בעקבות פיתוח המודעות עולה הרגישות.

אנחנו ישויות אנרגטיות שנולדו למסע אנושי ולא יצורים אנושיים במסע רוחני. כלומר,הגענו לכדור הארץ עם חוש שישי, שבא לידי ביטוי דרך החושים הפיזיים: הראייה, השמיעה, הטעם, הריח והמגע. כשלכל חוש יש חוש על-חושי. יש חוש שמע חושי ויש חוש שמע על-חושי וכן הלאה.

לאורך ההיסטוריה האנושית רק יחידי סגולה היו מודעים להיותם ניצוץ אלוה ממעל, בפועל. קרי, ההיוולדות לכדור הארץ גרמה לנו לשכוח מי אנחנו ומה יכולותינו ולמדנו להסתמך על החושים הפיסיים בלבד: מה שאני רואה קיים ומה שלא, לא. כל אחד מחמשת החושים הפיסיים, מחובר לחוש השישי, ומופעל על ידו. למשל, אנחנו יכולים לשמוע איזושהי מנגינה באזני הרוח, כששום דבר פיזי לא מנגן בחדר או מאיזשהו מקום רחוק. אם אומר לכם לחשוב על לימון, כמעט מיד תרגישו חמיצות וריר בפה.
החושים הפיזיים שלנו מופעלים ע"י זיכרון. כלומר הזיכרון נפתח, מתעורר לאיזשהו צליל, ריח, מראה, אדם וכו', לא רקעל ידי מה שאנו רואים ושומעים. ביכולתנו להריח איזשהו ריח ופתאום עולה בנו איזה גל של שמחה, של געגוע מבלי שאנו יודעים מדוע.

דוגמה אישית שלי: בבית שבו גדלתי לא היה תנור אפיה ואמי על כן לא אפתה בכלל. אני זוכרת את היום שעברתי ליד מאפיה כבר כאישה צעירה, כשריח עוגות שמרים ולחם מילא את חלל האוויר. נעצרתי. בבת אחת מצאתי את עצמי לעיני רוחי במטבח של פעם, נראית לגמרי שונה מהיום. במרכז המטבח עמד שולחן עץ ענק, כשהמון ילדים התרוצצו וישבו מסביבו. על תנור ברזל המוסק על ידי עצים שעמד ממול השולחן, נאפו ככרות הלחם וריחם הנפלא מילא את חלל המטבח. לרגע עטפה אותי תחושה של חום, חיבוק, משפחתיות ושייכות ואז, התעשתתי ומצאתי עצמי בוהה מול חלון הראווה של מאפייה, בחיים האלה ובזמן הזה…
הריח הזה זרק אותי אחורנית למשהו של פעם. אז, לא ידעתי לעשות את ההקשר שאני יודעת לעשות היום. היום ברור לי שאין קשר בין תחושת החוויה שחוויתי ליד המאפיה לבין החיים הנוכחיים שלי. זהו זיכרון של חיים אחרים.

כשאנשים נחשפים למודעות רוחנית, למדיטציות, לקליטת מידע שמעבר לזמן ומקום, להבנה שלכולנו ניצוץ אלוה ממעל, הרגישות גוברת וערוצי קליטה חדשים נפתחים במודע ולמודע.הרבה פעמים זה כרוך בפתיחת תאי זיכרון כמו הדז'ה וו = כבר ראיתי, שעולה אצל אנשים במפגש עם מקום חדש שנראה "משום מה", מוכר. כלומר, עולה זיכרון של מפגש קודם עם המקום שלא מהחיים הנוכחיים.

הרגישות הקולטת יכולה להתבטא גם בחוויות פיזיות;כמו תחושות גירוד, דגדוג, בכתר, (בגולגולת, במקום של המרפס של התינוק),בעין השלישית, כפות הידיים יכולות להתחמם, עקצוצים בכפות הרגלים וכדומה. החושים העל חושיים המתעוררים לחיים, גורמים להתגברות תחושות ידיעה מוקדמת, חלומות מכוונים,לתחושה שמישהו עומד לטלפן והוא אכן מטלפן. אנחנו קולטים כאמור, דברים קודם להתרחשותם, מרגישים ורגישים יותר לעצמנו ולסובב. במהלך הזה של פתיחת ערוצי הקליטה, הרגישות שלנו גדלה ועל מנת ליהנות ממנה עלינו לקבל ולהכיל את העובדה שחל שינוי במערכת הרגישות והקליטה המודעת,כשמפתחים את היכולות המדיטטיביות והרגישויות שקיימות בנו, והן מתחילות להתגלות, והכל בסדר.

סגור לתגובות.