א-ה

מילון מונחים א-ה

כפי שהועבר ע"י ישויות "ספיראלת האור"

אותיות: א – ה   ז – מ   נ – ק   ר – ת

המילה / המונח הסברים וביאורים
אוקיינוס הידע כינוי לאוסף הידע, הניסיון המצטבר והחוויות שאספנו לאורך גלגולינו.
אחים ואחיות נשמות מאותה קבוצת נשמות  = "נשמת האם".
אני אלטרנטיבי נשמות תאומות השותפות עמנו כקבוצה, בהשלמת מעגל אישי וקבוצתי – במשימה משותפת, תוך "חלוקת עבודה" וחלוקת תפקידים ביניהם. חברי הקבוצה פועלים בו זמנית ונמצאים בכדור הארץ ובמישורים הצמודים לו.
אנרגיית האם כך מכנים המדריכים הרוחניים שלי, "מדריכי ספיראלת האור", את בוראנו, האור הלבן, המהווה יצירה של ה"אין" = הפוטנציאל הראשיתי.
על מנת למצות את הפוטנציאל שלה, מתחלקת ל"נשמות אם" ול"נגזרות בחירה" המתחלקות לייחודים. קרי, "נשמות אם" ו"נגזרות הבחירה" הן קבוצות המימוש של פוטנציאל הבורא ="אנרגיית האם".
אנשי מילואים אלו מאיתנו שהתנדבו/נודבו להיוולד לכדור הארץ במטרה לעזור בחיבור אל הרובד הרוחני בפועל.
ארבעת הרבדים   ארבעת הרבדים הם: פיזי, רגשי, מנטאלי ורוחני מהווים אמצעים לנשמה לחוות את עצמה בגוף פיזי, בעולמות חומר בכלל ובכדור הארץ בפרט.
בחירה לחיים/גלגול/מעבר בטרם לידה לגוף הנשמה בוחרת את המשימות והתפקידים, את מין הלידה, כיצד תיראה, את הסביבה אל תוכה תיוולד, ההורים, האחים שיאפשרו לה למצות את עצמה.
גבולות הוויה- גבול הוויה "גבול הוויה" = תבנית חיים מסוימת (גלגול ספציפי). קרי,  הורים מסוימים, אחים מסוימים, סביבה מסוימת, המאפשרים שטח התפתחות/גידול/ צמיחה, המאפשר הגשמה דרך החוויה. זאת הדרך של הנשמה להתפתח לכל אורך מעבריה.
גלגול רלוונטי/מעבר רלוונטי גלגול מן העבר שיש לו השלכות ישירות למעבר החיים הנוכחי. הניסיון המצטבר המתקשר להשלמת מעגל החיים הנוכחי.
גלי אלפא גלי מוח אותם אנו חווים לפני ההירדמות כשאנו עוד שומעים את הרחשים מסביב אך תודעתנו כבר במקום אחר, לפני היקיצה, או במדיטציה.
דמיון מודרך כלי המאפשר לנו לגלות מידע, עולמות, דברים, מעבר למה שאנו קולטים בעזרת חמשת החושים.
האין המעט שמחזיק את הכול – הרעיון ממנו נוצק היקום. תמצית הפוטנציאל.
האינדיבידואלים העצמאיים – נשמה, כל אחד מאיתנו נשמה, ייחוד. היחידה הבסיסית המגשימה עצמה דרך חוויה באופנים ובאמצעים מגוונים לאין ספור – עד מיצויי מלא של הפוטנציאל. לכל נשמה קוד ייחודי משלה.
הילדים החדשים ילדי האינדיגו, הכוכבים והקריסטל (ראה הסבר)
המימד התשיעי מימד של שוויון ערך מלא, של שיתוף פעולה, של חיבור לידע קוסמי. זהו מימד של חיבור לניצוץ האלוה שקיים בכל אחד מאיתנו המאפשר משום כך יכולת הכלה של חלק גדול מעצמנו ומהידע והעוצמה שטמונים בנו בהיותנו בגוף פיזי בעולם חומר. (קשור גם להגדלת מיפתח הזיכרון).
הקרן הארצית כינוי להשתקפות הנשמה בכדור הארץ
הצופה והחווה שתי נקודות מבט שקיימות בכל אחד מאתנו: המתבונן והמשחק, המרוחק והקרוב, המאפשרים לנו לחוות את כל מה שבחרנו ויחד עם זאת לשמור על פרופורציות. כפי שאומרים המדריכים "מידת הקרבה והמרחק הנכונים בכול ולכול רגע נתון של זמן המאפשרים מיצוי מרבי".
הרגשת ידיעה הרגשה, תחושה אינטואיטיבית, "תחושת בטן" שאיננו מודעים למקורה. הניתנת לתרגום מילולי אם מקשיבים לה.
התמצית המוכלת ידוע גם כ"צמצום מוכל" – הכוונה לאיחוד מודע של הניסיון המצטבר שרכשנו לאורך הדרך בכל העולמות.
השלמת מעגל   סגירת כל הקצוות שנותרו פתוחים מכל הגלגולים.
השתקפויות ביטוי פוטנציאל הנשמה הלכה למעשה – על מנת יתאפשרו חיים כל יצור נברא מתחלק להרבה דמויות.

 

אותיות: א – ה   ז – מ   נ – ק   ר – ת

סגור לתגובות.