אירועים וחדשות
קבל חינם טיפים לשיפור איכות
החיים ומדיטציות מונחות.

 

חדש באתר 

החיכוך בין הישן לחדש

התגובות הפיזיות, הרגשיות וכן הלאה, שאנו חווים ביומיום, נובעות מהפירושים האנושיים לחוויות שלנו. איננו מחוברים עדיין על בסיס יומיומי, למתבונן שבנו אלא לחווה שראייתו מצומצמת כראיית הדברים מחמשת החושים, ללא החוש השישי.
המדריכים מדגישים כל העת שעלינו לתרגל חיבור למתבונן/צופה ולחווה בעת ובעונה אחת, על מנת יישמרו הראייה הרחבה וכתוצאה ממנה איזון חדש.
אני מביאה בפניכם את דברי המדריכים בנושא.

מדריכי ספיראלת האור: "כל מה שמתחולל מא' ועד ת' הוא חלק ממעבר האנרגיות והחיכוך בין הישן לחדש.
להשגתך, ה"חדש" כבר מודע אך בהכרת ההמונים ב"כדור לימוד" מולך ה"ישן". דבר זה יוצר מתקפה אנרגטית מערבלת, המפעילה את כל ארבעת הרבדים ומאיימת על המבנה הישן ומכריחה אותו להתחלף.

אכן יקרה, יש מבנה - ולא בכדי את משתמשת במשפט 'משיכת השטיח מתחת לרגלים', משום שהוא מתאר במדויק את כל מה שקורה לאחיזות; הן מתפוררות ומתפרקות.
התבונני בכך ואמרי זאת גם למשפחתך ולתלמידיך להתבונן בהתפוררות ולאפשר לה להתרחש.
ההתרחקות מהגוף הפיזי במודעות והשימוש...

למעבר להמשך התקשור

 

חדש באתר

התחילה בנייה חדשה בצמוד לביתי ואני תוהה ביני לביני כיצד אלמד ברעש שמסביב.  "לקבל את החיים כמות שהם ולמצוא את דרכך בתוכם"... אני מקבלת ""אס-אם-אס"" מהמדריכים כתשובה למחשבותיי אחרי שעות של רעש מחריש אוזניים.

החלטתי להתיישב לכתוב, אף על פי כן ולמרות הכול ובעצם מדויק יותר התיישבתי ליד המחשב וחשתי את דבריהם של המדריכים והחלטתי להיענות ולרשום.
אני יודעת שכל מה שמתרחש כעת ובכלל, הוא אימון בקבלת החיים כמות שהם, על כול ""הטוב והרע"" על מנת לזוז מאחיזת התפישה הישנה ולהתחבר לגמישות, לזרימה, וליצירתיות וכד'.
הנה התייחסות המדריכים עם תרגיל מופלא, כהרגלם בקודש, להנאתכם.

מדריכי ספיראלת האור: "לקבל את החיים כמות שהם ולמצוא את דרכך בתוכם כמו היו אלה פני השטח בתוכם את צועדת. כשאת הולכת לטייל בטבע את עוסקת באבחנה והבחנה ומתניידת על פי השטח. כך החיים האנושיים ובכלל.
כל אי התניידות, יצירתית וגמישה, עם פני השטח, יוצרת תגובת שרשרת המתבטאת באי נוחות על כל
4 הרבדים, בלשון המעטה, עד שיבוש האיזון הלכה למעשה.

לקבל את החיים פירושו (אכן), גם התבוננות משתאה, גילוי והתבוננות ומשחק של יחסי גומלין בין הסביבה, הסובב לבינך/ם. דימוי הליכה בטבע משתנה, בדמיונכם, יכול לסייע רבות לקבלת החיים והיענות אליהם – היענות הנובעת מנוכחות ועל כן משתנה, מגוונת, יצירתית, משתאה ומגלה.
דמו עצמכם בג'ונגל, באוקיאנוס, בהרים, בעמק, במדבר ובכל נוף העולה בדמיונכם ואפשרו לעצמכם לגלות ולהיענות, לגלות...

למעבר להמשך התקשור


חדש באתר

אימון בחיבור לנשמת הנצח שאנו – "גרעין האור"

יש הדהוד מתמיד ביננו לבין עצמנו וביננו לבין העולם והיקום. אלא מה? המודעות האנושית קולטת חלק מזערי מרשת הקשר הקיימת בתוכנו ומסביבנו.

ההשפעה של כל אחד מאתנו היא הרבה יותר גדולה ממה שאנו מכירים. אנו מחוברים לרשת של חוטי קשר שאיננו מודעים לקיומה מבחינת המודע ההכרתי.

בתרגיל הבא מסייעים לנו המדריכים להביא להכרה מודעת את הניצוץ שאנו (הנשמה), או כפי שהם מכנים אותו "גרעין האור", או "מהות האור".

ככל שהמודעות ההכרתית האנושית מחוברת לניצוץ אנו יותר אוטנטיים, קשובים, ולומדים לעשות חיבור מודע בין כל סוגי התחושות והרגשות

להפוך את האינטואיציה והרגישות שלנו לכלי שימושי המסייע לנו להסתדר הרבה יותר טוב בחיינו ובכך גם להשפיע על אנשים אחרים. 
בתקופה זו אנו יוצרים משהו...

למעבר לתרגיל

 

 

 

 

 

 


המימד התשיעי


 

למעבר למדיטציות לחץ כאן

 


דף הבית
נושא: מידע חדש ועדכני
קוד דף: nhsg jsa ugsfbh
 
קידום אתרים בניית אתרים