אירועים וחדשות
קבל חינם טיפים לשיפור איכות
החיים ומדיטציות מונחות.

 

 

חדש באתר

הרהורים בעקבות הרצאה על חוויה חוץ-גופית

בתאריך 24.2.19 העליתי בפייסבוק סרטון של הרצאה מרגשת, בעקבותיו אני מבקשת לחלוק עמכם מעט מחשבות ותובנות...
הסרטון עוסק בהרצאה של נטלי סודמן בחורה אמריקאית ששרתה בעירק נסעה ברכב שקיבל פגיעה ישירה ומצאה עצמה בחוויה חוץ-גופית מרתקת.
היא ועוד שלושה אנשים נפגעו קשה והאדם שהגן עליהם נהרג. היא נפגעה פגיעה מאד קשה, ממנה לקח לה שלוש שנים להחלים.

מאד התרגשתי מסיפורה תוך שימת דגש על אותם הדברים שהתחברו כל כך יפה למידע שאני מקבלת לאורך השנים ולאמונות שלי בהתאם:

היא מצאה עצמה מחוץ לגוף עומדת בפני שתי ישויות שנתנו לה תמונה רחבה על מטרת החיים והעולם. החוויה שלה הייתה של שוויון ערך, כבוד אחד לשני ושאין אף אחד שהוא טוב יותר מהאחר. כשאמרה שהיא...

 

למעבר להמשך הכתבה


תקשור מדריכים; דפוס החרות

"לכל אחד דפוס חירות אישי, ומה פירוש? פירוש של דפוס זה: הרשות להיות אתם, או שמא נאמר, הרשות 'להיות אנחנו'. שכן, גם לנו יש דפוס חירות אישי. זו הדרך המאוד ייחודית, המנגינה המאוד פרטית של כל נשמה ונשמה באשר היא, המאפשרת את ביטוי הייחוד.

מבקשים אנו להדגיש את המנגינה הייחודית הפרטית, שהיא אומנם חלק מאינספור מנגינות ובכל זאת פרטית. החיבור לקצב הזה, למנגינה הזאת, לתדר הזה מאפשר ביטוי אותנטי, ייחודי, חופשי, ובעצם ניתן לומר אפילו שמאפשר קיצור דרך, ולמה הכוונה?

לאורך הדרך האנושית נתפסים הרבה פעמים בדעות, בקביעות רווחות, על הדרך בה יש להתנהל, להתנהג, להגיב, וכיוצא באלה. דפוסים אלה, בהיעדר זיכרון מודע ב"כדור לימוד", מטשטשים את המנגינה הייחודית האישית, את הרשות להיות "אני" במלוא, לזרוח אל העולם מתוך ידיעה ברורה, שכל אחד הוא חלק מהכלל והכלל הוא חלק ממנו בדיוק באותה מידה, וכי המנגינה האישית שלו, (ובמכוון משתמשים אנו בדוגמה זו), היא חלק מסימפוניה אדירה, מנגינות, מנגינות, שכל אחד שר במלוא גרונו מעצם היותו וביחד נוצרת סימפוניה, "אחדות ניגודים הרמוניה שלמה".

יחד עם זאת, מסמל דפוס החירות האישי את "אחדות הניגודים ההרמוניה השלמה" האישית של כל אחד ואחד, בתוך וכחלק מהכלל ואין סתירה. דפוס החירות האישי הוא סמן ימני".


כל הזכויות שמורות לדורית יעקובי.

 

חדש באתר

בו זמני וזמני

קיימים ביקום עוד עולמות של זמן פרט לכדור הארץ. קיימים הרבה מאד סוגים של זמן. הזמן הוא אמצעי דרכו אנחנו חווים את הפוטנציאל שלנו לא רק דרך הבו-זמניות. למשל, בצביר כוכבי הפליאדות יש זמן אך שונה לגמרי. לכל עולם הזמן שלו.
מנקודת מבט ארצית ניתן לראות כוכב המאיר בשמים על אף שכבר איננו קיים מנקודת מבט יקומית. ניתן להבחין בו-זמנית בשתי האופציות; בבחינת "דברים שרואים מכאן לא רואים ומשם ולהיפך".
או למשל, אם נתבונן על כדור הארץ מהיקום, נוכל לגלות שבו-זמנית קיימים גם יום וגם לילה.

מכאן גם שכל מה שקשור בנבואות עתיד, או בכלל במגמה לדעת מה יקרה, בעצם לא ממש רלוונטי, כיוון שקשור לרשת של אפשרויות שכל הזמן מתהוות, על פי הבחירה וההתכווננות ברגע נתון, גם אם זה לא במודע ההכרתי.

המדריכים מזכירים לא אחת שכל ראיית העתידנות אינה לעניין מכיוון שמתבייתת בדרך כלל על תמונה מאד מצומצמת. ככל שאנו מפתחים מודעות רוחנית התמונה אמנם מתרחבת אך בכל מקרה איננו רואים את כולה. מה גם שבכדי לדעת או להיות מדויק להתרחשות של דברים שקיימת ברשת לזמן נתון, יש צורך במתרגמי זמן בין עולמות. אם אין מישהו שיכול לתרגם את...

 

למעבר לכתבה המלאה 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


המימד התשיעי


 

למעבר למדיטציות לחץ כאן

 


דף הבית
נושא: מידע חדש ועדכני
קוד דף: nhsg jsa ugsfbh
 
קידום אתרים בניית אתרים