על הבחירה להיוולד

ברצוני לדבר מעט על בחירה. כל כך הרבה פעמים אני נשאלת איך נוצרות הבחירות ועל בסיס מה לשם כך אומר קודם כל שכל לידה של נשמה לכל עולם היא בחירה ויחד עם זאת, רפרטואר הבחירות קיים ומובנה לתוכה מראש.

נדבר על התפיסה הקוסמית, האומרת שמראש מובנים לתוך הפוטנציאל האישיותי, (הקוד הנשמתי, הצופן, אותו המדריכים מכנים אופי), כל דרכי התגשמותו. במילים אחרות, הפוטנציאל של כל הגלגולים בכל המקומות קיים מלכתחילה בקוד הבסיסי = "הכול צפוי והרשות נתונה".

על מנת אופי הנשמה יגשים את עצמו דרך חוויה, עליו ללבוש תלבושות שונות בעולמות שונים = השתקפויות = גלגולים. ניקח שוב כמטפורה, את דימוי השמש עם הקרניים ונדמה שהשמש הקטנה של כל אחד מאתנו, מתחלקת לעולמות חווייה. למשל: קרן אחת ארצית, קרן אחת פליאדית, קרן אחת במקום אחר, קרי, כל אחת חווה בנפרד, כך שבכול עולם נוצרות החלטות, אמונות וקביעות בהתאם לעולם. בכל עולם יכולים להיות כמה גלגולים. מספר הגלגולים מותנה בהגשמת הפוטנציאל באותו עולם. במידה וחווינו את כל מה שנחוץ היה לנו לא נשוב לאותו עולם. המדריכים ציינו זאת במשפט אותו אני נוצרת בלבי "שבילים שכוסו, כוסו, נפרש עליהם מעבה ואין עליהם מעבר נוסף". 

בכדור הארץ וגם בחלק מהעולמות האחרים בהם מתגשמת הנשמה בתלבושות השונות, לא התקיים קשר מודע א. בין החלקים האחרים של הנשמה (הדמויות, התלבושות) לבין עצמם.  ב. בין נקודת המבט, המסקנות והחלטות הנלקחות בכל עולם, כך שכל התפצלות כמו חווה חיים משלה בלי קשר להתפצלויות האחרות. אנו נמצאים בתקופה מאד דרמטית של שינוי בכך שמתאפשר היום לכל מי שליבו חפץ בכך, לחבר נקודות מבט, אך על זה בכתבה נפרדת.

כל הנאמר עד כה, אינו סותר את העובדה שהכול קיים מראש במהות הפוטנציאלית, אך הרשות נתונה כרגע, כל רגע. למשל, הנשמה לפני רדתה לחיים יכולה לבחור מראש כמה בני זוג אופציונאליים שתפגוש בחיים האלה ולהשאיר לעצמה את זכות ההחלטה בגוף הפיזי, תוך כדי חייה עלי אדמות, כפי שהיא יכולה לבחור בן זוג ספציפי. הכל מותנה במסלול החיים/ההגשמה שייעדה לעצמה .

שאלה: האם יש החלטה מראש?
דורית:  בדברים מסוימים. אנו קובעים פגישה עם ההורים שלנו, עם הילדים שלנו, לפעמים עם בן הזוג שלנו. אנו קובעים פגישה עם נשמות שונות מפני שזה משרת אותנו ואותן בצורה הטובה ביותר ומאפשר לנו את הגשמת הפוטנציאל.

לסיכום, כל הגלגולים שלנו משקפים את האיכות של הקוד/הצופן הבסיסי, כפי שהם נתונים כפוטנציאל הראשיתי של כל אחד מאתנו וכמו שאומרים המדריכים "ואין סתירה".

סגור לתגובות.