אירועים וחדשות
קבל חינם טיפים לשיפור איכות
החיים ומדיטציות מונחות.
המימד התשיעי

 

משובים בתקופות שונות במהלך הקורס

 תלמידה: קיבלתי כל כך הרבה שאני לא יודעת מאיפה להתחיל לתאר את זה במילים: קודם כל נפתח ערוץ תקשורת ישיר עם המדריכים. אני נעזרת בהם עבורי ועבור אחרים כל יום. בכל שיעור אני מקבלת מהם ידע מופלא, תובנות וזוויות חדשות להסתכל על דברים ועל אנשים. הבנה של תהליכים. מי אני בעצם ולאן אני הולכת.

נעלם לי הפחד מהמוות כי חלחלה ההבנה שאני נשמה ולא בתור דבר שאני יודעת אותו אלא זו ממש תחושה בכל הגוף. העניין הזה שאנחנו נשמות ושזה נצחי מרגיע אותי בכל רגע ביום.

כל הדברים שעברנו פותח חלון לעומק שלנו כנשמות, זה עשיר וזה גם נותן לנו פרספקטיבה על כל הדברים שאנחנו מתעסקים בהם היום.

אני חושבת שהיום אני הרבה יותר רגועה. גם הדברים שלגביהם אני עדיין בדרך, אני מודעת לעבודה שעוד יש לעשות ומודעת לדרך שאני נמצאת בה.

המטרה העיקרית היא שסוף סוף פגשתי את המדריכים שלי. כל יום אני מרגישה את האהבה הזאת מהם. אני חושבת שזאת המתנה הכי יקרה שמישהו יכול לקבל. תודה רבה.

תלמידה: בקורס למדתי לאהוב, ולהעניק לעצמי. למדתי להקשיב לבטן.למדתי שקיים עוד הרבה ידע שאפשר ללמוד. למדתי להכיר את המדריך הרוחני שלי, שאפשר לדבר איתו. למדתי שאני רוצה ללמוד. השתניתי בכך שנהייתי יותר מחוברת לכדור הארץ, וזה מפליא אותי כי הייתי מצפה שקורס כזה יחבר אותי מחוץ לכדור הארץ, אבל זה גרם לי בדיוק הפוך, וזה מדהים.למדתי שיש הרבה אהבה. למדתי לרצות דברים. למדתי לברך בני אדם, או לפחות לנסותלברך אותם. למדתי שאני רוצה להכיר את הסובב שלי, משהו שלא היה קודם. קודם זה היה שאם מישהו בא אז ברוך הבא, ומי שלא אז לא צריך. היום אני דווקא רוצה להכיר האחרים. ממך, דורית, קיבלתי מדריכה, מורה וחברה. מורת דרך עם הרבה ידע, ובתקווה שיהיה ידע נוסף הלאה. הרגשתי שמדריכה, מורה וחברה כולל בתוכו אלפי מילים ואין צורך להוסיף. שלושת המילים האלה פשוט כיסו הרבה.

תלמידה:קיבלתי יותר ביטחון ואמונה בעצמי, ביכולות שלי, בכוחות שלי, בתחושה שאני ראויה. מהקבוצה קיבלתי המון אהבה, בעיקר תמיכה, פרגון, הזדהות, שיתוף, קבלה, בעיקר תמיכה ואהבה. ממך, דורית, קיבלתי הרבה ידע, ידע שהוביל לתחושת ביטחון ואמונה בעצמי ובתהליך.

תלמידה:מה שקיבלתי בקורס זה שאני יותר ממוקדת (פחות מפוזרת), אמון רחביותר ביקום. כל מה שהאמנתי עד כה התחזק מאוד. אמונה שהכול יהיה כפי שאני רוצהשיהיה, שהכול תלוי רק בי. רואה את "היש" בכל דבר.

תלמיד: אכן נפתחתי לעולמות חדשים, נכון שאולי לא הייתה לי היכולת להתחבר לנושא הנשמה וגלגוליה, אך גיליתי עולם מרתק של אמונות, של יכולות לשפר את עצמך, של יכולות לפיתוח הדמיון ובמיוחד לפתח את היכולות שלי לקבל הכול. 

 בהחלט נפתח לי הראש למחוזות חדשים. גיליתי באופן מעשי שככל שאני מתעסק ומרחיב את גבולות הידע שלי, (במילותיך, מיפתח זיכרון), גיליתי שאני מרחיב את הסובלנות שלי לקבל דברים אפילו אם הם מיוחדים או שונים.

 הרגעים המעטים שהצלחתי להגיע לשלווה גרמו לי להאמין שיש לי את היכולת לכך ובו בעת אני צריך להמשיך להתאמן על היכולת הזו בלי הפסק ומאמונה שלמה שזה אפשרי.  

ממך דורית קיבלתי מעבר לידע התיאורטי את האמונה שאני יכול לפתח את עצמי עוד ועוד. בדרכך האינטליגנטית וביכולת הביטוי שלך לימדת אותי בכוח ההקשבה וההאזנה לעולמות אחרים תוך שילוב של אמונה להגשים זאת בעצמי.

 להימשכות הזו לחיי הנשמה, את הגעת מקושי וגם אני, מאמהות קשות, נתת לי תקווה שיום אחד אמצא את הנתיב הנכון להירגע, לקבל את החיים והמוות כפשוטם ואולי להשלים שהמוות הוא חלק מהחיים.

דורית, יש לך אמת פנימית חזקה המקרינה על הסביבה ואינך יוצרת לרגע הרגשה שמה שאת אומרת ומתכוונת זה איזה שהיא אמת, אלא שכנעת אותי שיש לך רגישות ויכולת לקרוא אנשים כפשוטם מבלי שתאדירי את כוחך ולו פעם אחת. 

 גיליתי מהיכרותי את הקבוצה אוסף של אנשים רגישים ואינטליגנטיים ברמות שלכולם יש מכנה משותף של איזושהי תקיעות והתנחמתי שאני במחוזותיי לא לבד, אני חלק קטן מתוך קבוצת אנשים שיש להם בעיות, שהחיים לא פשוטים להם אבל הם חותרים להשתפר (פרופורציות בחיים). אני מודה על מה שקיבלתי ומתפלל שתמיד אוכל לפתוח את הלב והנשמה כדי לקבל עוד ועוד. אמן.                                           

תלמידה: אצלי זו שורה אבל משמעותית. קיבלתי מהקורס התבוננות פנימית, שיתוף, חוויה של שקט שאין בחיי היום יום, רוב הזמן רצים. מהחברים בקבוצה קיבלתי ביטחון, ידידות, אנשים תומכים ונעימים וממך דורית ידע, קורס שונה, מעניין, לא רציתי להפסיד אף שיעור. הרבה חוכמת חיים. מה שנחוץ לי זה אמונה ואני מוכנה בהחלט להמשיך עם הכיוון. תודה רבה.                                                                           

תלמידה: באתי לקורס לפיתוח מודעות ותקשור בתחושה שאחרי שיעור או שניים אני מתקשרת וההבנה הזו נמוגה אחרי שיעור ובעצם היא מאפיינת את כל הגישה שלי לקורס הזה, שאני נמצאת במסדרון של בית רב קומות ורחב ידיים, אני ממש במסדרון,  מרגישה שאני רוצה לפתוח את הדלתות, לעלות קומות, לרדת, ללמוד עוד. זה היה ממש פתח של פתח. ההבנה הזו נפלה לי מהר מאוד שיש לי הרבה מה ללמוד וגם איזשהו שקט שזה יגיע. היה פער גדול בין הציפיות למה שקרה ומה שלא אופייני לי , שהורדתי גם מהר מאוד את רף הביקורת. העניין של ספקנות ולבדוק כי אני חושבת שיש בך משהו דורית, חוץ מהיכולת להעביר ידע עצום שנמצא בתוכך, יש לך יכולת לתת את התחושה שאמנם את נמצאת בעולמות אחרים אך את בביטחון גמור פועלת בעולם הזה בשקט, משהו מאוד מאפשר, שאפשר לעשות דרך הלוך וחזור בלי פסגות ובלי תהומות. אני מאוד רוצה להמשיך ובעיקר להתנסות ולהתמסר לזה. בקשר לקבוצה היא נורא מעניינת ומגוונת והיה כיף לבוא לפגוש את האנשים ולמרות שיש שיודעים יותר ויודעים פחות, כולנו במקום של רצון ללמוד וזה היה מאוד נעים. אני נורא מודה לך על התחושה, על הלימוד, על היכולת להוליך אותנו לכל המקומות האלו ולהישאר בחיים.  

תלמידה: תחילה עלי להודות לך דורית שהכרתי מנחה ומורה דגולה בעלת ידע נדיר אשר אינו מצוי בכתובים. מאפשרת לי ולקבוצה לקבל מהידע הזה ולא חסכת מאיתנו מאום.

בחיי היומיום יש לי כעת כלים אשר בהם אני שואלת את עצמי שאלות ומקבלת תשובות אשר קודם לכן לא שיערתי שאקבל. יש לי יכולת להתמודד טוב יותר בחיי היומיום עם שאלות קיומיות. אני נעזרת ביכולת התקשור אשר רכשתי לעצמי, לבני משפחתי ובעיקר לחבריי.

בנוסף לכל אלה, בהיותי מודעת לכך שהנני כמו כל יצור נבר, ניצוץ אלוה ממעל, כפי שהנחלת לנו, נעשיתי פחות שיפוטית וביקורתית, קודם כל לעצמי ולאחר מכן כלפי כל סובבי, משפחתי וחבריי.

היי ברוכה דורית שהנחלת ועדיין מנחילה את הידע האצור בתוכך. אין ספק שלימדת אותנו להתחבר לארבעת הרבדים ולהבין שהשלם הוא יותר מסה"כ חלקיו כאשר כל ארבעת הרבדים מוזנים. תודה, תודה, תודה ושוב תודה.

מהקבוצה הנני מקבלת תמיכה, אהבה וקבלה. רכשתי חברות נפש אשר ברור לי שיהיו איתי מאז ועד עולם. אני חשה שהנני מתרחבת ומתפשטת כל אימת שהנני עם הקבוצה.

תודה לכך, תודה לכן שנתתן לי את הזכות להיות איתכן.

מה שקיבלתי מהמדריכים שלך, דורית, וממך - קיבלנו את הידע והידיעה שהננו כולנו מתקשרים, קודם כל. קיבלנו את ההבנה שהננו נשמה טהורה כפי שאנו. קיבלנו ידע עצום מימדים שאינו נמצא בכתובים. חשנו אהבה רבה מורעפת עלינו ואשר השפיעה עלינו בכל הרבדים, ובכך אפשרה לנו להקרין ולהדהד על הסובבים אותנו באהבה, הכלה וחמלה.

על כן מודה אני לך דורית ולחברי ספיראלת האור על כל האהבה, הידיעה והתמיכה אותה נתתם לנו במהלך השיעורים.

אין ספק בלבי שחל בנו שינוי לטובה בדרך קבלת החיים ל"טוב" ול"רע", במירכאות כי אנחנו יודעים שאין טוב ואין רע ביקום ובקיום.

אילו היה מתחיל היום הקורס הייתי רוצה יותר מדיטציות ארוכות שבהן נתקשר, שאיננו פנויים בחיי היומיום למדיטציות ארוכות.

אני אומרת בכך שהשיעורים יתנהלו על פי הסיליבוס ולא יגלשו מחוץ לשיעורים הכתובים היות והרצף הזה מאזן אותי אישית, ואני מדברת עלי אישית, ולדעתי אף את הקבוצה. חריגה מהשיעור לפעמים מערערת את יכולת הריכוז שלי אישית.

בסה"כ אני ממש, ממש, ממש אוהבת אותך, דורית, ואת הקבוצה.

תודה על הכול. 

למדתי אצל דורית לפני כ - 13   שנים. בקורס לפיתוח מודעות ותקשור. דברים רבים קרו מאז. אבל אני תמיד מוצאת את עצמי חוזרת לידע שרכשתי בלימודי ובמפגשים האישיים עם דורית מידי תקופה. מבחינתי הלימודים אצל דורית הם כלי לחיים בכאן ועכשיו. במילים אחרות, זוהי הרוחניות הכי מעשית שפגשתי - ובזה כוחם. זהו לימוד שיש בו חיבור מתמיד להווה, לחוויית החיים שלנו בגוף ובאישיות הנוכחיים - על כל המשמעויות המרחיבות והמצמצמות שיש לחיים בגוף אנושי.  

החיבור שבין הידע האוניברסאלי והאישי שדורית מעבירה לבין הידע שכל אחד מהתלמידים לומד להתחבר אליו בעצמו, הוא שמאפשר יישום בחיים. 

דורית מלמדת מתוך אהבה, סבלנות אין קץ, מתוך ידע אדיר ובצניעות. ללא כל כפיה או שיפוט. אין לרגע תחושה של אמת אבסולוטית או של נכון / לא נכון. 

דורית מעבירה את הידע והמסרים, עונה על שאלות מראה כיוונים, פותחת "צוהרים" - וכל אחד לוקח מה שהוא רוצה/ יכול/ צריך/ נכון לו לאותו זמן. ומאותו מסר עצמו, יוכל לקבל משהו נוסף ומעשיר בתקופת זמן אחרת בחייו, כשיתאים לו להרחיב את הצוהר. 

 באהבה ותודה, ורד

 

  תלמידה: 1. אני קיבלתי בקורס לפיתוח מודעות ותקשור את יכולת האיזון של הדברים, של ההתנסויות. לעבוד עם אהבה, להיות אהבה. זה אומר איזון שבא במידה ובמקומות הנכונים ובזמן הנכון. לאהוב את עצמי ולאחר בכל צורה שהיא. קבלת הדברים ולדעת שכך היה צריך להיות בשבילי, בשביל הסובבים והיקום. 

ההרגשה היא שתמיד אני מחוברת להכול ולעצמי, לחברים ולעולם. 

2. קבלתי מהקבוצה את הכוח, את הפידבק, האהבה. להרגיש מי אני באמת ויכולת לקבל את עצמי כמו שאני. החברות לנפש זה משהו הרבה יותר עמוק. זה לא החברות הארצית, זו חברות ואהבה לנצח. 

תודה לכן על המתנות האלה. קיבלתי כוח להמשיך. 

3. היכולת לתקשר ולדעת שזה נכון מה שאני מקבלת, הדרך שבה הלכתי כנשמה והדרך של השינוי שהוא תמיד אפשרי. העבודה על השינוי ממשיכה כל הזמן. אהבה שעוברת כל גבולות, מודעות רחבה יותר, פתיחת עיניים. 

4. כל המידע שאת מביאה, דורית, העשיר אותי וזה נתן ונותן לי כוח להמשיך. 

5. אני צמאה ליותר ידע, אך מודעת לזה שאני צריכה סבלנות והכול הולך כפי שצריך. 

תודה לך דורית על המתנות שאת נתת לי .

  תלמידה: ביחס למה שקיבלתי, קיבלתי רוגע, ביטחון בעצמי, שיטות לשליטה במצבים לא רצויים , התמקדות בהסתכלות, בהבנה, מדיטציות מהנות שהביאו אותי לפגישות מיוחדות עם אנשים מהעבר ומהעתיד שלי. המון אהבה וצמיחה. מה נחוץ לי בשביל הזה, להמשיך בו. 

 תלמיד: מה שקיבלתי מהקורס  לפיתוח מודעות ותקשור כמובן קיבלתי ממך, מבחינתי הקורס ואת זה היינו הך,  מה שקיבלתי זה בעצם המטרה שלשמה באתי לפה, והשיגה את מטרתה זה הנושא של מימוש רעיונות. 

אני כבר מלא זמן מתהלך עם המון רעיונות שחלקם מופרים, חלקם מופרים באופן חלקי וכל הזמן הרגשתי שאני צריך איזשהו משהוא שיסדר את הדברים האלו, חלק מזה הסתדר וכבר מימשתי במהלך הקורס, הרבה דברים שהתיישבו והסתדרו, לפעמים זה היה איזה מילה שזרקת או מדיטציה שעשית וזה פשוט נחת, הכל הסתדר מעצמו, לפעמים ללא כל קשר לתוכן של מה שעשינו כאן, שזה  מה שנקרא נסתרות דרכיהן, זה דבר מדהים בעיני ובאמת תודה רבה לך. 

מבחינתי עשית את העבודה בלי שהתכוונת, זו לא מטלה שהטלתי עליך. דבר נוסף שידעתי והפנמתי שוב ושוב זו ההבנה של המשמעות של התרגול, אם זו הכתיבה האינטואיטיבית , שחוויתי הרבה לפני שהגעתי לכאן, משהו פרץ פה בנוסף, עליתי איזה סוג של מדרגה וזו בעיני מתנה גדולה

מה שנחוץ לי זה, אפרופו כ"כ הרבה רעיונות זה למקד בדיוק את התמונה המדויקת, יש לי נטייה להתפזר בעניין הזה ונוצר פה איזה סוג של מיקוד ומרכוז אך עדיין נחוצים לי עוד כלים לטובת העניין הזה. תודה רבה.

 לדורית היקרה,

 ראשית מבקשים אנו לברך אותך על היותך פעימת זיכרון לאותן נשמות שבחרו להגיע בשעה מיוחדת זו לכדור הארץ.

פעימת זיכרון פועמת בקצבים שונים המשתנים על פי תדרי כדור הארץ כלומר ככל שהזמן הופך מעגלי, צורת הפעימה שלך משתנה וכך השידור והתשדורת לתלמידייך הופכים ממוקדים יותר ובהירים יותר.

השירות שאת בחרת במעבר חיים (במסגרת הקורס לפיתוח מודעות ותקשור) זה שונה במידה רבה מאנשים רבים אשר קוראים לעצמם מתקשרים, או בעלי יכולת. כלומר את בחרת להגיע ל"כדור לימוד", לעבור סדנאות רבות בעצמך ותוך כדי כך ללמד אחרים את מהות הקיום אל פנים ואל חוץ.

נקודות המבט השונות והמצומצמות בכדור הארץ אינם מאפשרים להרבה נשמות להתחבר למהות שלהם כמקור של אור, על כן הבחירה שלך במעבר זה  היא להזכיר ולהאיר לנשמות נוספות את האמת על עצמן על מקורן ועל מהותם. פעימת הזיכרון הפועמת בחוזקה, מהדהדת למרחוק כמו אדוות המים ומחלחלת עמוק, עמוק בתוך נפשם ונשמתם של תלמידייך, רובם מצליחים לעבור טרנספורמציה משמעותית , שבה הידיעה שהם הכול ולא כלום היא משמעותית, שבה הידיעה שההתנסות בכדור הארץ מלווה בדיאלוגים רבים עם השקופיות של אותה נשמה.

כל אלה תלמידייך לומדים להשיל, לראות את הגרעין, את המקור, את המהות הנצחית של הנשמה .

אותה פעימת זיכרון תסייע בעתיד הקרוב לאחד בין הנשמה והגוף, כלומר ייצוגי הגוף ב"כדור לימוד" משולים להגבלה, להתחלה וסוף, תלמידייך ילמדו לאחד בין הגוף והנשמה ויהיה מעבר בין מסע אנושי בהוויה רוחנית, למסע נשמתי בהוויה אנושית.

במובן שהגוף, קרי מסקנות ושקופיות מצטברות יתמוססו אט, אט ויוטמעו ב"אגם הידע".

על כן העידן החדש כפי שתיווכחי, יתבטא בהפיכת תלמידייך מאנשים עם נשמה, לנשמה עם גוף פיזי, רמת התודעה תשתנה באחת, מפתח הזיכרון ישתנה והיכולת שלהם להשפיע על חומר תגדל פי אלף מונים.

אנו מאחלים לרבים אחרים להצטרף למסעות הגילוי שאת מבקשת עבור תלמידייך, במסגרת הקורס לפיתוח מודעות ותקשור והן בייעוץ האישי שאת נותנת,  מסעות גילוי נשמתי , אשר בתקופה זו מאפשרים לרבים להיות "החווה והצופה", ברמה מעגלית זה הדבר הכי נפלא שנשמה היורדת ל"כדור לימוד" יכולה להרשות לעצמה תוך כדי החוויה להיות כצופה ולשנות את מסקנותיה.

דורית יקרה, בנימה אישית זו תודה על הכול התקשור מעניין ומקסים ,

מאחלת לך שתמשיכי להיות הפעימה עבור רובינו במובן מסוים זה לצאת מחושך לאור,

כל טוב והמון מזל טוב ,  עמית והמדריכים. 

 שלום דורית 

מאד נהניתי בקורס לפיתוח מודעות ותקשור בהנחייתך.
זה קידם אותי נפשית, רוחנית ואישית.
למדתי להכיר את עצמי וקיבלתי אומץ לבצע את העבודה הזאת.
קיבלתי כלים כדי לעזור לעצמי, וזה היה מאד חשוב לי אחרי תקופת האבל שעברנו בבית.
זו היתה הרפתקה לנוע בכל חלקי היקום.
אני ממשיכה ללמוד ומקווה שזה ימשיך לתרום לי כמו עד כה. 
התרומה היא לא רק לעצמי, אלא גם למשפחה ולסביבה.
 
תודה רבה מכל הלב
לך ולמדריכים שלך 
מריון

 

לעמוד הקורסים 

                                                                  

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                   

 

 


דף הבית
נושא: תלמידים כותבים משובים
קוד דף: ,knhsho fu,cho naucho
 
קידום אתרים בניית אתרים