולחיות את חיינו מתוך מודעות נרחבת ורגישות הרבה יותר גדולה לעצמנו ולסובב; נהייה קשובים לקול שלנו, להתנהגות, למילים היוצאות מפינו, לאינטונציה של קולנו, למה שאנו משדרים וכיצד השדר נקלט בסביבה ואיזה שדר יחזור אלינו כתוצאה.

סגור לתגובות.