אירועים וחדשות
קבל חינם טיפים לשיפור איכות
החיים ומדיטציות מונחות.

 

 חדש באתר

אנרגיה מרפאה - תדר ההבראה, ההרגעה והריפוי

קיבלתי תקשור שהרחיב את ההבנה שלי לגבי האנרגיה המרפאה שהמדריכים מכנים "תדר ההבראה, ההרגעה והריפוי". התקשור הגיע על מנת להזכיר לנו בכלל ולי בפרט, שקיימות ישויות ביקום בעלות תפקיד ייחודי המורכבות מהמון נשמות. בחרתי להביא את התקשור כלשונו.
אגב, בכל פעם שמופיעה המילה "אכן" אומר הדבר שהמדריכים קראו את מחשבותיי ומאששים אותן.

מדריכי ספיראלת האור בראשות רפא-אל: "שלום של אהבה וחיבוק, של ריפוי ורפואה, של שוויון והכרה בערך מעצם ההיות אהובה.
אכן, הפעם לקחתי את מושכות ההנחיה מנקודת מבטי הייחודית, כחלק "מאחדות ניגודים הרמוניה שלמה" של "הרגעה הבראה וריפוי". זו מהותי, זו מהותך ומהות כל המרפאים הנשמתים.
את שואלת מדוע ההפרדה הזו נעשית, שהרי כל נשמה מוארת על ידי כל 7 התדרים ובכן כך: לכל נשמה הצופן הייחודי שלה, הרכב ייחודי מכל שבעת התדרים היוצרים את האור הלבן ש"אנרגיית האם" מורכבת מהם וכך כל אחד מאתנו.
את יודעת גם שכל ייחוד...

 למעבר לתקשור המלא

 

 חדש באתר

על מנת להגיע לשורש ולשנות יש צורך בתהליכים

לחלק מאתנו מספר דברים המונעים מאתנו להיות מאושרים על כל ארבעת  הרבדים (פיזי, רגשי, מנטלי ורוחני), בצורה מלאה, שאינם בדרך כלל במודע ולעיתים אנו מגלים זאת בגיל מבוגר יותר.
כל עוד מצטברות ופעילות שכבות של אמונות מגבילות, לא ניתן להגיע לשורש הדברים בבת אחת, יש צורך בתהליך. לשורש ניתן להגיע רק כשהדרך פנויה. יש לנקות את השכבות עד שניתן להגיע לתחתית, לשורש, דבר שיחולל את השינוי ויחזיר את תחושת האושר.

קיימת באנושות תודעת חוסר גדולה המושכת אותנו למצבים של חוסר = כחוסר חוסר ביטחון, חוסר תחושת...

 למעבר לכתבה המלאה

 להפסיק להאמין לסיפורים

 

מדריכי ספיראלת האור: "שלום של אהבה וקבלה, שלום של אור ההתגלות והבהירות, שלום של הכלת עצמכם והסובב, כמות שאתם, בכל רגע נתון.

זוהי עת בה הדגש הוא על הנכונות והרשות להתבונן מנקודת מבט חדשה של שוויון מלא בין כל המרכיבים, שוויון מלא לניצוץ ובניצוץ החיים עלי אדמות בפרט וביקומים בכלל.

הנכונות והרשות מאפשרים לנוע מתוך נוכחות חובקת של עצמכם ושל הסובב. נכונות ורשות להניח למערכת האוטומטית להתרחק מתחום השפעתה מתוך כך שאתם יודעים, מבינים ובטוחים כי היא (המערכת האוטומטית), הינה תוצר של מסקנות, דעות ואמונות ואינה בבחינת אמת אוניברסלית.

העניין המרכזי הוא להפסיק להאמין לסיפורים ...

 

למעבר לתקשור המלא

 

 


המימד התשיעי


 

למעבר למדיטציות לחץ כאן

 


דף הבית
נושא: מידע חדש ועדכני
קוד דף: nhsg jsa ugsfbh
 
קידום אתרים בניית אתרים