נ-ק

מילון מונחים נ-ק

כפי שהועבר ע"י ישויות "ספיראלת האור"

אותיות: א – ה   ז – מ   נ – ק   ר – ת

נקודת הראות אוסף כל התודעות הגדרה לקוד הנשמתי על כל אופציות ההתגשמות שלה. נקודת הראות = האופי הייחודי של כל נשמה ונשמה, הקוד, הצופן.  אוסף כל התודעות = מכלול האפשרויות דרכן הנשמה מממשת את עצמה לאורך דרכה. (כל הגלגולים בכל העולמות).
נשמה משלימה נשמה שבחרה במעבר חיים נוכחי להשלים את כל המעגלים שנותרו פתוחים מגלגוליה הרבים והשונים, הביאה עימה את הכלים הדרושים לצורך זה עם נתוני פתיחה או כאופציית התפתחות. כל אחת ברמת ההתפתחות שלה. כל הנשמות המצויות היום בכדור הארץ – משלימות.
נשמה  משלימה ומפוצלת נשמה הנולדת לכדור הארץ  עם פוטנציאל גדול של ידע וזיכרון בשתיים עד ארבע חלקים זהים קרי, שנולדו באותו יום, באותה שעה ובאותה שנה בדיוק, במקומות שונים בעולם, במינים שונים, בתרבויות ומעמדות שונים, בצבעים שונים… שיאפשרו לה השלמה בגדול. הנשמות המאספות/המפוצלות, מסיימות את מעגל החיים בכדור הארץ לגמרי.
נשמות אחיות/ אחיות לנשמה נשמות שנולדו מאותה נשמת אם .
נשמות תאומות נשמות שנולדו מאותה נשמת אם ומאותה נגזרת בחירה.
נשמת אם ונגזרות בחירה קבוצות המימוש של פוטנציאל הבורא (אנרגיית האם). "נשמת האם" שלוחה של אנרגיית האם שאף היא מתחלקת ל"קבוצות מימוש" = "נגזרות בחירה". "נגזרות הבחירה" הן תת בחירות, או תת דרכים המגשימות את המטרה של "נשמת האם". כל אחד מבני האדם שייך ל"נשמת אם" מסוימת קרי, המשפחה הגרעינית שלו, קבוצת ה"אחים והאחיות" הנשמתים.
סוגיה גרעינית הטבעה שנוצרה עם הלידה הראשונה של הנשמה ומייצרת דפוס התנהגותי המלווה אותנו לאורך כל הגלגולים.
סיריוס או "כוכב הכלב" (בשל צורתו) שני כוכבים בהם חיים ישויות ברמת התפתחות גבוהה מאוד, שהמדריכים מכנים "הארכיטקטים של השינוי", הנמצאים בקשר עם כדור הארץ למטרות עזרה, התפתחות ושינוי.
ספריה קוסמית מכלול הידע, הניסיון והחוויות: שנצברו, נצברים ויצטברו על ידי כל הברואים. איחוד כל ספריות הידע הפרטיות והקבוצתיות. גישה לספרייה הקוסמית מתאפשרת על פי רמת ההתפתחות, המיומנות והנחיצות.
עמודי האור כינוי המדריכים הרוחניים לאנרגית איזון וריפוי היורדת מהיקום לקיום.
פלאידות  או 7 האחיות שרשרת כוכבי מזל שור במפה האסטרונומית שעל פי המדריכים נראים כמונו רק גבוהים יותר פיזית ורוחנית ונמצאים בקשר איתנו, למטרות עזרה, התפתחות ושינוי.
פרדיגמה מערכת כוללת של תפישות, אמונות, הנחות, דעות, תבניות חשיבה והבנות, המגדירות מציאות מסוימת או נגזרת שלה, המשותפות לקבוצות שלמות, שעם זמן נתפסות כאמת בלעדית. למשל "תוכנת האנוש המתגלגלת", "התוכנה החדשה" וכד'. הפרדיגמה אינה המציאות אלא הדרך בה אדם תופש, רואה, חווה, מפרש ומסביר את המציאות.
 צובעי המעברים  נשמות מדריכות הצובעות את הדרך לנשמה. יוצרות את הריח, הצבעים, הצלילים, האנרגיה, ההרמוניה והאור שימשוך את הנשמה על מנת תוכל להגיע בבטחה לתחנת המעבר.
קארמה מילה בסנסקריט שפירושה גורל. מסקנות, דפוסים ואמונות על עצמנו, על החיים ואחרים המביאים אותנו לשחזר מצבים, לבחור קשרים, לכפר, לשלם מחירים וכד'.
קבוצת התפקיד קבוצת נשמות שבחרו בתפקיד חברתי משותף על מנת לקדם את השינוי המתרחש ביקום בכלל ובכדור הארץ בפרט. רשת הקשר אליה אנו מחוברים במעבר החיים הנוכחי בשל בחירת תפקיד חברתי מעבר לזה האישי.

אותיות: א – ה   ז – מ   נ – ק   ר – ת

סגור לתגובות.