ראיית הילות – אאורה – Aura

לכל דבר בעולם יש הילה – שדה אנרגטי, בין שהוא חומר, בין שהוא מים או אדמה, אש, או אוויר. לכל האלמנטים יש אנרגיה. אם נתבונן בגדר חיה על רקע השמיים בשעת דמדומים, נתחיל לראות מעליה ערפילי אנרגיה. כשנתבונן בעץ, נראה את האנרגיה של העץ. גם לדומם יש אנרגיה. מבחינתנו דומם זה משהו מת אך בעצם דומם הוא צורה דחוסה של אנרגיה, אוסף של פרוטונים ואלקטרונים המתרוצצים סביב האטום בדחיסות מסוימת כמו כל מבנה . אין דבר כזה דבר "מת" יש התרחשות מתמדת. בכדור הארץ אנו מפרידים את הדומם מהחי והצומח, אבל בעצם אין מצב דומם, קרי: אין מצב סטטי. כאמור, לכל דבר יש הילה, ובוודאי שלגוף שלנו יש שדה אנרגטי ואפילו מאוד גדול. הוא עד כדי כך גדול עד שאנו חשים במי שמתקרב כבר ממרחק של למעלה ממטר מאיתנו. נתאר לנו את גודל ההילה המקיפה אותנו: נעמוד עם שתי ידיים מקבילות לקרקע ומושטות לצדדים ונוסיף עוד כ – 20 ס"מ מעבר לאצבעות המושטות ונסתובב על צירנו, סובב- סובב 360 מעלות מסביב נקבל את גודל ההילה שלנו. המרחב האישי, "תחום המחייה", הוא השדה האנרגטי שלנו, תחום ההילה של האדם. עלינו לבקש רשות כדי להיכנס לתחום ההילה  של השני.

שאלה: את יכולה לראות כל הזמן את השדה האנרגטי?
דורית: באופן טבעי אני חשה את האנרגיה וכשאני רוצה אני רואה. בדרך כלל חשים את האנרגיה ופחות רואים מפני שאיננו מכווננים לראייה על חושית בכדוה"א.

על מנת לראות הילה: מעמידים אדם כשגבו נשען על קיר בהיר, מבקשים ממנו לעצום את העיניים ולהיכנס לרגע למדיטציה, ומתבוננים בו במבט בוהה כפי שבוהים בנר. העצה הכי טובה שאני יכולה לתת לכם, היא לא להתאמץ אלא לבהות כאילו דרך אגב ללא כוונה לראות דבר, זה הסוד, כך רואים .

מבטו של המתבונן בהילה, אמור להתמקד במרכז המצח של האחר ומעט מעליו.  ברגע שרואים אנרגיה מרימים קצת את העיניים וההילה גדלה ואפשר להבחין בפעימה שלה, כאמור, היא בתנועה מתמדת.

ככל שמתבוננים מופיע אור ערפילי, ענני, שסובב את האדם/הדבר, בו אנו מתבוננים,דומה הדבר לבהייה בנר, שרואים אור ערפילי ענני מסביבו.הרבה פעמים העיניים קצת דומעות כשאנו בוהים.

ניתן לראות כדורי אנרגיה נוספים בתוך ההילה, אלה המדריכים.כדאי להגביה את העיניים לשם כך. תבקשו בלבכםאת נוכחות המדריכים.

ניתן לראות את ה –After Image על הקיר. מי שיש לו חתולים יודע שהם מתיישבים על יד המקום האחרון שבעל הבית ישב שם מפני שה – After Image נשאר, האנרגיה נשארת. בעלי החיים רואים את ההילות, את הנשמות, את האנרגיות שמסתובבות.

סגור לתגובות.