אירועים וחדשות
קבל חינם טיפים לשיפור איכות
החיים ומדיטציות מונחות.חדש באתר

על החשיבות לערוך מדי פעם טיהור הבית

 

טיהור של בית יש לעשות מידי פעם כשמרגישים צורך. אני בדרך כלל ממליצה לעשותו פעם בשנה, אך הפעם בשל הקורונה אני ממש ממליצה לעשותו. טיהור הוא חיטוי אנרגטי, מחשבתי ורגשי ויש דרכים רבות לעשותו. אציין רק כמה מהם.

חשוב להבין שכל דפוסי המחשבה שלנו משתקפים בכל מקום שאנו נמצאים בו ובוודאי בביתנו; מצבורים של כעס, תבניות שגורמות למריבות קשות, תבניות של פחד, חרדה, חשש, מישהו מאוד חולה, בית של אבלים והאבל נמשך הרבה מאוד זמן. כל אלה מצטברים באווירה של הבית כגבישי אנרגיה.
מדובר באנרגיה הקורמת עור וגידים, יומיום, שעה שעה.  אנרגיה היא דינאמית, ממגנטת אליה דומה ומשלים כך, שמצבור של כעס מושך כעס

במיוחד בבית שלנו, כי זה המקום שאנו נמצאים בו הכי הרבה זמן, או בכל מקום  אחר שאנשים נמצאים בו ברצף, כמו מקום עבודה וכד' .

כשיש פחד המלווה את... 

למעבר להמשך הכתבה

 

חדש באתר

בחרתי הפעם להביא תקשור המופיע בספרי השני "ישויות מדריכות - מציאות או דמיון" שיצא לאור לקראת ראש השנה.

התקשור הועבר על ידי תמורה, אחת הישויות המדריכות המלמדות והמופלאות.

בעולמנו היינו מכנים את עיסוקה פסיכולוגית העוסקת בהתמרת אנרגיות, המסבירה את הקשר של הישויות המדריכות למודרכים:

תמורה: "שלום רב לכם, תמורה כאן.

הפעם ברצוני לדבר על העברת וקליטת הידע הנוגעת גם לסגנונו האישי של המדריך/ים המעביר/ים אותו. לא כל מדריך יכול להתחבר עם כל מודרך, כשהסגנון של האחד בגוף פיזי, עומד למשל בהתנגדות לסגנון של המדריך שאיננו בגוף פיזי.

נתנו לכם תיאורים שיאפשרו לכם אולי לגעת בדרך בה הדברים מעצבבים מהמישור השקוף למישור האטום = מן המישור הדליל למישור הדחוס שבכם,
שמחוצה לכם, אך... 

למעבר להמשך התקשור

חדש באתר

בחרתי להביא הפעם קטע מ"שיחות עם אלוהים" שכתב ניל דונאלד וולש. כשנתקלתי בדבריו קפץ לבי משמחה בבחינת הנה מישהו שמבין אותי ומביע בדיוק את מה שאני מאמינה בו וחיה על פיו מבלי שמיללתי זאת. ברור לי שלשים דברים במילים, להגדירם עבורי קשור למודעות הכרתית לזיכרון הידע שבתת ועל המודע.

הדברים מייצגים מבחינתי את המעבר שאנו עושים מתוכנת חשיבה קיומית ליקומית, ליצירת מהות אנושית חדשה, למעבר מדפוסים לינאריים (עליונות נחיתות, טוב ורע, גבריות נשיות) לשוויון ערך מלא, לידיעה שכל אחד מאתנו נשמה טהורה בתלבושת אנושית הלומדת ומלמדת בו זמנית מעצם היותה!!

ניל דונאלד וולש, "שיחות עם אלוהים"

"חכם אמיתי אינו מי שיש לו הרבה תלמידים ,

אלא מי שבורא הכי הרבה חכמים. מנהיג אמיתי אינו מי...

 

למעבר להמשך הכתבה

 

 המימד התשיעי


 

למעבר למדיטציות לחץ כאן

 


דף הבית
נושא: מידע חדש ועדכני
קוד דף: nhsg jsa ugsfbh
 
קידום אתרים בניית אתרים