אירועים וחדשות
קבל חינם טיפים לשיפור איכות
החיים ומדיטציות מונחות.
המימד התשיעי

 

משובים בתקופות שונות במהלך הקורס

 תלמידה: קיבלתי כל כך הרבה שאני לא יודעת מאיפה להתחיל לתאר את זה במילים: קודם כל נפתח ערוץ תקשורת ישיר עם המדריכים. אני נעזרת בהם עבורי ועבור אחרים כל יום. בכל שיעור אני מקבלת מהם ידע מופלא, תובנות וזוויות חדשות להסתכל על דברים ועל אנשים. הבנה של תהליכים. מי אני בעצם ולאן אני הולכת.

נעלם לי הפחד מהמוות כי חלחלה ההבנה שאני נשמה ולא בתור דבר שאני יודעת אותו אלא זו ממש תחושה בכל הגוף. העניין הזה שאנחנו נשמות ושזה נצחי מרגיע אותי בכל רגע ביום.

כל הדברים שעברנו פותח חלון לעומק שלנו כנשמות, זה עשיר וזה גם נותן לנו פרספקטיבה על כל הדברים שאנחנו מתעסקים בהם היום.

אני חושבת שהיום אני הרבה יותר רגועה. גם הדברים שלגביהם אני עדיין בדרך, אני מודעת לעבודה שעוד יש לעשות ומודעת לדרך שאני נמצאת בה.

המטרה העיקרית היא שסוף סוף פגשתי את המדריכים שלי. כל יום אני מרגישה את האהבה הזאת מהם. אני חושבת שזאת המתנה הכי יקרה שמישהו יכול לקבל. תודה רבה.

תלמידה: בקורס למדתי לאהוב, ולהעניק לעצמי. למדתי להקשיב לבטן.למדתי שקיים עוד הרבה ידע שאפשר ללמוד. למדתי להכיר את המדריך הרוחני שלי, שאפשר לדבר איתו. למדתי שאני רוצה ללמוד. השתניתי בכך שנהייתי יותר מחוברת לכדור הארץ, וזה מפליא אותי כי הייתי מצפה שקורס כזה יחבר אותי מחוץ לכדור הארץ, אבל זה גרם לי בדיוק הפוך, וזה מדהים.למדתי שיש הרבה אהבה. למדתי לרצות דברים. למדתי לברך בני אדם, או לפחות לנסותלברך אותם. למדתי שאני רוצה להכיר את הסובב שלי, משהו שלא היה קודם. קודם זה היה שאם מישהו בא אז ברוך הבא, ומי שלא אז לא צריך. היום אני דווקא רוצה להכיר האחרים. ממך, דורית, קיבלתי מדריכה, מורה וחברה. מורת דרך עם הרבה ידע, ובתקווה שיהיה ידע נוסף הלאה. הרגשתי שמדריכה, מורה וחברה כולל בתוכו אלפי מילים ואין צורך להוסיף. שלושת המילים האלה פשוט כיסו הרבה.

תלמידה:קיבלתי יותר ביטחון ואמונה בעצמי, ביכולות שלי, בכוחות שלי, בתחושה שאני ראויה. מהקבוצה קיבלתי המון אהבה, בעיקר תמיכה, פרגון, הזדהות, שיתוף, קבלה, בעיקר תמיכה ואהבה. ממך, דורית, קיבלתי הרבה ידע, ידע שהוביל לתחושת ביטחון ואמונה בעצמי ובתהליך.

תלמידה:מה שקיבלתי בקורס זה שאני יותר ממוקדת (פחות מפוזרת), אמון רחביותר ביקום. כל מה שהאמנתי עד כה התחזק מאוד. אמונה שהכול יהיה כפי שאני רוצהשיהיה, שהכול תלוי רק בי. רואה את "היש" בכל דבר.

תלמיד: אכן נפתחתי לעולמות חדשים, נכון שאולי לא הייתה לי היכולת להתחבר לנושא הנשמה וגלגוליה, אך גיליתי עולם מרתק של אמונות, של יכולות לשפר את עצמך, של יכולות לפיתוח הדמיון ובמיוחד לפתח את היכולות שלי לקבל הכול. 

 בהחלט נפתח לי הראש למחוזות חדשים. גיליתי באופן מעשי שככל שאני מתעסק ומרחיב את גבולות הידע שלי, (במילותיך, מיפתח זיכרון), גיליתי שאני מרחיב את הסובלנות שלי לקבל דברים אפילו אם הם מיוחדים או שונים.

 הרגעים המעטים שהצלחתי להגיע לשלווה גרמו לי להאמין שיש לי את היכולת לכך ובו בעת אני צריך להמשיך להתאמן על היכולת הזו בלי הפסק ומאמונה שלמה שזה אפשרי.  

ממך דורית קיבלתי מעבר לידע התיאורטי את האמונה שאני יכול לפתח את עצמי עוד ועוד. בדרכך האינטליגנטית וביכולת הביטוי שלך לימדת אותי בכוח ההקשבה וההאזנה לעולמות אחרים תוך שילוב של אמונה להגשים זאת בעצמי.

 להימשכות הזו לחיי הנשמה, את הגעת מקושי וגם אני, מאמהות קשות, נתת לי תקווה שיום אחד אמצא את הנתיב הנכון להירגע, לקבל את החיים והמוות כפשוטם ואולי להשלים שהמוות הוא חלק מהחיים.

דורית, יש לך אמת פנימית חזקה המקרינה על הסביבה ואינך יוצרת לרגע הרגשה שמה שאת אומרת ומתכוונת זה איזה שהיא אמת, אלא שכנעת אותי שיש לך רגישות ויכולת לקרוא אנשים כפשוטם מבלי שתאדירי את כוחך ולו פעם אחת. 

 גיליתי מהיכרותי את הקבוצה אוסף של אנשים רגישים ואינטליגנטיים ברמות שלכולם יש מכנה משותף של איזושהי תקיעות והתנחמתי שאני במחוזותיי לא לבד, אני חלק קטן מתוך קבוצת אנשים שיש להם בעיות, שהחיים לא פשוטים להם אבל הם חותרים להשתפר (פרופורציות בחיים). אני מודה על מה שקיבלתי ומתפלל שתמיד אוכל לפתוח את הלב והנשמה כדי לקבל עוד ועוד. אמן.                                           

תלמידה: אצלי זו שורה אבל משמעותית. קיבלתי מהקורס התבוננות פנימית, שיתוף, חוויה של שקט שאין בחיי היום יום, רוב הזמן רצים. מהחברים בקבוצה קיבלתי ביטחון, ידידות, אנשים תומכים ונעימים וממך דורית ידע, קורס שונה, מעניין, לא רציתי להפסיד אף שיעור. הרבה חוכמת חיים. מה שנחוץ לי זה אמונה ואני מוכנה בהחלט להמשיך עם הכיוון. תודה רבה.                                                                           

תלמידה: באתי לקורס לפיתוח מודעות ותקשור בתחושה שאחרי שיעור או שניים אני מתקשרת וההבנה הזו נמוגה אחרי שיעור ובעצם היא מאפיינת את כל הגישה שלי לקורס הזה, שאני נמצאת במסדרון של בית רב קומות ורחב ידיים, אני ממש במסדרון,  מרגישה שאני רוצה לפתוח את הדלתות, לעלות קומות, לרדת, ללמוד עוד. זה היה ממש פתח של פתח. ההבנה הזו נפלה לי מהר מאוד שיש לי הרבה מה ללמוד וגם איזשהו שקט שזה יגיע. היה פער גדול בין הציפיות למה שקרה ומה שלא אופייני לי , שהורדתי גם מהר מאוד את רף הביקורת. העניין של ספקנות ולבדוק כי אני חושבת שיש בך משהו דורית, חוץ מהיכולת להעביר ידע עצום שנמצא בתוכך, יש לך יכולת לתת את התחושה שאמנם את נמצאת בעולמות אחרים אך את בביטחון גמור פועלת בעולם הזה בשקט, משהו מאוד מאפשר, שאפשר לעשות דרך הלוך וחזור בלי פסגות ובלי תהומות. אני מאוד רוצה להמשיך ובעיקר להתנסות ולהתמסר לזה. בקשר לקבוצה היא נורא מעניינת ומגוונת והיה כיף לבוא לפגוש את האנשים ולמרות שיש שיודעים יותר ויודעים פחות, כולנו במקום של רצון ללמוד וזה היה מאוד נעים. אני נורא מודה לך על התחושה, על הלימוד, על היכולת להוליך אותנו לכל המקומות האלו ולהישאר בחיים.  

תלמידה: תחילה עלי להודות לך דורית שהכרתי מנחה ומורה דגולה בעלת ידע נדיר אשר אינו מצוי בכתובים. מאפשרת לי ולקבוצה לקבל מהידע הזה ולא חסכת מאיתנו מאום.

בחיי היומיום יש לי כעת כלים אשר בהם אני שואלת את עצמי שאלות ומקבלת תשובות אשר קודם לכן לא שיערתי שאקבל. יש לי יכולת להתמודד טוב יותר בחיי היומיום עם שאלות קיומיות. אני נעזרת ביכולת התקשור אשר רכשתי לעצמי, לבני משפחתי ובעיקר לחבריי.

בנוסף לכל אלה, בהיותי מודעת לכך שהנני כמו כל יצור נבר, ניצוץ אלוה ממעל, כפי שהנחלת לנו, נעשיתי פחות שיפוטית וביקורתית, קודם כל לעצמי ולאחר מכן כלפי כל סובבי, משפחתי וחבריי.

היי ברוכה דורית שהנחלת ועדיין מנחילה את הידע האצור בתוכך. אין ספק שלימדת אותנו להתחבר לארבעת הרבדים ולהבין שהשלם הוא יותר מסה"כ חלקיו כאשר כל ארבעת הרבדים מוזנים. תודה, תודה, תודה ושוב תודה.

מהקבוצה הנני מקבלת תמיכה, אהבה וקבלה. רכשתי חברות נפש אשר ברור לי שיהיו איתי מאז ועד עולם. אני חשה שהנני מתרחבת ומתפשטת כל אימת שהנני עם הקבוצה.

תודה לכך, תודה לכן שנתתן לי את הזכות להיות איתכן.

מה שקיבלתי מהמדריכים שלך, דורית, וממך - קיבלנו את הידע והידיעה שהננו כולנו מתקשרים, קודם כל. קיבלנו את ההבנה שהננו נשמה טהורה כפי שאנו. קיבלנו ידע עצום מימדים שאינו נמצא בכתובים. חשנו אהבה רבה מורעפת עלינו ואשר השפיעה עלינו בכל הרבדים, ובכך אפשרה לנו להקרין ולהדהד על הסובבים אותנו באהבה, הכלה וחמלה.

על כן מודה אני לך דורית ולחברי ספיראלת האור על כל האהבה, הידיעה והתמיכה אותה נתתם לנו במהלך השיעורים.

אין ספק בלבי שחל בנו שינוי לטובה בדרך קבלת החיים ל"טוב" ול"רע", במירכאות כי אנחנו יודעים שאין טוב ואין רע ביקום ובקיום.

אילו היה מתחיל היום הקורס הייתי רוצה יותר מדיטציות ארוכות שבהן נתקשר, שאיננו פנויים בחיי היומיום למדיטציות ארוכות.

אני אומרת בכך שהשיעורים יתנהלו על פי הסיליבוס ולא יגלשו מחוץ לשיעורים הכתובים היות והרצף הזה מאזן אותי אישית, ואני מדברת עלי אישית, ולדעתי אף את הקבוצה. חריגה מהשיעור לפעמים מערערת את יכולת הריכוז שלי אישית.

בסה"כ אני ממש, ממש, ממש אוהבת אותך, דורית, ואת הקבוצה.

תודה על הכול. 

לעמוד הקורסים 

                                     לעמוד המשובים 2                                      

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                   

 

 


דף הבית
נושא: תלמידים כותבים משובים
קוד דף: ,knhsho fu,cho naucho
 
קידום אתרים בניית אתרים