אירועים וחדשות
קבל חינם טיפים לשיפור איכות
החיים ומדיטציות מונחות.
המימד התשיעי

 

למדתי אצל דורית לפני כ - 13   שנים. בקורס לפיתוח מודעות ותקשור. דברים רבים קרו מאז. אבל אני תמיד מוצאת את עצמי חוזרת לידע שרכשתי בלימודי ובמפגשים האישיים עם דורית מידי תקופה. מבחינתי הלימודים אצל דורית הם כלי לחיים בכאן ועכשיו. במילים אחרות, זוהי הרוחניות הכי מעשית שפגשתי - ובזה כוחם. זהו לימוד שיש בו חיבור מתמיד להווה, לחוויית החיים שלנו בגוף ובאישיות הנוכחיים - על כל המשמעויות המרחיבות והמצמצמות שיש לחיים בגוף אנושי. 

 

החיבור שבין הידע האוניברסאלי והאישי שדורית מעבירה לבין הידע שכל אחד מהתלמידים לומד להתחבר אליו בעצמו, הוא שמאפשר יישום בחיים.

 

דורית מלמדת מתוך אהבה, סבלנות אין קץ, מתוך ידע אדיר ובצניעות. ללא כל כפיה או שיפוט. אין לרגע תחושה של אמת אבסולוטית או של נכון / לא נכון.

 

דורית מעבירה את הידע והמסרים, עונה על שאלות מראה כיוונים, פותחת "צוהרים" - וכל אחד לוקח מה שהוא רוצה/ יכול/ צריך/ נכון לו לאותו זמן. ומאותו מסר עצמו, יוכל לקבל משהו נוסף ומעשיר בתקופת זמן אחרת בחייו, כשיתאים לו להרחיב את הצוהר.

 

 באהבה ותודה, ורד

 

  תלמידה: 1. אני קיבלתי בקורס לפיתוח מודעות ותקשור את יכולת האיזון של הדברים, של ההתנסויות. לעבוד עם אהבה, להיות אהבה. זה אומר איזון שבא במידה ובמקומות הנכונים ובזמן הנכון. לאהוב את עצמי ולאחר בכל צורה שהיא. קבלת הדברים ולדעת שכך היה צריך להיות בשבילי, בשביל הסובבים והיקום.

 

ההרגשה היא שתמיד אני מחוברת להכול ולעצמי, לחברים ולעולם.

 

2. קבלתי מהקבוצה את הכוח, את הפידבק, האהבה. להרגיש מי אני באמת ויכולת לקבל את עצמי כמו שאני. החברות לנפש זה משהו הרבה יותר עמוק. זה לא החברות הארצית, זו חברות ואהבה לנצח.

 

תודה לכן על המתנות האלה. קיבלתי כוח להמשיך.

 

3. היכולת לתקשר ולדעת שזה נכון מה שאני מקבלת, הדרך שבה הלכתי כנשמה והדרך של השינוי שהוא תמיד אפשרי. העבודה על השינוי ממשיכה כל הזמן. אהבה שעוברת כל גבולות, מודעות רחבה יותר, פתיחת עיניים.

 

4. כל המידע שאת מביאה, דורית, העשיר אותי וזה נתן ונותן לי כוח להמשיך.

 

5. אני צמאה ליותר ידע, אך מודעת לזה שאני צריכה סבלנות והכול הולך כפי שצריך.

 

תודה לך דורית על המתנות שאת נתת לי .

 

 תלמידה: ביחס למה שקיבלתי, קיבלתי רוגע, ביטחון בעצמי, שיטות לשליטה במצבים לא רצויים , התמקדות בהסתכלות, בהבנה, מדיטציות מהנות שהביאו אותי לפגישות מיוחדות עם אנשים מהעבר ומהעתיד שלי. המון אהבה וצמיחה. מה נחוץ לי בשביל הזה, להמשיך בו.

 

 תלמיד: מה שקיבלתי מהקורס  לפיתוח מודעות ותקשור כמובן קיבלתי ממך, מבחינתי הקורס ואת זה היינו הך,  מה שקיבלתי זה בעצם המטרה שלשמה באתי לפה, והשיגה את מטרתה זה הנושא של מימוש רעיונות.

 

אני כבר מלא זמן מתהלך עם המון רעיונות שחלקם מופרים, חלקם מופרים באופן חלקי וכל הזמן הרגשתי שאני צריך איזשהו משהוא שיסדר את הדברים האלו, חלק מזה הסתדר וכבר מימשתי במהלך הקורס, הרבה דברים שהתיישבו והסתדרו, לפעמים זה היה איזה מילה שזרקת או מדיטציה שעשית וזה פשוט נחת, הכל הסתדר מעצמו, לפעמים ללא כל קשר לתוכן של מה שעשינו כאן, שזה  מה שנקרא נסתרות דרכיהן, זה דבר מדהים בעיני ובאמת תודה רבה לך.

 

מבחינתי עשית את העבודה בלי שהתכוונת, זו לא מטלה שהטלתי עליך. דבר נוסף שידעתי והפנמתי שוב ושוב זו ההבנה של המשמעות של התרגול, אם זו הכתיבה האינטואיטיבית , שחוויתי הרבה לפני שהגעתי לכאן, משהו פרץ פה בנוסף, עליתי איזה סוג של מדרגה וזו בעיני מתנה גדולה.

 

מה שנחוץ לי זה, אפרופו כ"כ הרבה רעיונות זה למקד בדיוק את התמונה המדויקת, יש לי נטייה להתפזר בעניין הזה ונוצר פה איזה סוג של מיקוד ומרכוז אך עדיין נחוצים לי עוד כלים לטובת העניין הזה. תודה רבה.

 

לדורית היקרה,

 ראשית מבקשים אנו לברך אותך על היותך פעימת זיכרון לאותן נשמות שבחרו להגיע בשעה מיוחדת זו לכדור הארץ.

פעימת זיכרון פועמת בקצבים שונים המשתנים על פי תדרי כדור הארץ כלומר ככל שהזמן הופך מעגלי, צורת הפעימה שלך משתנה וכך השידור והתשדורת לתלמידייך הופכים ממוקדים יותר ובהירים יותר.

השירות שאת בחרת במעבר חיים (במסגרת הקורס לפיתוח מודעות ותקשור) זה שונה במידה רבה מאנשים רבים אשר קוראים לעצמם מתקשרים, או בעלי יכולת. כלומר את בחרת להגיע ל"כדור לימוד", לעבור סדנאות רבות בעצמך ותוך כדי כך ללמד אחרים את מהות הקיום אל פנים ואל חוץ.

נקודות המבט השונות והמצומצמות בכדור הארץ אינם מאפשרים להרבה נשמות להתחבר למהות שלהם כמקור של אור, על כן הבחירה שלך במעבר זה  היא להזכיר ולהאיר לנשמות נוספות את האמת על עצמן על מקורן ועל מהותם. פעימת הזיכרון הפועמת בחוזקה, מהדהדת למרחוק כמו אדוות המים ומחלחלת עמוק, עמוק בתוך נפשם ונשמתם של תלמידייך, רובם מצליחים לעבור טרנספורמציה משמעותית , שבה הידיעה שהם הכול ולא כלום היא משמעותית, שבה הידיעה שההתנסות בכדור הארץ מלווה בדיאלוגים רבים עם השקופיות של אותה נשמה.

כל אלה תלמידייך לומדים להשיל, לראות את הגרעין, את המקור, את המהות הנצחית של הנשמה .

אותה פעימת זיכרון תסייע בעתיד הקרוב לאחד בין הנשמה והגוף, כלומר ייצוגי הגוף ב"כדור לימוד" משולים להגבלה, להתחלה וסוף, תלמידייך ילמדו לאחד בין הגוף והנשמה ויהיה מעבר בין מסע אנושי בהוויה רוחנית, למסע נשמתי בהוויה אנושית.

במובן שהגוף, קרי מסקנות ושקופיות מצטברות יתמוססו אט, אט ויוטמעו ב"אגם הידע".

על כן העידן החדש כפי שתיווכחי, יתבטא בהפיכת תלמידייך מאנשים עם נשמה, לנשמה עם גוף פיזי, רמת התודעה תשתנה באחת, מפתח הזיכרון ישתנה והיכולת שלהם להשפיע על חומר תגדל פי אלף מונים.

אנו מאחלים לרבים אחרים להצטרף למסעות הגילוי שאת מבקשת עבור תלמידייך, במסגרת הקורס לפיתוח מודעות ותקשור והן בייעוץ האישי שאת נותנת,  מסעות גילוי נשמתי , אשר בתקופה זו מאפשרים לרבים להיות "החווה והצופה", ברמה מעגלית זה הדבר הכי נפלא שנשמה היורדת ל"כדור לימוד" יכולה להרשות לעצמה תוך כדי החוויה להיות כצופה ולשנות את מסקנותיה.

דורית יקרה, בנימה אישית זו תודה על הכול התקשור מעניין ומקסים ,

מאחלת לך שתמשיכי להיות הפעימה עבור רובינו במובן מסוים זה לצאת מחושך לאור,

כל טוב והמון מזל טוב ,  עמית והמדריכים.

 

 שלום דורית 

מאד נהניתי בקורס לפיתוח מודעות ותקשור בהנחייתך.
זה קידם אותי נפשית, רוחנית ואישית.
למדתי להכיר את עצמי וקיבלתי אומץ לבצע את העבודה הזאת.
קיבלתי כלים כדי לעזור לעצמי, וזה היה מאד חשוב לי אחרי תקופת האבל שעברנו בבית.
זו היתה הרפתקה לנוע בכל חלקי היקום.
אני ממשיכה ללמוד ומקווה שזה ימשיך לתרום לי כמו עד כה.
התרומה היא לא רק לעצמי, אלא גם למשפחה ולסביבה.
 
תודה רבה מכל הלב
לך ולמדריכים שלך
 
מריון

 

                                                                                 

 

 

 


דף הבית
נושא: תלמידים כותבים משוב
קוד דף: ,knhsho fu,cho nauc
 
קידום אתרים בניית אתרים