קשר עם אדם שנפטר

נשאלתי האם ניתן ליצור קשר ולבקש את עזרתו של אדם שנפטר, כשנשמתו כבר חזרה לגלגול נוסף?  הנה תשובתי

אין קשר, היות וכל גלגול נשאר בזיכרון שלנו ושל אלה שחיו אתנו באותו מעבר חיים. לדוגמא אני מבקשת להזכיר את מטאפורת כדור השמש הפועם, כהקבלה למהות הנשמה שלנו, כשהקרניים מסמלות את כל הגלגולים. כול 'קרן' ספציפית מתקיימת בזיכרון כאילו בהפרדה, כול עוד לא הסתיים מעגל התגשמות הנשמה בכול העולמות. אם ניקח את כמטאפורה נוספת, לכל הגלגולים שלנו בעולם הזה ובעולמות אחרים, את הביטוי "מחסן התלבושות" הרי שכל "תלבושות" של כל אחת מהדמויות שהיינו בגלגולים קודמים, נשארת בזיכרון כממשית. מבחינת הראייה הבו-זמנית היקומית, הנשמה משתקפת למען הגשמת עצמה ב"תלבושות" רבות וכולן מככבות יחד, מכאן שניתן להתחבר לכל "תלבושת"!

לכל אחד מאיתנו יש בלי סוף ערוצי ביטוי = גלגולים בכדור הארץ ובעולמות אחרים. יש לנו בלי סוף הורים, ילדים, היינו בני זוג ובנות זוג. היינו בחוויות מרנינות ומשמחות, במעמד גבוה, בחוויות קשות וכואבות, היינו במעמד נמוך, עבדים ומשרתים, וכן הלאה. כל הרפרטואר הזה קיים בספרייה ב"מחסן התלבושות", כפי שמכנים המדריכים את מכלול הגלגולים שלנו. אף אחד מהזיכרונות אינו הולך לאיבוד. מה שמעורר זיכרונות בכדור הארץ אלה צלילים, צבעים, ריחות, אנשים, אירועים וכו'. המוח האנושי אינו מכיל את כל הזיכרון במודע. ברגע שמופעל זיכרון של ידע או מפגש קודם, הוא יכול להיתפס בהכרה המודעת.  עד שלא "מקישים על דלת" תאי הזיכרון הם לא נפתחים: הכול מצוי בתאי הזיכרון, לכן כשפוגשים נשמה פעם נוספת מתעוררת תחושה על פי ההכרות והזיכרונות שיש לנו אתה וממנה. זה נכון כאן ובעולמות אחרים. הדלאי למה אומר: "מעודי לא פגשתי אדם זר".

תלמידה: אני רגילה לפנות לאימא או לאבא שנפטרו כדי לבקש כל מיני בקשות, אבל אולי אני מעיקה עליהם.

דורית: צריך לבדוק מה מצבם. אם הם לא תקועים בהוויה האנושית או מצויים באיזשהו תהליך של למידה שההתקשרות מפריעה זה לא מעיק היות וזו "קרן" נפרדת.

תלמידה: נניח שאני פונה לאבא שלי ואומרת לו שאין לי מספיק כסף ואני מבקשת ממנו לדאוג לי.

דורית: הוא לא יכול לדאוג לך לכסף, אך יכול לתת לך עצה שתביא כסף.

תלמידה: אני יכולה לבקש ממנו לעזור לבת שלי להיות מאושרת?

דורית: את יכולה הכול, אך הוא לא יכול ולו משום שכל אחד אחראי לאושר שלו אנחנו לא יכולים לעשות את האחר מאושר, אנחנו יכולים לנסות, אך זה אינו תלוי בנו.   הנפטרים יכולים  להעביר מסרים, לשלוח אנרגיה טובה, חיבוק, אנרגיית ריפוי, אפשר לבקש שישמרו עלינו, ניתן לבקש דברים הקשורים בשליחת אנרגיה של הגנה, אהבה, ריפוי ועוד.

סגור לתגובות.