מטרות הקורס

מטרות הקורס לפיתוח ויישום מודעות רוחנית ותקשור

המדענים גילו שאנו משתמשים בכ – 33% מניצולת המוח שלנו, כשרק כ – 5% מכך בהכרה המודעת.
דבר זה מותיר את עוצמת המוח ופוטנציאל הלמידה שלנו בהתאם.
דמיינו לעצמכם מה יכולתם להשיג, איך יכולתם לחיות את חייכם אם הייתה לכם גישה לאותם חלקים במוח שאינם בשימוש?… זוהי אחת ממטרת הקורס לפיתוח ויישום מודעות רוחנית ותקשור.

מטרה נוספת, לסייע לכול אחד מאתנו להתחבר הלכה למעשה לחלק הרוחני שבנו, לאור שבפנים, לנשמה, לניצוץ האלוהי, לשוויון הערך, לידע היקומי והקיומי ומכאן לשינוי של תפיסה וראיה, כשתקשור מהווה אמצעי המאפשר חוויה זו בפועל. תקשור בא מהמילה קשר, תקשורת.

המטרה בקורס זה לפתח את יכולתנו לתקשר על הרבה רמות, דרך השימוש באינטואיציה, בדמיון, בחושים ובתחושות, מדיטציות, דמיון מודרך, כתיבה מדיטטיבית, לגילויים המעשי של החושים הקולטים שלנו והיכולת השימוש המודע בהם כאמצעים לקליטה ולמודעות.
להיות בקשר עם המודע, תת המודע ועל המודע, על מנת ללמוד להבין ולקבל את עצמנו והסובב, להשתחרר מפחדים, עכבות וחרדות, לגלות, להתחדש ולשנות, להעשיר ולהרחיב את רפרטואר הידע, על מנת נוכל להוציאו מן הכוח אל הפועל.

מיומנות התקשור קיימת אצל כולנו, אך אצל רוב בני האדם עטויה במעטה מסתיר, משום החינוך, תפיסת העולם המקובלת, בעולם המערבי, שאינה מתחשבת באינטואיציות בדרך כלל, דבר הגורם לאותו מעטה.

כמו כן יש לנו דעות ואמונות לגבי עצם השימוש ביכולת זו ו/או הרשות להשתמש בה (שוב, כתוצאה מחוויות עבר ומסקנות שהסקנו שנצרבו בנו, בלא שהזיכרון המודע שלנו ער אליהם).
לכן, על מנת להאיר ולהעיר את הזיכרון ההכרתי שלנו לגבי מי אנחנו באמת, לגבי המקור ממנו נוצקנו ומטרתנו ביקום ובקיום העכשווי, נולד הקורס הזה שכול הזמן מתפתח, כשהמידע מתרחב ככול שעולה יכולת ההבנה והקליטה שלנו.

על מנת שהידע ייקלט בהרחבה, עד כמה שניתן, יש צורך בתשתית הבנה וידע, מעבר לידע שנצבר בחמשת החושים. על כן, כמעט מהתחלה ולכול אורכו של הקורס הוא מלווה במדיטציות, בשימוש בדמיון בכלל ובמודרך בפרט, באמוני תקשור אחד לשני, בכתיבה מדיטטיבית ובשיתוף חברי הקבוצה במידע שקיבלו כחלק מהעצמתם והעצמת ביטחונם האישי ביכולת לקלוט ולהעביר מידע.
בכול שיעור ישנה למידה נוספת, מצטברת. אני לומדת ומתעשרת בדרך זו בכל יום, דרך כך שאני מלמדת משנת 1988 ומתקשרת מאפריל 1986.

הזמן הנחוץ לאדם ללמידה ואופן הלמידה, שונה, בהתאם לעניין ולהתחברותו לדרך.
מדובר בדרך חיים, בשינוי תפישה וראיה לגבי עצמנו העולם והחיים. במהלך הקורס אנו מאירים את הזיכרון ההכרתי שלנו כשהכלי לעשות זאת, הוא תקשור.

רוב המתקשרים הם מה שאני מכנה "מתקשרים ערים" כלומר, מודעים למה שעובר דרכם תוך כדי ההעברה ועל כן יש חשיבות ממדרגה ראשונה בעיני, למודעות רחבה, על מנת האגו האנושי, הדעות והקביעות, לא יתערבו בתרגום. לשם כך יש צורך במודעות ובאימון, שעל פי המדריכים הרוחניים מביא לאמון "אימון מביא לאמון".

ניתן לקבל מידע אודותי בהרחבה במדור אודות.

כל הזכויות שמורות לדורית יעקובי

סגור לתגובות.