בואו נתחפש בדמיון ונתאהב בעצמנו באמת…

אחד הדברים שמחברים אותי לחג הפורים הוא ענין התחפושות והתלבושות. אני לוקחת זאת לרעיון שיש בכל אחד מאתנו פנים רבות שניתנות לזיהוי דרך אנשים, נופים, מצבי חיים שונים המוציאים מאתנו איכויות ותכונות שלפעמים גילויים מפתיע אותנו. המסכות, התלבושות אותם אנו לובשים בפורים מאפשרים לנו לגלות איכויות הקיימות בנו ולא בהכרח אנו משתמשים בהם ו/או מודעים להם ביומיום. ניתן להשתמש בכך על מנת לסייע לעצמנו לקבל ולגלות חלקים הקיימים בנו, לחבק אותם, להכיל אותם ולקבל את עצמנו על ידי כך.

התרגיל הבא מיועד על מנת נתאמן בקבלת ואהבת עצמנו. מטרתו בנוסף לגעת בקושי הבסיסי שלנו להיפרד מקשיים זיכרונות ועכבות שקשה לנו להכילם, לקבל אותם באהבה רבה בתהליך המאפשר כתוצאה חוסן ובריאות משופרת על כל ארבעת הרבדים. התרגיל מאפשר לנו, דרך המסכות, התלבושות, החלקים הדמיוניים, להתאמן בלהביע אהבה, להפעיל את הלב באהבה ככלי מרפא בשימוש יומיומי.

תרגיל חיבוק ואהבה לדמויות/חלקים השונים בתוכנו

שבו בנוח, קחו כמה נשימות עמוקות מהקוסמוס ומבטן האדמה בעת ובעונה אחת, נשמו אנרגיה של אור אל תוך הגוף, עד שהגוף מתמלא באור ופורץ לאאורה (להילה), וההילה מתמלאת גם כן … עד שאתם הופכים לבועה של אור ………………………………………………………………………………….
דמיינו לעיני רוחכם ניצוץ של אור שמגיע אל תוך הלב ויוצר מיכל קטן של אור בצורת פרח, בצורת כוכב או כל צורה שעולה בדמיונכם…………………..

דמו בעיני רוחכם דמות של עצמכם באיזשהו גיל בחיים האלו, (אפשר להיעזר באלבום התמונות שלכם), לא משנה באיזה גיל, יכולה להיות דמות אהובה מתקופה טובה או דמות פחות אהובה מתקופה קשה, אפשרו לדמות לעלות אינטואיטיבית ללא ניווט של המוח…………………………………………..

את הדמות שעלתה הקטינו קטן, קטן והכניסו אותה למיכל של ניצוץ האור בלב……………………………………………………………………………….

התחילו לשלוח אהבה לדמות, לחבק, לנשק, ללטף, לומר מילים טובות עד שתהיה ספוגה כולה בכל עוצמת האהבה האפשרית…………………..

……………………………………………………………………………………..

כעת, לאחר שהזנתם את הדמות שבלב באהבה, דמיינו קשת של כל הצבעים שמתחילה להסתובב במהירות סביב הדמות וככל שהיא מסתובבת מהר יותר הופכת להיות קשת לבנה. האור הלבן שמכיל את כל הצבעים……….

ועתה שחררו את הדמות, הטמיעו אותה או פוגגו אותה בתוך ניצוץ האור כך שיוותר רק ניצוץ האור להתבונן בו…………………………………………..

סגור לתגובות.