אירועים וחדשות
קבל חינם טיפים לשיפור איכות
החיים ומדיטציות מונחות.

 

חדש באתר

בחרנו לעשות תיקון ברמת נשמה...

כעת הגיעה עת מיצוי. כל מי שבחר להתחבר להבנות הרחבות ולמודעות הרוחנית, בחר לעשות תיקון ברמת הנשמה, קרי, להשתחרר מהטבעות בסיסיות. התקופה הזאת מביאה אותנו דרך הדברים שקורים בחיים, לגלוי כל אותם דברים שלא גילינו כולל יכולות, כוחות וכישרונות.

בכדור הארץ, בשל "מיפתח הזיכרון הקטן" אליו בחרנו להיוולד, קרי, השכחה של מי אנחנו באמת, אנו נזכרים, רק כשאנו נתקלים בדברים הלכה למעשה. יש לנו אין ספור יצירות = דעות אמונות וקביעות שנאספו לאורך הדרך ונתפשו כאמת בלבדית, הנובעות מהחיים לאורך הגלגולים, אך אינם ה"אני" הפנימי שלנו, אינם הנשמה.
מי שעושה השלמת מעגל כמו כל "אנשי המאסה הקריטית", שבאו לעשות את השינוי בעצמם ודרך כך לעזור לאחרים, עושה שינויים ברמת נשמה.

מדריכים: "שלום הברכה ואור האהבה לך אחות נשמה אהובה. עדים אנו לנפתולי נפשות האנוש המקצינים תפריט אנושיותם בכל העולם, בדרכים קיצוניות רבות ושונות, "לטוב ולרע". "מישורי גן העדן והגיהינום" פועמים בעוצמות צורמות ומהדהדות בלב כל נשמה, שבחרה לרדת בעת זו ל'כדור לימוד" שכן זוהי עת של סגירת והשלמת מעגל.
אומר הדבר שכל תכונה ורגש, שלא מוצו עד תום, נדחקו לקרן זווית או הודחקו מסיבה כלשהי. כל מעגל שלא הושלם מהדהד כעת במלוא העוצמה, מזמין... 

למעבר להמשך התקשור

 

 חדש באתר

השתנות בעולם משתנה

כל העת מתקבל מידע מהמדריכים הרוחניים, שמטרתו לעזור לנו להכיר בכך מבחינת החוויה היומיומית, שאנו ישות רב ממדית בגוף פיזי. המידע כל הזמן מתרחב, בדומה לחלקים של פאזל המתגלים ומתווספים לאורך הזמן לידי תמונה שלמה. כל הזמן מתגלים עוד חלקים לפאזל שלא היינו מודעים לקיומם על פי היכולת שלנו להכילם, על בסיס שכבר בשל לקלוט עוד היבט.

כל מה שהמדריכים עושים, כולל המדיטציות שהם מעבירים דרכי, מטרתו לסייע לחיווט נוסף במוח האנושי, להאיר את המוח, להאיר יותר סינפסות, ליצור את הקשר בין יותר ויותר חלקים הרדומים כרגע.
להוסיף חלקים לפאזל המודע פירושו להאיר את המוח, לאפשר לעצמנו ראייה יותר רחבה שתעזור לנו לקבל פרופורציות ביומיום שלנו.

אשתמש בהסבר של  ד"ר דינה אייזן למושג סינפסה, מיסנף בעברית, על מנת להבהיר מה פירוש "הארת המוח האנושי". 
על פי ד"ר אייזן: "סינפסה היא המקום בו תאי העצב מעבירים מידע. הם יכולים לשוחח עם תא עצב אחר, או עם תאים אחרים כמו שריר ובלוטות".
במילים אחרות לטעמי, מדובר בתקשורת הולכת...

 

למעבר לכתבה המלאה

 

 

 

 

 

 


המימד התשיעי


 

למעבר למדיטציות לחץ כאן

 


דף הבית
נושא: מידע חדש ועדכני
קוד דף: nhsg jsa ugsfbh
 
קידום אתרים בניית אתרים