עולם החוויה כפי שנחווה עד היום מיצה עצמו…

כדור הארץ הינו ישות שגדלה, צומחת ומשתנה. קרי, הוא משתנה מבחינת דחיסותו; מתרחש מעבר מגלי ביתא לגלי אלפא.
גלי ביתא מציינים את עולם החומר כפי שהוא נחווה דרך חמישה חושים.
גלי אלפא מציינים את חווית עולם החומר דרך החוש השישי, בעזרת חמשת החושים. (ויש כמובן מעבר לזה גלי טתא וכדומה).

כתוצאה, יעשה שימוש גדול יותר במח האנושי, מה שהמדריכים מכנים הגדלת "מיפתח הזכרון". קרי, הזכרון התת והעל-מודע מתחבר יותר ויותר למודע ההכרתי ומשנה אותו.

אם אסביר זאת בדרך נוספת אומר, המעבר מנקודת מבט מצומצמת לנקודת מבט רחבה הרבה יותר, הלוקחת בחשבון שכל אחד מאתנו הוא נשמה שהתגשמה בגוף פיסי ייחודית וחלק מהאחדות בו זמנית, שבאה למצות את הפוטנציאל האנושי שלה דרך חווית החיים בעולם החומר.
במילים אחרות, כדור הארץ משתנה ועל כן נוכל לחוות בו בהמשך חוויות חדשות, אחרות, הנובעות מהבנת האחדות וחלקנו בתוכה.
בינתיים, יש לכולנו השלמות שבחרנו לעשות, על מנת נוכל להתחבר להארת המח. קרי, ל"מיפתח זכרון" גדול יותר.
על פי המדריכים, עולם החוויה כפי שנחווה עד היום מיצה עצמו ומסתיים. במילים אחרות, חווינו את כל מה שניתן היה לחוות דרך גוף פיסי אנושי ובמעבר החיים הנוכחי אנו סוגרים את כל "הקצוות" שעוד נשארו פתוחים על מנת תוכל הנשמה להמשיך בדרכה מבלי לשחזר את חוויותיה.

זהו תהליך מרתק ואתגרי ביותר, אותו אנו עוברים ולשם כך באנו להשלים קארמות, עכבות, פחדים, כישורים שעוד לא מיצינו = "השלמת מעגל".
על כן ומכאן, כמות האנשים הנמצאים בכדור הארץ, הרבה יותר גדולה היום, מאשר אי פעם לאורך ההיסטוריה האנושית, משום אותו דחף להשלמת חוויה.

ברצוני לציין שכל התנסות משלימה את עצמה רק באותו עולם בו נוצרה. למשל, במידה ונוצרו תבניות מעכבות בכדור הארץ, נוכל להתגבר עליהם באופן שלם ומלא רק בכדור הארץ. לחילופין, במידה ולא חווינו כשרון שלנו עד תום, נשוב לכדור הארץ לחוותו. את אותו כשרון ניתן למצות בתנאים של כדור הארץ רק בכדור הארץ. בעולם אחר יתבטא הכשרון אחרת, בהתאם לתנאי ודפוסי אותו עולם.
מכיוון שהתנאים בכדור הארץ משתנים לחלוטין מהרנו כולנו (כל הנשמות שמתפתחות גם בכדור הארץ), להשלים מעגל חוויה.

סגור לתגובות.