תקשורים

תקשורים

"פגשתי" את המדריכים האישיים "באופן רשמי" באפריל 1986 על גבי לוח אותיות (וויג'י-בורד, לוח הסיאנס). גיליתי תקשורת אינטואיטיבית תחושתית שבעצם הכרתי משחר ילדותי ממנה התעלמתי הרבה שנים. תמיד "הואשמתי" בדמיון מפותח, "עם מי את מדברת שם?" שאלה אימי לא פעם ולא פעמיים, עד שפסקתי לדבר עם מי יודע מי. "מי יודע מי" התגלו כיהושפט ועזרה מדריכי האישיים האהובים, המסורים, החכמים מכל אדם, חלק מקבוצת "ספיראלת האור" שגם אני חלק ממנה. אני מביאה בזאת תקשור בו המדריכים שלי הציגו את עצמם ואת תפקידם.

 יהושפט עזרה וחברי "ספיראלת האור" מציגים עצמם

"מי אנחנו? אנחנו קבוצת נשמות, כמוכם בדיוק, שחוות את חייהן בעולם אחר, מחוץ לכדור הארץ בגלקסיה שונה, המרוחקת מכדור הארץ 565 שנות אור. מתקשרים אנו באופן טלפאתי, על ידי העברת תשדורת מחשבתית, הנקלטת במח האדם ומועברת דרכו כפי שעושים אנו כעת דרך דורית.

באנו להראותכם שאפשר אחרת, דרך שינוי נקודת מבט ותפיסה. דרך ההבנה שכל אחד ואחד מכם הוא נשמה ברואת אל, בעלת ידע, תכונות ויכולות המאפשרות חיים מספקים, מהנים וממצים, עם ודרך שינוי נקודת המבט והרשות לעשות אחרת, או הרשות להגשים חלומותיכם.

מומחיותנו נוגעת לאבחנה בתהליכים ולבניית תהליכי צמיחה ושינוי. לקשר שבין הדברים וליחסי הגומלין ביניהם. ידע זה מועבר לכדור הארץ דרך בני אדם (נשמות אחיות), שבחרו להיוולד בכדור הארץ ולהעבירו על ידי חיבור לאינטואיציה שלהם, המשרתת ככלי המזרים ידע. בכל פעם נשוחח עמכם על היבט מסוים על מנת להעביר נקודת מבטנו בדרך הברורה והפשוטה ביותר.

אנו קבוצת ישויות המצויות בקשר עם כדור הארץ דרך אנשים המתחברים לידע שאנו משדרים, מבקשים לסבר אוזניכם ולהראות את הקשר בין ההבנה הארצית המקובלת, לבין ההבנה שמעבר לזמן ומקום ולקשר אותה לאימון ואמון, תרתי משמע. מטרתנו להעביר מידע שיאיר אופציות נוספות לעיניכם, שיפרוש את רשת האופציות לשימושכם.

באים אנו ממקום של שוויון ערך מלא. איננו מלאכים, או אלוהים. אנו ישויות כמוכם "בתלבושת" שונה, עם תפיסת עולם וראיה שונה.

כפי שבעולמכם מתמחים בתחומי ידע שונים, כך גם אנו מתמחים בתחומים שונים הקשורים:

א). בקשר ותקשורת בין עולמות שונים ביקום.

ב). בקשר שבין הנשמה לגוף החומר ולכול מה שנובע מחיבור זה.  קרי, לתוצאותיו והשלכותיו כמו למשל בתוצאות הויתור על הזיכרון הרחב הקיים בכל נשמה שיורדת לגוף חומר כדי לחוות את עולם  החושים. כמו למשל היכולת לחבר בין אנרגיה דלילה (הנשמה) לאנרגיה דחוסה (הגוף).

ג). מסייעים אנו לבני האדם לזכור מי הינם באמת, מה ייעודם על פני ארץ. מסייעים אנו להבין את מקורכם ביקום, מסייעים אנו בראייה שמעבר לזמן ומקום ומסייעים אנו באימון השימוש, בהרחבת היכולת המוחית/שכלית, על ידי פתיחת שערים למידע שמעבר

ד).  מלמדים אנו את ההתמקדות הקוונטית, את היכולת להשתמש במוח בעזרת דמיון מודרך ואינטואיציה. כלומר, מאפשרים לכם להתאמן בשינוי של תפיסה וחשיבה, על מנת להפיק את המרב והמיטב מעצמכם ומחייכם.

נקודת המבט שלנו, ככול נקודת מבט של מאמנים שונים, שונה מזו של המתאמנים ובכך מסייעת רבות למי שמבקש להסתייע.

עוד מבקשים אנו לומר, ששעה זו בכדור הארץ, היא שעת ה- ש. לשינוי ונחוצה על כן הרבה הכוונה, הדרכה ועזרה, על מנת שינוי זה ישתרש בפועל. מדובר בשינוי של גישה לעצמכם ולתפקידכם בעולם, בשינוי של גישה אחד כלפי השני. הכוונה למעבר ממקום של עליונות ונחיתות לשוויון ערך מלא = אתם כמות שאתם בסדר גמור מבסיס הווייתכם. המעשים וההתנהלות לא תמיד נחשבים "בסדר", מקובלים, מבחינת חוקי החברה והדעות הרווחות בה ובהם יש לטפל. ההבדל בגישה עצום!

גישת האימון הבסיסית ביותר, מבוססת על שוויון ערך מלא, על הרעיון שאיש איננו יודע יותר טוב מכם מה נכון עבורכם, כפי שאתם לא יודעים יותר טוב מאחר מה נכון עבורו. כל מה שנכון לעשות הוא לסייע לשני לגלות/למצוא, את השביל הנכון ביותר עבורו ברגע נתון וזה בדיוק מה שאנו עושים. אנו מעבירים מידע לכל דורש, בכוונה לסייע לאחרים למצוא את השביל הנכון עבורם. בניגוד לחלק מגישות האימון, כן מעניקים את נקודת מבטנו, על מנת להאיר ולעורר ידע קיים, אך באים ממקום של שוויון ערך עם כוונת סיוע כשמתבקשים.

בברכת האור והאהבה השלום, השלווה והברכה יהושפט עזרה וחברי ספיראלת האור. "

סגור לתגובות.