אירועים וחדשות
קבל חינם טיפים לשיפור איכות
החיים ומדיטציות מונחות.

 

חדש באתר

בכל מעבר חיים אנחנו יורדים עם ידע, כוחות, יכולות ותכונות...

בכל מעבר חיים אנחנו יורדים עם ידע, כוחות, יכולות ותכונות שיאפשרו לנו לממש את הבחירה שלנו. אם נבחר להיות מתאגרף סומו, עלינו להיוולד לסביבה ולמשפחה שזה אפשרי ומצוידים בגוף המתאים ובתכונות המתאימות. לצורך המטאפורה: אם ניוולד בקוטב הצפוני יש להניח שלא נצטייד בביקיני ואם ניוולד במדבר יש להניח שלא ניקח מעיל פרווה...

נולדנו בכדור הארץ ל"מיפתח זיכרון" קטן כלומר, קיבולת זיכרון קטנה של הניסיון המצטבר והידע שאספנו לאורך גלגולים, ושכחה של מי אנחנו באמת, חלק מהנצח. המדריכים הקבילו את כמות הזיכרון למגבייט אחד, כל זאת נועד במכוון על מנת לחוות את עולם חמשת החושים. עולם חמשת החושים נחווה על ידנו לאורך עידנים ועל פי המדריכים, מוצה עד תום.
כיום בחרנו לפרוץ את קיבולת הזיכרון ולהגדילה ל- 100 טרבייט. במילים אחרות, להחליף כרטיס זיכרון. קרי, לחבור לכוחות, אפשרויות, ניסיון מצטבר, ידע ומודעות המצויים... 


למעבר להמשך הכתבה

 

חדש באתר

התקשור הבא ניתן בקבוצת נשים ועל כן מועבר בלשון נקבה אך, נכון וראוי לגברים באותה המידה.
בחרתי להביאו בשל הרלוונטיות המופלאה של המידע והתרגילים גם להיום על אף שניתן כבר בשנת 2009...

 

קצב הרבדים בעולמנו ותרגילים מכוננים להתאמה

מדריכי ספיראלת האור: "השלום הברכה ואור אהבה לכן. ראשית ברצוננו לומר כך: ישנו הבדל מהותי ממשי בין קצבי הרבדים ב"כדור לימוד" בינם לבין עצמם ובוודאי בינם לבין אותם הרבדים בעולמות אחרים.

כמטאפורה, ניתן למדוד את הקצב, הדחיסות, המהירות הפיזית של המישור הפיזי, של הרובד הפיזי כמרחק הליכה: שניים עד חמישה ק"מ בשעה.

את המישור הרגשי ניתן למדוד כמטאפורה, אפילו מצחיקה, כשניים עד חמישה ק"מ בשבריר של שנייה.

את המישור המנטאלי ניתן למדוד כמטאפורה מצחיקה, כשניים עד חמישה ק"מ בדקה.

ואילו את המישור הרוחני אי אפשר למדוד, כי הוא בו זמני.

זו ידיעה נחוצה לכולכן, על אף שזוהי מטאפורה מצחיקה מפני ש"אחדות הניגודים ההרמוניה השלמה" נעשית הלכה למעשה בין ארבעת הרבדים לבין...


למעבר להמשך התקשור

 

 חדש באתר

אנו פועלים מתוך הידוע לנו 

לפני עשרות רבות של שנים כשלמדתי הנחיית הורים במכון אדלר גיליתי את האבחנה בין העושה למעשה שמיד ארחיב עליה. זוהי תיאוריה שלמה בה אני מאוד מאמינה, אותה אימצתי לחיים, לא רק לעניין חינוך ילדים בזכות ומתוך ההתפתחות הרוחנית ומידע המדריכים שכולנו נשמות ברואות "אנרגיית האם", הבורא, שתפקידן להגשים את עצמן דרך חוויה.

למדתי שכולם משרתים את כולם, גם אם בלא מודע, שכולנו מהווים מראות אחד לשני ומאפשרים צמיחה, למידה וגדילה, שכל מה שבא לפתחנו, בא לפתחנו.

מדובר כל כך הרבה בשינוי תודעתי אך אני מבינה שהוא מתאפשר בפועל דרך ההיזכרות שכל אחד מאתנו הוא נשמה טהורה, אהובה, שייכת מעצם היותה המצויה כרגע בגוף פיזי שלא תמיד ולא בהכרח מודע לכך שהוא (הגוף) תוצר של הנשמה, הרוח, החווה עצמה דרך "תלבושת" אנושית, בגלגול מסוים. 

במילים אחרות, הרוח היא זו שנותנת חיים לגוף על מנת להגשים עצמה דרכו המשתמשת בתוכנת מציאות מסוימת (תכנת הפעלה), דרכה זה מתאפשר. ומה פירוש תוכנת מציאות? גוף דרכו אנו חווים את החיים, תנאי חיים בכדור הארץ, תרבות, חינוך, תפישת עולם על ברכיה מתאפשרת ההגשמה וכדומה.

בכדור הארץ כמות הזיכרון המודע קטנה יחסית לזיכרון הנשמתי ומכאן שרובנו שכחנו מי אנחנו באמת, כיוון שמראש נולדנו מבלי לזכור במודע את כל הידע שצברנו לאורך מעברי חיים אחרים.

הרעיון העומד בבסיס דברי הבאים הוא שהעושה היא/הוא הנשמה שנכנסה לגוף הפיזי על מנת להגשים את הפוטנציאל שלה. היא נולדה לעולם בו הזיכרון של מי היא באמת, ניצוץ אלוה ממעל בתלבושת... 

למעבר להמשך הכתבה

 

 


המימד התשיעי


 

למעבר למדיטציות לחץ כאן

 


דף הבית
נושא: מידע חדש ועדכני
קוד דף: nhsg jsa ugsfbh
 
קידום אתרים בניית אתרים