אירועים וחדשות
קבל חינם טיפים לשיפור איכות
החיים ומדיטציות מונחות.

 

חדש באתר

מסקנות עבר מנהלות הווה

נשאלתי פעמים רבות על השפעתן של מסקנות עבר על ההווה בכל רגע נתון. כשמדובר בזיכרון המודע והבלתי מודע אותו אנו נושאים מחוויות חיים שונות, לא רק מהחיים האלה המנהלים לנו את החיים. על מנת להפסיק לשחזר ולשנות את ההווה, עלינו לגלות את המסקנות וללמוד לוותר על האחיזה במסקנות אלו.

סיפור מהחיים: מישהו שהיה במעמד של שליטה, בזבז את כספי המדינה בכך שהסתובב בעולם מבלי לשים לב לכך שיש אנשים עניים ונצרכים שהוא בעצם חי על חשבונם בכך שהוא חי כמו מלך. בסופו של דבר, בסוף חייו כשנתקל בנזקקים נשבע לעצמו כי בגלגול הבא ייוולד למצב שבו יצטרך לעבוד קשה עבור כסף ולא יהיה לו הרבה כסף וכל מה שיהיה לו יחלק עם הסובבים אותו.

מסקנות אלה ברות שינוי.

תחושת ההיתקעות שלו מהמאבק הבלתי פוסק בכל מה שקשור לכסף הביאה אותו לחפש את הסיבות. ברגע שנפתח הסיפור והוא...

למעבר לכתבה המלאה


חדש באתר

תקשור על הדהוד המחשבות

מדריכים: " שלום הברכה ואור האהבה לך יקרה, כאן ספיראלת האור מהדהדת מידע כאחד".
לא מדברים, יש פולסים מהדהדים ידע וזה מתרגם אחר כך בראש שלנו. כל הידע של הקבוצה מנקז בנושא מסוים ברגע נתון של זמן והמידע הוא לא מידע ספציפי סובייקטיבי של נשמה אחת אלא של הקבוצה.

מדריכים: "לעיתים, עבור השתקפותך האנושית אנו עושים הפרדה לאינדיבידואלים ייחודיים, אך מעשה הווייתנו מרושתת, כך שהייחוד פועל כחלק אינטגראלי מהיחד, מהאחדות.

לשאלתך האילמת, כל ייחוד מעביר את המידע או נכון יותר מהדהודו, אך הדהודו נפגש עם הדהודי כל הקבוצה. התוצאה היא מקבץ של נקודות מבט ייחודיים היוצרים אחדות".

דורית: ההיגיון של תדר הידע והמודעות, (הספרייה הקוסמית), אותו תדר שכמו מילון ענק של מילים, מילים המצויות בו, שאין קשר בין מילה למילה, כך גם ההדהודים של אותן המחשבות מתקבצים אל דבר אחד באופן טבעי וכשהם מתקבצים אל דבר אחד הם מהדהדים כדבר אחד אל מי שקולט אותם.
ככה זה עובד. כל המחשבות והידע שלנו הוא בעצם לא רק ידע שלנו. הסינים הקדמונים לא היו חותמים על היצירות שלהם מכיוון שהאמינו שהיצירות עוברות דרכן, זה לא שלהם.
זה בערך אותו רעיון. כלומר, זה עובר דרך כל אחד מאתנו שמתרגם זאת דרך המוח שלו ואוצר המילים שלו, אך יחד עם זאת, זהו גם ידע קולקטיבי.

מדריכים: "אכן, ובכן, אין...

למעבר לתקשור המלא

 

חדש באתר

בובת סמרטוטים – מאת איל באש

יצרתי עצמי מזויף , 

זרקתי עליו מלא דימויים. 

יצרתי עצמי מזויף כבובת סמרטוטים . 

הסתרתי את עצמי  ממני היטב

ופחדתי.


שכבתי לי שם מלא מחשבות ,

הוא יכול בי לפגוע האמנתי .

יצרתי אויב והסתרתי ידיד

ובחושך לבד...

למעבר להמשך השיר
המימד התשיעי


 

למעבר למדיטציות לחץ כאן

 


דף הבית
נושא: מידע חדש ועדכני
קוד דף: nhsg jsa ugsfbh
 
קידום אתרים בניית אתרים