ייעוץ אישי

מה ניתן לקבל בייעוץ אישי

  • בעזרת השילוב בין מפה אסטרולוגית, נומרולוגית ותקשור אוכל לעזור לך לחשוף את מחסן הכלים העומד לרשותך כדי להתמודד נכון יותר עם היומיום.
  • דרך המפות נוכל יחד להבין טוב יותר את המבנה הנפשי – הפסיכולוגי והנשמתי שלך. את הייעוד הנבחר ומטרות חייך הנוכחיים , את תבניות החשיבה והאמונות על פיהן את/ה יוצר/ת את המציאות שלך.
  • תוכל להבין טוב יותר את מערכות היחסים עם עצמך, עם העולם, עם הקרובים לך ביותר, חבריך לעבודה ואנשים בכלל גם מגלגולים קודמים.
  • תוכל/י לגלות את הכוחות, הכישרונות והיכולות העומדים לרשותך שאינך בהכרח מודע/ת להם ו/או בטוח/ה בהם שיאפשרו לך להבין טוב יותר מה נחוץ לך בחיים, "מה עושה לך את זה".
    אוכל לעזור לך לפתוח חלונות הסתכלות נוספים, שיגלו לך שתמיד קיימות אופציות נוספות לשינוי, לצמיחה, לגדילה, על מנת תוכל להוסיף לחייך, לשנות בחייך, כל מה שנחוץ, ורצוי לך .
  • תוכל/י לקבל כלים אשר בעזרתם ניתן להתחבר למקור הכוח והעוצמה שיאפשרו לך להתמודד, להתגבר ולהגשים שאיפותיך וחלומותיך.

לקביעת פגישה  אנא, התקשר/י לטלפון מס : 09-7677071 בימים א' – ה' בין השעות 09.30 – 08.30 ו – 14.00 – 15.00  או ע"י השארת הפרטים בתיבת "צור קשר".

דורית יעקובי – אסטרולוגיה – נומרולוגיה – תקשור

מצאתי לנכון להביא כאן חלק מהמכתבים אותם אני מקבלת לאחר פגישה לייעוץ אישי כפי שנכתבו בלשונם של אנשים שנפגשתי איתם. (השם המלא נשמר אצלי מטעמים אתיים).

א.ח מנהריה

בוקר טוב דורית,

הרגשתי שאני חייבת לעדכן אותך בקורה איתי מאז הפגישה שלנו . דיברת הרבה על כך שאני צריכה להקשיב לתחושות הבטן שלי וזה בדיוק מה שעשיתי (בניגוד לפעמים אחרות בהם לא הקשבתי).

מקום העבודה הרגיש לי כל כך לא נכון ולא מתאים והיה לי מאד ברור שעלי לחתוך מיד. אז קיבלתי החלטה לבד, לבד שאני חותכת היום אחרי יום עבודה אחד ולא לבזבז את הזמן שלי ולא שלהם. מה שלא היה לי אומץ לעשות לפני הפגישה איתך. שמחתי לגלות שכשאני מציבה עובדה ולא מהססת כמו בדרך כלל אני מקבלת תמיכה והבנה.

אני מרגישה שעשיתי את הדבר הכי נכון למען עצמי שלא יכולתי לעשות לפני שפגשתי אותך ועל כך אני מודה לך".

א.ח מנהריה

ד.צ מתל אביב

היי דורית,

"תודה רבה על אתמול, מאד עזרת לי להבין שאלות מהותיות עבורי באשר לייעוד שלי כמחוללת שינוי, חוזקות, חולשות, אתגרים ועוד. אני כבר מתחילה לפעול בנושא.

מאד מעריכה את העבודה והתובנות העמוקות שלך.

שוב, המון, המון תודה!

ד.צ מתל אביב

סגור לתגובות.