אודות

מעט על עצמי, אמונתי וייעוד

אני מנחת קבוצות וסדנאות למודעות רוחנית ותקשור, אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת, ויועצת לאנשים בתחומי חייהם השונים.

אני תלמידה נצחית של החיים, מרחיבה ידע בתחומים רבים המסייעים לי לגדול, להתפתח ולצמוח, ללמד ולסייע לאחרים. לאורך השנים למדתי, פסיכודרמה, טארות, פרחי בך, שמנים ארומטיים, רייקי, תטא הילינג, היומן דיזיין ועוד. לאחרונה נחשפתי לאיזון חיים שמבחינתי זה בדרגה של רפואת העתיד ועוד היד נטויה.

את הכשרתי כמנחת קבוצות להורים וילדים, נוער וזוגיות, רכשתי ב"מכון אדלר" בו למדתי ועבדתי במקביל במהלך כ-20 שנה.

אני אוהבת יופי, אסתטיקה, טבע, מרחבים ואמנות ועוסקת בפיסול קרמי עשרות שנים.

אני מאמינה בכול לבי שביכולתו של האדם לברוא את המציאות שלו בעצמו. להבנה זו הגעתי עשרות שנות עיסוקי כמנחה וכיועצת ומחיבור למדריכים הרוחניים (מ-1986), אשר פתחו בפני עולמות רבים ומגוונים, שסייעו ומסייעים לפיתוח שיטה מיוחדת להרחבת המודעות (אותה אני מלמדת), שלימדו אותי שבמהותנו, אנו יצורים רוחניים במסע אנושי".

אני נמנית על קבוצת אנשים בארץ ובעולם, אשר לקחו על עצמם תפקיד לפרידה מתודעת החסר והקיטוב, דרך פריצת שבילים חדשים המאפשרים מעבר לתודעת ה"יש" ושוויון הערך בחייהם של אלה הרוצים בכך ומסייעת לנו להיזכר מי אנחנו באמת, מהו מקור הווייתנו, ייעודנו, מהי המשמעות של החוויות שעברנו והשלכתן על חיינו.

אני עוזרת לכל מי שמעוניין לראות מעבר לחושים הפיסיים, להתחבר לכוחות ולעוצמות שלו ולפעול מתוכם, לגלות את המורכבות שלו ולפתח את היכולת לתקשר עם האינטואיציה הפנימית, הלכה למעשה.

בעבודתי אני משלבת מגוון כלים שלמדתי ופיתחתי, לגילוי הכישורים הפיסיים והרוחניים בהם ניחנו, לשיפור מערכות יחסים עם העצמי והסובב, לגילוי היעוד הנבחר, מסייעת לאנשים לגדל בתוך עצמם פרספקטיבה חדשה המאפשרת להיפרד מחסימות, להשתחרר מביקורת עצמית נוקבת והרסנית, להיפרד
מחוסר ביטחון, קורבנות וגישה שלילית לעצמם, לאחרים ולחיים.

בכלל, אני רואה חשיבות גדולה לעזור לעצמי ואחרים לראות את עצמנו, מעבר לביקורת ולשיפוט ולמצוא את אותו 'משהו' ייחודי המאפשר לקום בבוקר עם 'שיר חדש בלב'. כול זאת תוך לימוד של כלים המאפשרים לעבור ממצב של חסר למצב "לתודעת היש", על מנת שנחיה כמנהיגים ויוצרים של חיינו, נחווה שמחה וסיפוק רבים יותר.
כאמור, דרך הלימוד בקבוצות למודעות, רוחנית ותקשור ו/או דרך ייעוץ אישי.

ניתן ליצור עמי קשר בטלפון 09-7677071 בימים א – ה כולל בין השעות: 9:00 – 10:00, 14:00-15:00 או אצל מיקי: 054-4247519

באור ואהבה, דורית יעקובי

אסטרולוגיה, נומרולוגיה ותקשור

סגור לתגובות.