אירועים וחדשות
קבל חינם טיפים לשיפור איכות
החיים ומדיטציות מונחות.

 

חדש באתר

כיצד נפיק מעצמנו ומחיינו את המירב

דברנו רבות על כך שאנו חיים בתקופה בה מתבקש מאתנו ליצור איזון בין כל ארבעת הרבדים; הפיזי הרגשי, המנטאלי והרוחני, על מנת נפיק מעצמנו ומחיינו את המירב והמיטב כתוצאה. כך עולים וצצים כל אותם דברים, סוגיות, פחדים, חרדות, חששות, כל אחד בתחום שלו על מנת נוכל ליצור "אחדות ניגודים הרמוניה שלמה", ליצור את החיבור לאותו כוח של הנהגת האנרגיה על חומר. לאותו כוח שיכול להסתכל ממקום הצופה על הצגת החיים, לראות את התפקיד שלו בתוכה ולעשות שינוי בדיאלוגים שאנו מנהלים עם עצמנו ועם הסביבה, אולי אפילו שינוי בתפקיד וגילוי של תפקידים אפשריים חדשים.
אך גולת הכותרת של כל הדברים האלה היא מסר אחד גדול שהישויות המדריכות מתחילות להעביר "תקבלו את מה שיש, יש פחד – תקבלו אותו, תקבלו את כל התחלואים, אי...


למעבר לכתבה המלאה 

 

חדש באתר

מקצה שיפורים

החיים בכדור הארץ מתנהלים עדיין בדרך ליניארית. אומר הדבר שאנו רגילים בדפוסי עליונות ונחיתות, "טוב ורע" וכיוצ"ב. אחת התוצאות לחוויית ההשוואתיות ומדידת ערך על פי קריטריונים חיצוניים הוא העיסוק ב"מקצה שיפורים" מתוך הצורך ל"טפס בסולם ההצלחה", או כל סולם אחר הקשור במאמצים להיות טובים יותר, מוצלחים יותר, אהובים ונחשבים יותר... דבר זה מייצר מציאות מסוימת ואינו מאפשר לנו לראות את רוב האופציות הקיימות בנו ולנו בשל ההשוואתיות.


מי מאתנו העסוק "במקצה שיפורים" איננו נוכח במלואו ובוודאי אינו נמצא מבחינת החוויה שלו במלא קומתו הרוחנית ברגע נתון של זמן בשל עיסוק זה. כל דבר שפוגע בערך העצמי שלנו מעכב אותנו, סוגר אותנו ומאפשר לנו הרבה פחות אופציות.
קיים כל הזמן מתח, מאמץ להיות יותר...


למעבר להמשך הכתבה


חדש באתר

בימים טרופים אלה, תרתי משמע, הטורפים את כל הקלפים ומחזירים אותנו לחוויית השתנות מתמדת אני מבקשת מהישויות המדריכות הכוונה והדרכה מעבר לנאמר עד כה:

ישויות ספיראלת האור: "השלום הברכה ואור האהבה וזיכרון ההיות לכם, כאן ספיראלת האור מבקשים לשים דגש על שלושה דברים מהותיים ומשמעותיים:
1. איזון נדרש על כל 4 הרבדים על מנת תוכל המערכת החיסונית לעמוד בשינויים.

שימו לב, כי אין מדובר רק בשמירה מפני הידבקות בווירוס הקורונה, אלא בשמירת איזון פיזי, רגשי, מנטאלי ורוחני, בזמן שמתחולל שינוי תודעתי כה משמעותי.
כבר הזכרנו פעמים רבות כי בחרתם להיוולד אל "כדור לימוד" על מנת ליצור שינוי כמותו לא היה מעולם = שינוי בתוכנה המנהלת את החיים בגוף, או שמא נאמר מעבר מתכנה עתיקת יומין לתוכנה חדשה, המייצרת אנוש חדש במובן של חיים הלכה למעשה, באופן מודע מתוך זיכרון המהות ב"תלבושת" או בהשתקפות האנושית.

במילים אחרות, המערך הפיזי הישן מתחלף במערך חדש המונע...למעבר לתקשור המלא

 

  


המימד התשיעי


 

למעבר למדיטציות לחץ כאן

 


דף הבית
נושא: מידע חדש ועדכני
קוד דף: nhsg jsa ugsfbh
 
קידום אתרים בניית אתרים