ר-ת

מילון מונחים ר-ת

כפי שהועבר ע"י ישויות "ספיראלת האור"

אותיות: א – ה   ז – מ   נ – ק   ר – ת

ראשית ההתחלות השם "ראשית ההתחלות" ניתן לרגע פריצת הנשמה מתוך נגזרת הבחירה (ולפעמים ישירות מתוך נשמת האם), על ידי חברתנו חנה יקואל ז"ל, שהייתה המתקשרת הראשונה שהתחברה לנושא המרתק הזה. במסעה הארוך והנפתל של הנשמה האנושית, מתרחשים התחלות וסיומים רבים: תקופות חיים מתחילות, מסתיימות ומתחילות חדשות; מציאויות קיום מסתיימות ומתחילות אחרות. אך המסע כולו מתחיל עבור האדם ברגע דרמטי אחד, בו נגזרת הבחירה משחררת או מקרינה מתוך עצמה פרט בודד אחד, "נקודת מבט" אחת, נשמה אחת. עבור אותה הנשמה – זאת ראשית ההתחלות.
 רשת אמל"ש אנשי מפתח לשינוי – קרי, כל הנשמות שבחרו להיוולד לכדור הארץ כחלק מרשת קשר שבחרה ליצור שינוי תודעה מסיבי.
שאקרות/צ'קרות 12 מרכזי כוח אנרגטיים הקשורים לאיברים בגוף המייצגים איכויות ונקודות מבט שונות הקיימות בנו. 7 מהן קשורות לגוף ו – 5 מהן קשורות לשדה האנרגטי שלנו ודרכו לגוף.
שברירי מחשבה קפואים- מה שאינדיאנים מכנים "פיסות נשמה אבודות" כתוצאה מטראומות קשות ביותר שחווינו במעברי חיים מסוימים, לעיתים הקפאנו חלקים מעצמנו, על מנת לא ניפגע שוב. חלקים אלה אינם מאפשרים את חווית עצמנו במלואנו. ניתן לגלותן ולהתחבר אליהן.
שוויון ערך הבנה והכלה של הידיעה שכולנו נשמות טהורות הנובעות ממקור בריאה משותף ועם כל השוני הנובע מאופי הנשמה הייחודי וה"תלבושת הנוכחית", כולנו שווי ערך.
שווי צורה הזדהות מלאה ניטראלית עם כל דבר בשמיים ובארץ. טכניקה המאפשרת לנו להיות "בנעלים של השני" ושל כל דבר ללא שיפוט, ביקורת וכד'.
שכלוף מילה חדשה שהומצאה ע"י המדריכים המייצגת חיבור בין שכלול (יותר מפותח, עולה רמה) וחילוף (משתנה ומתחלף).
שקופית כינוי המדריכים להשקפות/ציפיות/כמיהות הקיימות בנו אשר מנהלות את חיינו, בדרך כלל בלי דעת.
שעוני תודעה" – שעון הראשית שעון הראשית – כינויי לצופן הנשמתי, פוטנציאל הנשמה. שעון תודעה נרכשת –  כינויי לכל הידע והניסיון המצטבר של הנשמה לאורך דרכה. שעון הלב  – כינוי לאיכות המתאמת בין הפוטנציאל למימושו.  החיבור בין היגיון ורגש. שעון הרגש – מהות הרגש הבסיסי – כינוי לאיכות הרגשית הייחודית של כל אחד מאיתנו השעון הסופג את כל הרשמים שלנו ומשאיר רישום של מה שהרגשנו.
שעון תודעה נרכשת
שעון הלב
שעון הרגש
תאומי נשמה אחים ואחיות מאותה "נשמת אם" ומאותה "נגזרת בחירה".
תדרים שבעה סוגי אנרגיה , היגיון, מהם מורכב כל דבר ביקום. מקורם ב"אין" . אנרגיית האם מורכבת מכולם וכך גם אנו.
תדר האיזון אחראי על איזון יקומי כך שלכול יצור נברא יהיה את המקום שלו. שומר על אחדות ניגודים הרמוניה שלמה. בכדור הארץ אנו חווים איזון מוטה.
תדר הבריאה והיצירה מכיל בתוכו את כול "אבני" הבנייה וההגשמה בכול רמות התודעה המאפשר לכו דבר לברוא מתוכו, את עצמו ואת חייו.
תדר ההבראה, ההרגעה והריפוי כשמו כן הוא, אך יכולת זו מתאפשרת על ידי מינון נכון בכול רגע נתון, של כול דבר, עניין, חומר, ביקום ובקיום.
תדר ההיגיון התדר המשמר את נוסחאות היקום הבסיסיות כך שלא יווצר עיוות.
תדר ההנעה הדחף, המניע, את כול הנברא להגשים עצמו דרך חוויה.
תדר (התדר) ההקשרי מעגלי אוסף מידע ומקשר בין מידעים מכול העולמות ורמות התודעה אל היגיון ספציפי ברגע נתון של זמן, כול רגע.
תדר הידע והמודעות הספרייה הקוסמית בה אצורות תמציות הידע היקומי.
תודעה המדריכים מתארים את תהליך ההתפתחות שלנו כמעבר ממצב של "ידע" = פוטנציאל שעדיין לא נחווה (ולכן לא ידוע) דרך תודעה = החלק החוויתי, ההכרתי, המכיר ב"יש" דרך ניסיון, קרי, החוויה עצמה, הגילוי, למודעות = הפנמת הידע שנחווה = חוכמה.
תוכנה ישנה   תבנית החשיבה האנושית. קרי, תפישת החיים בכדור הארץ המבוססת על תפישה ליניארית ודואלית, מעריצה שכל, הגיון מדע, כוח, שליטה וכד'.  ראה פרדיגמה
תוכנה חדשה מבוססת על הרעיון שאנחנו נשמה שהגיעה לכדור הארץ, על מנת להגשים עצמה דרך חוויה מתוקף ההישרדות והקיום של כל הנשמות = הגשמה דרך חוויה. נקודת הסתכלות שונה מהמקובלת בכדור הארץ עד היום המבוססת על תחושת ערך ושוויון ערך מעצם ההיות, על שיתוף פעולה,  זמן מעגלי, ידע ומודעות נרחבים. ראה פרדיגמה.
"תמצית מוכלת" מהות הדברים, השורות התחתונות שנוצרו כתוצאה מחוויות וניסיון מצטבר. המיקוד כבר אינו על הסיפור והחוויה אלא על מה למדנו, הסקנו והבנו כתוצאה מאין ספור חוויות דומות. גרעין ידע המקושר מעבר לזמן ומקום, בזמן ומקום.
תקשור מהמילה תקשורת / קשר. השימוש באינטואיציות ככלי לדליית מידע שאנחנו זקוקים לו.  היכולת להגיע למידע שמעבר לזמן ומקום, בזמן ומקום, ולתרגמו לשפה המובנת לעצמנו ולזולת. מקורות המידע מגוונים: כספריות הנשמות, הספרייה הקוסמית, המדריכים וכד'. התקשור נועד להרחיב אופקים ולסייע לעצמנו ולאחרים.

אותיות: א – ה   ז – מ   נ – ק   ר – ת

סגור לתגובות.